← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie
Situace spojená s děním posledních měsíců je pro mnoho lidí stále náročnější, krize si začíná vybírat svou daň. Napětí roste i mezi jindy schopnými podnikateli, kteří se i přes veškerou snahu o efektivní krizové řízení mohou dostat do situace, ve které by přivítali nezávislý úhel pohledu a odbornou radu či konzultaci. Jsme rádi, že můžeme sdílet pozvání na další on-line webinář, který pořádá společnost UOL – vysoce profesionální partner pro oblast účetnictví. Jejich kvalitní služby s přidanou hodnotou využívá stále více klientů, stejně tak jako je tomu v našem případě. Své práci rozumí, baví je a je to vidět!

 

Webinář: Jak nezblbnout a podnikat dál

Termín: čtvrtek 11. března 2021 v 17:00 hod

O čem se bude hovořit?

Těžké časy do firmy nemusí přinášet jen COVID…. Krach obchodního partnera, druhotná platební neschopnost nebo jen závažná chyba, kterou každý z nás občas udělá.

V poslední době jsou úspěšní podnikatele často popisování jako geniální stratégové, kteří snad nikdy neudělají chybu. Na straně druhé o těch neúspěšných se často hovoří velmi kriticky.

Realita všedního dne ale osciluje mezi těmito extrémy. Chybu můžeme udělat každý, ale je potřeba zachovat chladnou hlavu a situaci začít ihned řešit. Jak na to poradí emeritní krizový manažer Ladislav Novák.

A věřte, že nepůjde o nějakou suchou teorii. Pan Novák je člověk z praxe, takže se můžete těšit na celou řadu příkladů a vtipných (někdy zároveň i smutných) historek s poučením.

Prostor bude i pro všechny vaše dotazy. UOL cítí, že v současné době si musíme všichni pomáhat a táhnout za jeden provaz. Webinář tedy nabízí bezplatně a přihlásit se můžete hned: Přihláška na webinář

 

Všem přejeme pevné zdraví, hodně sil a v rámci možností i zachování klidné hlavy do dalšího období!

 

 

 

Petra Sudlíková foto - Dream Job

 

 

 

 

 

Petra Sudlíková 

Senior Recruitment Consultant

Agentura Dream Job s.r.o.

Zdroj: www.uol.cz

 

 

 

 

 

 

Jak nezblbnout a podnikat dál – pozvánka na webinář zdarma