asociace-hotelu-a-restauraci|asociace-hotelu-a-restauraci-male-logo

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

S radostí bychom se s Vámi chtěli podělit o akci uplynulého týdne, která k segmentu Hotelnictví a Cestovního ruchu jistě patří. Minulý nadcházející víkend – tedy v pátek 23. 11. se jako každý rok uskutečnila akce Vyhlášení výročních cen Asociace hotelů a restaurací ČR. Vyhlášení cen předcházela konference, která se konala v Ostravě 22. 11. v příjemném prostředí hotelu Clarion Congress Centre. Samotné vyhlášení pak probíhalo v prostorech Divadla Antonína Dvořáka, kde se předaly ceny těm nejlepším hoteliérům, provozovatelům restaurací, penzionů a také škole.

Agentura Dream Job byla u toho a měla možnost se opět setkat s odborníky a specialisty z tohoto segmentu. Zúčastnili jsme se spousty zajímavých seminářů a potkali se známými tvářemi světa cestovního ruchu. Této události se zúčastnilo na 400 hostů a celý program byl velmi vydařený.

Každoročně se Asociace hotelů a restaurací ČR snaží dát možnost různým kategoriím manažerů napříč Hospitality segmentem. Níže Vás s kategoriemi seznámíme a představíme Vám čerstvá ocenění z celkových 52 nominovaných za rok 2018.

Hoteliér roku 2018 – Hotelové řetězce a hotely nad 80 pokojů
pan Petr Nešpůrek – Cluster General Manager – NH Prague City a NH Collection Prague

Hoteliér roku 2018 – Hotely do 80 pokojů
pan Jan Škrle – Ředitel – Hotel Chvalská Tvrz

Restauratér roku 2018 – Hotelové restaurace
pan Michal Goth – Šéfkuchař – Hotel Miura

Restauratér roku 2018 – Nezávislé restaurace
pan Radovan Sochor – Majitel – Švejk Gastro, s.r.o.

Mladý manažer roku 2018
pan Filip Švajda – Park Inn Hotel Prague – Front Office Supervisor

Škola roku 2018
Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s.r.o.

Odpovědný hotel/restaurace 2018
Park Inn Radisson Hotel Ostrava

Penzion roku 2018
Penzion Jasmín, Liberec

Významné ocenění – cenu JUDr. Vladimíra Štětiny získala doc. Ing. Jarmila Indrová, CSc. za celoživotní profesní přípravu mladé generace a přínos pro cestovní ruch.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Jsme rádi, že jsme se této události mohli opět zúčastnit a vidět rozvoj v cestovním ruchu. Více informací o celém vyhlášení a medailonky jednotlivých kandidátů naleznete na www.cenyahr.cz 

Všem (ne)oceněným přejeme mnoho dalších úspěchů do budoucna a příští rok se budeme těšit na viděnou!

Za Agenturu Dream Job

Dominika Březinová
Recruitment Specialist

Zdroj: www.konferenceahr.cz

Vyhlášení výročních cen AHR ČR