o-nas-uvodni-ilu

Značka Dream Job je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie.  Od svého založení, za kterým stojí paní Ing. Pavla Hodinková (rozená Berková), se portfolio služeb Agentury Dream Job neustále rozšiřuje. Nechceme být jen personální agenturou, chceme představovat komplexní služby  s přidanou hodnotou, být vaším partnerem.

V hlavním záběru Agentury Dream Job s.r.o. zůstává stále executive search manažerských pozic v oblasti hotelnictví a gastronomie Nabízíme personální poradenství a konzultace. Ctíme individuální přístup k našim klientům i kandidátům, které ve výběrových řízeních s potěšením zastupujeme. V současné době se téměř výhradně orientujeme na pozice středního a top managementu. Maximálně respektujeme potřeby jednotlivých provozů a i detailní požadavky našich klientů. Procesy výběru optimalizujeme tak, abychom v co nejkratším možném čase prezentovali profily těch nejvhodnějších kandidátů a umožnili vám tím získat komfortní prostor pro finální rozhodování.

Nároky se v dnešní době stále zvyšují, v Agentuře Dream Job s.r.o. to víme a kvalita s perfektním servisem je naším standardem. Nabídnout vám můžeme mimo nábor zaměstnancůkonzultace s respektovaným psychoterapeutem, unikátní metodu týmového koučinku, individuální přípravu na pohovory ve všech možných podobách, asistenci při realizaci vašeho podnikatelského projektu, mystery shopping. Na našich stránkách najdete i pravidelné příspěvky v podobě odborných článků či dění v našem oboru.

Pracujeme vždy diskrétně. Profesionální HR postupy a techniky doplňují osobní znalosti našich konzultantů z prostředí reálných provozů. Máme přehled o aktuálním dění na trhu práce. Zkušení a kvalitní zaměstnanci jsou pro každou firmu základ. Ať už jde o velký mezinárodní řetězec anebo malou restauraci v regionu, najít tu správnou a vzácnou shodu mezi požadavky klienta a kandidáta je naší největší motivací. Vizitkou jsou pro nás reference našich klientů a stovky spokojených zaměstnanců na vedoucích pozicích, které Agentura Dream Job s.r.o. během let obsadila napříč celou Českou republikou i za jejími hranicemi - mimo jiné, na Slovensku, v Rakousku, Velké Británii, Rusku, v severní Africe i ještě dále…

Svoji práci děláme rádi a vaší důvěry si vážíme! Sny jsou od toho, aby se plnily….


Naše aktivity:

Spolupracujeme s Asociací kuchařů a cukrářů.
Členství v Asociaci hotelů a restaurací, Hospodářské Komory, Skal club.
Spolupráce s vysokými školami - VŠO, VŠE, HRC International.
Byli jsme nominováni na finalistu Živnostník roku pro město Praha 2015.