Pro studenty

Najděte své uplatnění v oboru hospitality | gastrojobs.

Jsme personální agentura, která spojuje studenty s těmi nejlepšími příležitostmi v oboru hospitality a gastrojobs.

ramecek
ramecek-empty
ramecek-empty
ramecek
ramecek-empty
ramecek
ramecek-empty
ramecek-empty
ramecek-empty
ramecek-empty
ramecek
ramecek-empty
ramecek
ramecek-empty
ramecek-empty
ramecek-empty

Služby, které nabízíme

Od specializovaných management trainingů, přes pracovní příležitosti až k dalším možnostem vzdělávání. Spojujeme vás s těmi nejlepšími příležitostmi na trhu.

Management trainings
v USA

ikona-globus

Získejte nové dovednosti, rozšiřte svůj kulturní obzor a naberte cenné zkušenosti pro budoucí kariéru. Pro zajištění optimálního výběru programu, který odpovídá vašim kariérním cílům, se obraťte na renomovaného profesionála v oboru – Matthieu Mioche. S jeho odborným vedením získáte přístup k širokému spektru možností a budete moci vybrat management training, který nejen naplní vaše odborné potřeby, ale také podpoří váš profesní růst.

Výukové
kurzy

ikona-pozice-training_manager
Vstupte do světa vzdělávání a profesního rozvoje prostřednictvím online výukových kurzů. Kurzy Prohost.cz jsou vytvořeny s cílem poskytnout vám kvalitní odbornou přípravu, která vás připraví na výzvy a příležitosti v dynamickém odvětví pohostinství. Kurzy jsou navrženy tak, aby poskytovaly aktuální znalosti, nejnovější trendy a osvědčené postupy v oboru. Naučte se od těch nejlepších a připravte se na budoucnost v odvětví gastronomie a pohostinství.

Pracovní portál
Hosco

ikona-pozice-chief_financial_officer
Nalezněte ty správné pracovní příležitosti v odvětví hospitality přes pracovní portál Hosco. Ti nabízí pracovní příležitosti v každém segmentu hospitality, umožňující studentům najít pracovní pozici, která odpovídá jejich dovednostem a ambicím. Studenti tak mají možnost komunikovat přímo se zaměstnavateli, sledovat aktuální nabídky a získávat cenné informace o kariérních příležitostech.

Potřebujete více informací?

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat a my vás spojíme s kompetentní osobou.

Osobnostní testy

Osobnostní testy vám umožní objevit vaše silné stránky, na kterých můžete stavět svůj profesní úspěch. Zjistíte, ve kterých oblastech vynikáte a jak můžete využít své schopnosti k dosažení maximálního potenciálu. Nejde však pouze o identifikaci silných stránek; testy vám také pomohou identifikovat oblasti, ve kterých se můžete ještě zdokonalit. Vyzkoušejte si testy osobnosti, které jsou zcela ZDARMA

16 Personalities (MBTI)

ikona-pozice-technical_director

16 Personalities (známý také jako MBTI) je osobnostní test, který vás zařadí do jednoho z 16 jedinečných typů na základě čtyř klíčových dimenzí. Test vám poskytne konkrétní osobnostní typ a podrobný popis charakteristik, včetně silných a slabých stránek. Je užitečný pro lepší porozumění sami sobě, vztahům a kariérnímu rozvoji. Získejte náhled do své osobnosti a objevte, jak můžete lépe využít svůj potenciál.

How We Self Sabotage

ikona-pozice-technical_director

Test „How We Self Sabotage“ systematicky analyzuje myšlenkové vzorce, které vyvolávají negativní emocionální reakce při řešení každodenních výzev života. Toto introspektivní zkoumání umožňuje identifikaci konkrétních sabotérů, kteří ovlivňují vaši pracovní výkonnost, celkovou pohodu a mezilidské vztahy. Tyto informace jsou klíčové zejména v pracovním prostředí, kde je schopnost efektivně reagovat na výzvy klíčovým faktorem.

Barva vaší osobnosti

ikona-pozice-technical_director

Tento test je založen na konceptu Insights Discovery. Jedná se o efektivní prostředek pro pochopení vlastní osobnosti a interakcí s ostatními, což pomáhá jednotlivcům vylepšit své vztahy v pracovním prostředí. Nástroj využívá jednoduchý čtyřbarevný model, který umožňuje lidem identifikovat své silné stránky a  jak přispívají do týmu. Tato typologie pracuje se čtyřmi barevnými energiemi. Kombinace těchto barev vysvětluje, jak lidé vykazují určité chování a proč.

Často kladené dotazy
otaznik

V případě, že si nevíte rady, jak má ideálně vypadat váš životopis, rádi vás navedeme. Pro více informací si můžete přečíst obsáhlý článek na našem blogu, který vám poskytne široký výběr předloh. 

Podívejte na naše aktuální otevřené pozice. Spolupracujeme s ověřenými klienty a můžeme nabídnout zajímavé pracovní pozice. V dalším případě se můžete podívat na příležitosti přes portál Hosco.com, Expats.cz, Gastrojobs.cz nebo Hotelcareer.com.

Ano, v tuto chvíli nabízíme přes externího zprostředkovatele – Matthieu Mioche, renomovaného profesionála v oboru. 
S jeho odborným vedením získáte přístup k širokému spektru management trainingů po celých Spojených státech amerických. Věříme, že tyto programy naplní nejen vaše odborné potřeby, ale také podpoří váš profesní růst. Projevte svůj zájem jednoduchým způsobem. Stačí napsat e-mail, ve kterém vyjádříte svůj zájem, a nezapomeňte uvést, že jste se obrátili na Metthieu Mioche skrze naši Agenturu Dream Job. 

Získejte aktuální přehled na našem blogu

Sledujeme novinky, informujeme o nadcházejících událostech a víme o nejnovějších trendech v oboru hospitality a gastrojobs.

Malé pivovary v ČR zažívají rozkvět: Ochutnejte jejich nabídku na oslavách
V České republice zažívají malé pivovary nebývalý rozmach. Počet pivovarů neustále roste a před dvěma lety překročil magickou hranici pět...
Obchodní dům Máj na Národní třídě znovu otevřen: Zábava a gastronomie v centru Prahy
Obchodní dům Máj na pražské Národní třídě se po dvou letech rekonstrukce znovu otevřel veřejnosti. Projekt, jehož náklady dosáhly čtyři...
Ohlédnutí za Filmovým Festivalem v Karlových Varech
Letošní ročník Karlovy Vary International Film Festivalu je za námi a my jsme plné dojmů! Festivaly jako KVIFF jsou skvělou...
KVIFF 2024 jako gurmánská Odyssea plná kreativních koktejlů a kulinářských skvostů
Karlovarský filmový festival (KVIFF) 2024 (28.6. – 06.07.2024) přináší nejen filmové lahůdky, ale i bohaté gurmánské zážitky. Mezi hlavní gastronomické...
Připojte se k našemu newsletteru!

A dostávejte informace o nejaktuálnějších vypsaných pozicích přímo do vašich emailových schránek!

Máte nějaký jiný dotaz?