wtm-london|wtm-london-tourism|wtm-tourism-london|wtm-tourism-london

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

wtm-tourism-londonPřicházíme se zahraniční aktualitou, která je pro nás ovšem velmi výjimečnou, protože zde Česká republika oficiálně potvrdila svoji účast. World Travel Market proběhne začátkem listopadu, konkrétně 4. 11. – 6. 11. 2019Londýně.

Tento veletrh je přední světovou událostí pro oblast cestovního ruchu, kde se setkávají vysoce profesionální odborníci především za účelem obchodu. Prostřednictvím svých průmyslových sítí a bezkonkurenčního globálního dosahu WTM vytváří obchodní příležitosti a poskytuje zákazníkům kvalitní kontakty, obsah i komunity.

Tato jedinečná akce představí globální kupce cestující do více než 5 000 největších destinací a značek na světě.
WTM Londýn se pyšní i tím, že je považován za hlavní centrum turistických nápadů. Jeho cílem je poskytnout globálnímu cestovnímu ruchu představu o tom, jak bude toto proměnlivě odvětví vypadat v příštích pěti letech. Dále bude během tří dnů sdílet inovace a vytvářet nekonečné obchodní příležitosti.

Co se plánovaného konferenčního programu týče, je letos speciálně vytvořen s ohledem na návštěvníky. Ti si zde mohou poslechnout přední motivační řečníky, podnikatele i vedoucí osobnosti z různých odvětví, jako je blahobyt, sportovní cestování, hudební cestování, ale i technologie.Podložené nápady znamenají podnikání, tímto heslem se nese celý veletrh, který shledává rok od roku větší úspěch. Například loni WTM Londýn umožnil přes milion schůzek, což mělo za následek uzavření kontraktů kolem 3 miliard britských liber. Jejich marketing na profesionální úrovni totiž zasahuje hlouběji prostřednictvím sociálních sítí, partnerství i médií.

Nepropásněte proto tuto ojedinělou možnost a přijďte načerpat nápady založené na síti kontaktů, angažované komunitě a obsahu, které evokují vášeň a zvědavost o neustále se měnící potřeby cestovního ruchu.

 

 

 

 

 

Tereza Miksová
Recruitment Coordinator

tereza-foto-profil

 

 

 

 

World Travel Market v Londýně