Management training

Díky našemu ověřenému partnerovi (HRC International) můžete odjet na 12 až 18 měsíců na management training do USA. Zprostředkovaně tak nabízíme manažerská školení v renomovaných mezinárodních hotelových značkách v USA, která vám otevřou cestu k úspěšné kariéře v oblasti hotelového managementu. Během této doby budete mít příležitost k prohloubení znalostí nejen o provozu, ale i o větších strategických věcech a to díky rotacím v oblasti, kterou si vyberete. V nabídce jsou departments – Food & Baverage, Rooms Devision a Culinary.

Tento program zahrnuje významný vzdělávací prvek pro váš profesní rozvoj a je koncipován tak, abyste získali veškeré potřebné zkušenosti. Od okamžiku, kdy vyplníte žádost, až po váš pobyt, vám bude poskytována profesionální asistence. Podpora zahrnuje přípravu na pohovor, navigaci ve vízovém procesu a kontinuální pomoc během vašeho pobytu.

Cenový odhad

ikona-pozice-chief_financial_officer
  • Vízové poplatky: 1500 $
  • Měsíční poplatek za zdravotní pojištění: 274 $
  • Náklady na letenky: 500 $ – 1000 $
  • Počáteční kapitál: Minimálně 2500 $

Máte dotaz?

ikona-pozice-general_manager
Pro více informací se neváhejte obrátit na renomovaného specialistu od HRC International – Matthieu Mioche . Nezávazně ho můžete kontaktovat na matthieu@hrc-international.com
Připojte se k našemu newsletteru!

A dostávejte informace o nejaktuálnějších vypsaných pozicích přímo do vašich emailových schránek!