pro-kandidaty-01
Dobrý den, vítejte na přehledu služeb personální Agentury Dream Job s.r.o.

 

Profesionální služby při hledání zaměstnání v cestovním ruchu a gastronomii
Naše úzká specializace na cestovní ruch a dlouhodobá praxe v oboru je zárukou špičkového servisu a brilantní orientace v oblasti HR Hospitality & Gastronomy.

Přehled nejzajímavějších aktuálních pozic v oblasti gastronomie a cestovního ruchu
Spolupracujeme s leadery z odvětví cestovního ruchu a proto můžeme zaručit přehled těch nejzajímavějších aktuálně dostupných pracovních pozic na trhu.

Individuální přístup a pochopení pro specifika jednotlivce
Každému kandidátovi nabízíme individuální přístup a porozumění jeho aktuální situace tak, abychom mu pomohli najít či správně nasměrovat na jeho práci snů.

Konzultace se specialisty na cestovní ruch
Kandidátům nabízíme možnost poradenství a komplexní přípravy, jak být úspěšný pří získávání zaměstnání. Naši konzultanti mají praxi v cestovním ruchu. Nabírají kandidáty na pozice, které jsou jim důvěrně známé.

Individuální příprava na pohovor u finálního klienta nad rámec běžných pohovorů
Kandidáty na finální pohovor kvalitně připravíme (stylizace životopisů, profesionální vystupování, zodpovězení dotazů apod.)

Komplexní koučování
Nabízíme možnost využití profesionálních koučů. Komplexní koučování je směr vycházející z celostního přístupu k fungování jedince ve světě profesním, rodinném, osobním a sociálním. Zahrnuje také psychosomatiku a práci s tělem.  Kouč vám pomůže ve vašem osobním a profesním rozvoji. Tato služba je prováděna vystudovaným psychoterapeutem a koučem.

Psychodiagnostika
Chtěli byste se o sobě dozvědět více? Chtěli byste objektivně posoudit své schopnosti? Nabízíme poradenství pro volbu povolání a komplexní psychologické vyšetření. Diagnostiku provádí zkušený psycholog atestovaný pro oblasti klinické psychologie.

Psychoterapie
Ocitli jste se v životní situaci, kdy máte pocit, že nevíte, jak dál? Hledáte někoho, kdo by vám pomohl vyřešit vaše starosti, obavy, neshody? Nabízíme individuální psychoterapii, partnerskou a rodinnou terapii, krizovou intervenci a poradenství ve složitých životních situacích. Tato služba je prováděna vystudovaným psychoterapeutem a koučem.

Prevence syndromu vyhoření
Cítíte na sobě velký tlak? Potřebujete pomoci snížit vaše pracovní tempo a znovu se „nastartovat“? Máme pro vás řešení, zkušeného kouče/psychologa, který vás provede tímto nelehkým obdobím a začnete se opět ze života radovat.

Stáže
Nadaným a motivovaným studentům a absolventům můžeme nabídnout stáže nejen v rámci České republiky, ale celé Evropy.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pohovory a schůzky
Máte zájem o některou z námi nabízených služeb? Neváhejte nás kontaktovat, je to jednoduché. Ohledně koučinku a konzultací nám prosím napište na info@dream-job.czNa základě vašeho problému vás propojíme s tím správným koučem/terapeutem. Jsme tu pro vás, všechny problémy se dají řešit.

V případě, že jste na našich webových stránkách nalezli pozici, o kterou máte zájem a zároveň splňujete veškeré popisované požadavky, kontaktujte nás na e-mail job@dream-job.cz. Přiložte svůj aktuální strukturovaný životopis a my se vám obratem, nejdéle však do tří pracovních dnů, ozveme se zpětnou vazbou a případně si s vámi domluvíme osobní pohovor v prostorách našich kanceláří v Praze 1.

Nenacházíte se momentálně v Praze? Není problém, rádi si s vámi domluvíme Skype pohovor. Máte zájem o osobní pohovor, ale nenalézáte v aktuálně inzerovaných pracovních pozicích žádnou vhodnou pro vás? Po posouzení vašeho profilu si s vámi případně rádi domluvíme informativní pohovor pro možnou spolupráci na jiných pracovních pozicích do budoucna. Stanete se tak součástí naší interní databáze a pravidelně obdržíte pracovní nabídky šité třeba zrovna vám na míru. Oboustranná spokojenost, solidnost, diskrétnost a individuální přístup jsou hlavními zásadami naší práce.

Sny se mají plnit a ty pracovní máte s námi na dosah.