pro-klienty-01
Dobrý den, vítejte na přehledu služeb personální Agentury Dream Job s.r.o.

 

Nábor manažerských pozic v cestovním ruchu
Nejsilnější v náboru jsme v oblasti cestovního ruchu - nabíráme nejčastěji Šéfkuchaře, Ředitele hotelu, Provozní manažery, F&B manažery, Obchodní ředitele a další. Naše úzká specializace na cestovní ruch a dlouhodobá praxe v oboru je zárukou špičkového servisu a brilantní orientace v oblasti HR Hospitality & Gastronomy. Nejsme však omezeni odvětvím, máme rádi výzvy a žádná oblast pro nás není překážkou. Klientům představujeme komplexně zpracované profily kvalitních uchazečů. Rádi Vám zašleme na vyžádání přehled našich klientů a referencí.

Organizace výběrových řízení
Nevíte, který z kandidátů je pro vaši firmu nejvhodnější? Vytváříte novou pracovní pozici? Pokud vybíráte klíčové zaměstnance do vaší firmy, zrealizujeme vám výběrové řízení, případně pomůžeme navrhnout jeho design. Pomůžeme vám vybrat spolupracovníky, kteří budou kompetentní na své pozici, motivovaní a kteří sdílejí podobné hodnoty. V případě zájmu vám pomůžeme vypracovat kompetenční modely pro jednotlivé pozice. Pomáháme s organizací výběrového řízení formou „assessment centra“.

Konzultace se specialisty na cestovní ruch
Naši konzultanti mají praxi v cestovním ruchu. Nabírají kandidáty na pozice z prostředí, které jim je důvěrně známé.

Mzdové přehledy
Na zakázku vytváříme příslušné mzdové přehledy v rámci celé ČR.

Direct search
Nejvhodnější kandidáty na trhu vyhledáme a oslovíme přímo.

Mystery shopping
Klientům nabízíme na míru šité využití této marketingové metody situačního výzkumu.

Stáž
Pokud hledáte nadané studenty a absolventy, kteří by se v rámci vaší společnosti případně dále rozvíjeli, možnost náboru na stáž je ideální volbou. Spolupracujeme s univerzitami, kde vám můžeme pomoci najít mladé talenty.

VIP služby
Nabízíme nábor zaměstnanců i pro soukromé domácnosti a VIP klienty (chůva, zahradník, řidič, majordomus a mnoho dalších). V našich referencích najdete top rodiny na trhu.

Outplacement
Nabízíme pomocnou ruku při propouštění zaměstnanců a jejich následné nasměrování v jejich profesní kariéře.

Personální poradenství
Uvědomujete si, že je třeba zareagovat na rostoucí konkurenci a rychle se měnící podnikatelské prostředí? Nevíte, proč se vaší firmě nedaří nastavit kulturu vysoké výkonnosti? Pomůžeme vám při identifikaci procesů a oblastí vedoucích k rychlému přínosu firmě, stejně tak i při tvorbě dlouhodobých hodnot vaší firmy. Pomáháme vám změnit firemní kulturu.

Komplexní koučování
Nabízíme možnost využití profesionálních koučů pro vaše zaměstnance. Věnovat se "duševní hygieně" je dnes nutnou prevencí syndromu vyhoření. Můžeme vřele doporučit.

Rozvoj zaměstnanců
Potřebují vaši zaměstnanci zlepšit nebo získat novou dovednost? Kladete si otázku: „Jak udržet klíčové zaměstnance a jak rozvinout jejich potenciál?“ Navrhneme a realizujeme pro vás rozvojové programy a školení, která jsou v souladu se strategickými cíli vaší společnosti i cíli jednotlivých zaměstnanců.Mezi metody patří například development centrum, 360° zpětná vazba, tréninky a školení, koučování a další.

Budování vítězných týmů – Rocket model
Jak vybudovat skvěle fungující tým, který přináší výsledky a kde se všichni cítí dobře? Jak udržet nasazení a chuť dojít do cíle společně? Atmosféra a výkonnost týmu je jedním ze základních faktorů úspěchu každé společnosti. Nabízíme vám k využití unikátní model, který členům týmu i manažerům pomůže pochopit, jak váš tým funguje, jak by mohl fungovat lépe a jaké kroky je třeba udělat, aby šlapal jako hodinky. Autory tohoto modelu jsou přední odborníci na práci s týmy a leadership dr. Gordon Curphy a dr. Robert Hogan.

Atmosféra a výkonnost týmu je jedním ze základních faktorů úspěchu každé firmy. Zvláště v dnešní době, kdy dochází ke stále většímu konkurenčnímu boji je potřeba využít každou možnost, jak zvýšit úroveň služeb pro zákazníka. Jednou z cest je vytváření takových pracovních týmů, které dokáží plnit stanovené zadání a přinášejí i průběžné náměty na zlepšení služeb zákazníkům. Na toto téma máme připravené zajímavé workshopy.

Psychodiagnostika
Chtěli byste se o svých podřízených dozvědět více? Chtěli byste objektivně posoudit jejich schopnosti? Nabízíme komplexní psychologické testování, které provádí atestovaný psycholog. Vysvětlí vám výsledky vašich zaměstnanců a doporučí vhodné zařazení.

Prevence syndromu vyhoření
Cítíte, že jsou vaši zaměstnanci pod velkým tlakem? Potřebujete snížit vnímání stresu podřízených či kolegů ve firmě? Řešení vám pomůže nalézt zkušený psycholog a kouč.

Hotel & Resort Asset Management
Poskytujeme kontakty, které nabízí komplexní služby spojené s provozem hotelů a resortů, optimalizaci provozu, nastavení vztahů mezi vlastníkem a provozovatelem, poradenské služby spojené s transakčním procesem (prodej či nákup, refinancování, fúze a jiné) a další služby z této oblasti.

Prodej či pronájem
Přemýšlíte o prodeji či pronájmu hotelu nebo restaurace? Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme vás propojit s těmi správnými lidmi.

Optimální řešení v oblasti hotelového managementu
Poskytujeme propojení s firmami, které zajišťují optimální řešení v oblasti hotelového managementu – od zajištění provozovatele, brandingu, marketingové prezentace, e‑commerce, revenue, nastavení struktury a optimalizace vztahů mezi provozovatelem a majitelem či správcem nemovitosti. Nastavení struktury oprav a investic, controllingu či dalších aspektů spojených s provozem hotelů a resortů. Kompletní služby pro nastavení všech složek hotelového provozu (prodejní kanály, optimalizace booking engine, marketing, e‑commerce, revenue, kampaně, distribuce).