pro-kandidaty-01
Dobrý den, vítejte na přehledu služeb personální Agentury Dream Job s.r.o.

 

Profesionální služby při hledání práce v gastronomii a cestovním ruchu

Naše úzká specializace na cestovní ruch a dlouhodobá praxe v oboru je zárukou špičkového servisu a brilantní orientace v oblasti HR Hospitality & Gastronomy.

Přehled nejzajímavějších aktuálních pozic v oblasti gastronomie a cestovního ruchu

Spolupracujeme s leadery z odvětví cestovního ruchu a proto můžeme zaručit přehled těch nejzajímavějších aktuálně dostupných pracovních pozic na trhu.

Individuální přístup a pochopení pro specifika jednotlivce

Každému kandidátovi nabízíme individuální přístup a porozumění jeho aktuální situace tak, abychom mu pomohli najít či správně nasměrovat na jeho práci snů.

Konzultace se specialisty na cestovní ruch

Kandidátům nabízíme možnost poradenství a komplexní přípravy, jak být úspěšný pří získávání zaměstnání. Naši konzultanti mají praxi v cestovním ruchu. Nabírají kandidáty na pozice, které jsou jim důvěrně známé. Individuální profesní konzultace směřujeme především k tomu, aby vaše další kroky mířily tím správným směrem a zvýšily se šance na získání nové zajímavé pozice v oboru nebo adekvátního kariérního postupu. Během konzultace se zaměřujeme také na vhodnou formu profesního CV, on-line prezentaci na profesní síti LinkedIn a v neposlední řadě i na celkové vystupování a komunikaci. Součástí konzultace je také osobnostní test dle oficiálně certifikované metody MBTI, jehož výsledek obdržíte.

Cena hodinové osobní konzultace je 2.500,- Kč.

Individuální příprava na pohovor u finálního klienta nad rámec běžných pohovorů

Kandidáty, které ve výběrových řízeních zastupujeme, vždy na finální pohovor u klienta kvalitně připravíme (stylizace životopisů, profesionální vystupování, rady, zodpovězení dotazů apod.)

Komplexní koučování

Nabízíme možnost využití - propojení s profesionálními kouči. Komplexní koučování je směr vycházející z celostního přístupu k fungování jedince ve světě profesním, rodinném, osobním a sociálním. Zahrnuje také psychosomatiku a práci s tělem.  Kouč vám pomůže ve vašem osobním a profesním rozvoji. Tato služba je prováděna vystudovaným psychoterapeutem a koučem.

Psychodiagnostika

Chtěli byste se o sobě dozvědět více? Chtěli byste objektivně posoudit své schopnosti? Nabízíme poradenství pro volbu povolání a komplexní psychologické vyšetření. Diagnostiku provádí zkušený psycholog atestovaný pro oblasti klinické psychologie.

Psychoterapie

Ocitli jste se v životní situaci, kdy máte pocit, že nevíte, jak dál? Hledáte někoho, kdo by vám pomohl vyřešit vaše starosti, obavy, neshody? Nabízíme individuální psychoterapii, partnerskou a rodinnou terapii, krizovou intervenci a poradenství ve složitých životních situacích. Tato služba je prováděna vystudovaným psychoterapeutem a koučem.

Prevence syndromu vyhoření

Cítíte na sobě velký tlak? Potřebujete pomoci snížit vaše pracovní tempo a znovu se „nastartovat“? Máme pro vás řešení, zkušeného kouče/psychologa, který vás provede tímto nelehkým obdobím a začnete se opět ze života radovat.

Stáže

Nadaným a motivovaným studentům a absolventům můžeme nabídnout stáže nejen v rámci České republiky, ale celé Evropy s HRC International. 

------------------------------------------

Pohovory a schůzky

Máte zájem o některou z námi nabízených služeb? Neváhejte nás kontaktovat, je to jednoduché. Ohledně koučinku nebo individuálních konzultací nám prosím napište na info@dream-job.cz. Na základě vašeho problému/aktuálních potřeb vás propojíme s tím správným koučem/terapeutem. Jsme tu pro vás, všechny problémy se dají řešit.

V případě, že jste na našich webových stránkách nalezli pozici v gastronomii, o kterou máte zájem a zároveň splňujete veškeré popisované požadavky, kontaktujte nás na e-mail job@dream-job.cz. Přiložte svůj aktuální strukturovaný životopis a my se vám obratem, nejdéle však do tří pracovních dnů, ozveme se zpětnou vazbou a případně si s vámi domluvíme osobní pohovor v prostorách našich kanceláří v Praze 8.

Nenacházíte se momentálně v Praze? Není problém, rádi si s vámi domluvíme WhatsApp anebo Skype pohovor. Máte zájem o osobní pohovor, ale nenalézáte v aktuálně inzerovaných pracovních pozicích žádnou vhodnou pro vás? Po posouzení vašeho profilu si s vámi případně rádi domluvíme informativní pohovor pro možnou spolupráci na jiných pracovních pozicích do budoucna. Stanete se tak součástí naší interní databáze a pravidelně obdržíte pracovní nabídky šité třeba zrovna vám na míru. Oboustranná spokojenost, solidnost, diskrétnost a individuální přístup jsou hlavními zásadami naší práce.

Sny se mají plnit a ty pracovní máte s námi na dosah.