uvozovky-dole
Sny jsou od toho, aby se plnily.
uvozovky-nahore
pavla agentura dream job

Značka Dream Job je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie. Od svého založení, za kterým stojí paní Ing. Pavla Hodinková (rozená Berková), se portfolio služeb Agentury Dream Job neustále rozšiřuje. Nechceme být jen personální agenturou, chceme představovat komplexní služby s přidanou hodnotou, být vaším partnerem.

Kdo stojí za Agenturou Dream Job?

CEO Pavla Hodinková má dlouholeté zkušenosti v oblasti personalistiky a úspěšně svým klientům kontinuálně obsazuje volné pozice. V oboru se pohybuje od roku 2004 a za tu dobu získala unikátní portfolio klientů a silnou databázi kandidátů.

Soustředí se především na pozice vysokého a středního managementu a to v oborech hospitality a gastrojobs. Pavla pomáhá jak kandidátům najít Dream Job, tak svým klientům postavit správný Dream Tým.

9 klíčových úspěchů

Prohlédněte si úspěchy a milníky, které jsou klíčové pro naše podnikání...

ikona-pozice-housekeeping_manager
2011

Založení Agentury

Od roku 2011 jsme se etablovali na trhu a od té doby kontinuálně přinášíme kvalitní služby jak pro naše klienty, tak pro kandidáty.

ikona-pozice-director of sales and marketing
2012

Vstup na globální trh

V roce 2012 jsme dostali první poptávky ze zahraničí, zejména z Emirátů. V tomto roce jsme získali oprávnění k zprostředkování zaměstnání po celém světě.

ikona-pozice-general_manager
2013

Rozšíření týmu a nové prostory

Rok 2013 znamenal růst - náš tým se rozšířil o klíčové zaměstnance a prostor jsme dali i stážistům. S tím přišel i přesun do nových prostor na Praze 1.

ikona-pozice-product_manager
2014

Získávání VIP klientely

V roce 2014 jsme začali nabírat zaměstnance pro VIP rodiny v Čechách i zahraničí. Úspěšně jsme prošli náročnými prověrkami.

ikona-pozice-technical_director
2014

Odborná účast na panelové diskuzi

Naše odbornost překročila hranice České republiky, kdy jsme byli pozváni do panelové diskuze slovenské AHR. Mezi přednášejícími byl i mimo jiné bývalý slovenský prezident Kiska.

ikona-pozice-HR_manager
2015

Nominace a uznání

Rok 2015 nám přinesl nominaci na živnostníka roku pod záštitou Hospodářské komory, kde jsme se stali finalisty v elitní desítce.

ikona-pozice-marketing
2016

V roce 2016 jsme vydali brožuru o historii hotelů. Jednalo se o časosběrný spis, kde jsme představili významné hotelové řetězce a jejich příběhy.

ikona-pozice-sales_representative
2020

Výzvy pandemie

V roce 2020 jsme čelili výzvám spojeným s pandemií COVID-19. V této krizové situaci jsme se dokázali přizpůsobit novým podmínkám a zajistit kontinuitu našich služeb. Obsazovali jsme pozice převážně v regionech a zahraničí v destinacích jako je Zanzibar.

ikona-pozice-HR_manager
2022

Změna portfolia služeb

V roce 2022 jsme změnili portfolio služeb a začali se úzce specializovat na nábor manažerských pozic.

Naše aktivity

Náš tým se angažuje v klíčových spolcích a organizacích, které mají v odvětví hospitality/gastrojobs zásadní význam. V minulosti jsme se aktivně zapojili do těchto spolků.

Připojte se k našemu newsletteru!

A dostávejte informace o nejaktuálnějších vypsaných pozicích přímo do vašich emailových schránek!