test 1|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

test 1

Testování je v dnešní době jedním z největších a nejčastějších nástrojů při přijímaní nových zaměstnanců. Vhodná osobnost je podle celosvětových studií v dané práci to nejpodstatnější. Testují jak zaměstnavatelé, tak i personální agentury, náborové organizace a všechny společnosti pro něž je osobnostní charakter klíčový. Testů je mnoho, ale který si vybrat? Podívejte se na nabídku testů, kterou jsme pro vás přichystali a vyberte pro sebe či svou společnost ten nejlepší.

 

Díky testům získáte informace o osobnosti lidí, jejich pracovní motivaci, schopnosti zvládat zátěž, managerském stylu či preferované firemní kultuře. Identifikaci rozvojového potenciálu lidí i týmu, zlepšíte nábor a adaptaci zaměstnanců a snížíte riziko jejich odchodu. Data, která získáte, vám pomůžou efektivně plánovat rozvoj, s jehož pomocí získáte výkonnější, a ve svém důsledku spokojenější zaměstnance.

TEST VŮLE

Vůle je mentální sval, který ovlivňuje naši schopnost jít za svým cílem, rozhodovat se, vytrvat a ignorovat rušení. Následující test vám prozradí, v jaké kondici vaše vůle je. Testujete se zde.

TEST WORKAHOLIK

Workholismus (též workaholismus) není uznaná nemoc, nicméně svými projevy a důsledky dovede potrápit workaholika i jeho okolí. V testu posuzujete 25 tvrzení podle toho, jak moc vás vystihují – týkají se např. pocitu viny z nedodělané práce, množství rozdělané práce, využití volného času atd. Testujete se zde.

TEST ZRALOSTI OSOBNOSTI

Jednoduchý test, který poskytuje zajímavé výsledky. Volíte ze dvou skupin tvrzení to, se kterým nejvíce souhlasíte. Ve vyhodnocení se dozvíte úroveň zralosti své osobnosti. Lze dosáhnout úrovně batolete, předškolního věku, mladšího školního věku, puberty, adolescence, dospělosti a zralé dospělosti. Testujte se zde.

TEST – MINDSET

Úspěch, neúspěch, snaha, vytrvalost, strach, deprese, odolnost, odvaha – to všechno souvisí s tzv. mindsetem neboli nastavením mysli. Tento test zjišťuje, jak na tom ohledně mindsetu jste. Možná pro vás bude výsledek velkým překvapením. Málokdo z nás se totiž vůbec zamyslí nad tím, jak přemýšlí. Zvolte vždy ze dvou tu odpověď, která je pro vás výstižnější. Dejte si přitom pozor, abyste nevolili odpovědi, které byste chtěli dát – to by byla výsledkem vaše idealizovaná verze. Držte se reality, co jen to půjde. Testujte se zde.

TEST DOVOLENÉ

Ve slově dovolená slyšíme sloveso dovolit. Dovolená je čas, který nám náš chlebodárce dovolí strávit nepracovními činnostmi. Je rozumné vybrat si takovou dovolenou, kterou si můžeme dovolit. A hlavně musíme dovolit sami sobě si dovolenou zařídit a užít. Testujte se zde.

 

 

Testujte se s radostí a očekáváním, že odhalíte něco, co vám pomůže ve vašem osobním i pracovním rozvoji a možná vás i mile překvapí. Jsme s vámi – tým Agentury Dream Job.

 

  

 

Hana Patzáková

Recruitment Consultant

recruiter@dream-job.cz

 

 

 

Zdroj: https://www.psyx.cz/psychotesty-rozcestnik/

 

Testy pro zaměstnance, a nejen pro ně