|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Welcome to the Jungle. To je nový název dnes již původní platformy Proudly.cz z roku 2015. Nový název jste mohli zaregistrovat od konce roku 2019 kdy původní Proudly koupil francouzský majitel Jérémy Clédat. Welcome to the Jungle je pomáhá všem HR-istům a Recruiterům s nábory. Jejich cíl? Inspirovat k prosperitě a profesnímu růstu zaměstnanců a firem.

„Věděli jsme, že silný zahraniční hráč nám může pomoci uskutečnit to, co jsme vždycky chtěli – vytvořit nástroj pro globální pracovní trh.“

dodává CEO Jan Klusoň

Představení desítek českých, slovenských a zahraničních firem pomáhá nalákat nové zaměstnance a poznat blíže firemní prostředí. Welcome to the Jungle se vydalo cestou prezentování firem prostřednictvím videí, které je jistě pro dnešní mladou generaci bližší. Aktuálně platforma nabízí prezentace celkem 2.500 firem a to i ve Španělsku (cca 250 prezentujících firem). V Česku je to zatím zhruba stovka. Uchazeči se tak mohou hlásit na zajímavé pracovní pozice nejen v tuzemsku ale i v zahraničí.

Společnost jde neustále dopředu. To potvrzuje schopný tým, přicházející s novými nástroji jak posunout nábor zaměstnanců na jinou úroveň. Systém Welcome Kit se věnuje správě uchazečů o dané pracovní nabídky firem. Welcome Kit využívají již 4.000 firem zveřejňující 150.000 pracovních nabídek. Firmy již obdržely 2.5 milionu odpovědí. Toto číslo mluví za vše a úspěšnost jde stále nahoru. V dohledné době je také plán spuštění systému Welcome Home s nápadem usnadnění onboardingu zaměstnanců. Bude cílené na vše potřebné pro uchazeče (resp. nového zaměstnance) při nástupu do nového zaměstnání.

Jak je vidět, tým Welcome to the Jungle se opravdu nebojí nových projektů. Ještě aby ne, vždyť průměrný věk zaměstnanců je 30 let.

Vzhledem k tomu, že se Agentura Dream Job věnuje náboru pro střední a vyšší management v Hospitality a Cestovním ruchu a na vlastní kůži ví, jak dá kvalitní nábor zabrat, celému projektu jakožto HR Specialisti v oblasti Hospitality a Cestovního ruchu velmi fandíme a věříme, že o něm ještě hodně uslyšíme!

Dominika Březinová
Researcher

Agentura Dream Job s.r.o.
www.dream-job.cz

domca-foto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: https://www.czechcrunch.cz/2019/10/z-proudly-bude-welcome-to-the-jungle-francouzsky-majitel-ceskeho-startupu-nove-vybral-pres-pul-miliardy-korun/

https://www.mediaguru.cz/clanky/2019/12/proudly-se-meni-na-welcome-to-the-jungle/

https://www.welcometothejungle.com/cs

 

Welcome to the Jungle