||||

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Léto sice pomalu končí, ale street food jede dál a to je výborná zpráva! Pokud na tento víkend nemáte ještě program, přijměte takové malé last minute pozvání na gastro akce, kde to bude vonět a chutnat všem…:)

                                                         

Food festival v Zámeckém parku Dětenice – sobota 21. srpna 2021

Přijeďte do Dětenic nasát letní atmosféru se vším všudy ! Zažijte se svou rodinou středověk v Dětenicích!
Je tu již 6. ročník Dětenického Food Festivalu se spoustou zábavy a skvělého jídla! Letošním tématem je Francká říše a Barbarský sever… na co všechno se můžete těšit?

Dobroty jako: chobotnice, bretaňské ústřice, rybičky, krevetky, uzení kapři, středověký burger, opékané celé divoké i domácí čuně, kuří hnátky, jehněčí klobásky, opravdový Maďarský gulášek, houbový Kuba, krocani na ohni, bramboráky a mnohem, mnohem víc!:)

Pro děti je připravený kolotoč, střelnice, vystoupení sokolníka s dravými ptáky i malování na obličej. Dospělí určitě více ocení Rytířské klání, tanečnici, středověkou kapelu, Chill out music bar, Champagne bar, Fresh bar s čerstvými kokosy a melounovým freshem a spoustu sudů domácího dětenického piva, které nemůže chybět.

V kolik? Od 11 hodin až do večera do 18:00. VSTUPNÉ: 80 Kč / osoba Děti do 15 let ZDARMA a nezapomeňte doma své mazlíčky, vstup se psy je povolen!
Nebo si můžete donést či půjčit deku a užívat si celou akci s piknikem na trávě. ☘

 

Art and Food Festival Na jednom břehusobota 21. srpna 2021, Hradec Králové

Krásné Orlické nábřeží v centru Hradce Králové se už potřetí promění v multikulturní prostředí plné umění, výborného jídla a hudby.
Všechny tyto obory se setkají „na jednom břehu“ a vznikne tak zajímavé a atraktivní propojení. Těšit se můžete na české i zahraniční gastronomické pochoutky, autorské designové výrobky a rovněž na buskingovou hudební scénu. Nově také možnost Airbrush tetování ve spolupráci s Tattoo Clubem v Hradci Králové.
Vstup na ART AND FOOD FESTIVAL je pro všechny návštěvníky zdarma. Vstup na hlavní scénu (koncert A.Langerové, Baskery a LA3NO CUBANO) 590,-
ART AND FOOD FESTIVAL se tento rok koná ve spolupráci s hudebním festivalem Na jednom břehu, který má v Hradci Králové 19letou tradici.

Burger Fest – sobota 21. srpna 2021, Tábor

Zveme Vás na první ročník BurgerFestu v Garage Tábor. Těšit se můžete na rozličné burgery ve street foodovém pojetí!

Zajistíme pro vás pořádnou nálož skvělého jídla a pití včetně doprovodného programu! Navíc přibyde porce dobré muziky. V odpoledních hodinách vystoupí populární česká country rocková skupina Děda Mládek Illegal Band, večer zahraje známá bechyňská skupina Vodovod.

Mimo jiné bude připraven zajímavý program pro děti: skákací hrad, malování na obličej, vystoupení taneční skupiny Sarah i dětské drink menu. O interaktivní zábavu se postará studio Karkade!
Open: 12:30, předprodejní cena: 180 Kč, na místě: 200 Kč

 

Garden Food Festival – 21. až 22. srpna 2021, Uherské Hradiště 

Zkoušíte rádi exotické delikatesy? Nebo milujete spíše tradiční českou a regionální kuchyni?

Jedinečnou atmosféru Garden Food Festivale si budete moct užít již po třetí v Uherském Hradišti. Ve Smetanových sadech se sejdou milovníci jídla a pití a Vy nesmíte chybět mezi nimi. Dříve zaplatil každý návštěvník 150 Kč na místě nebo 100 Kč v předprodeji. Pro pětičlennou rodinu se staršími dětmi to znamenalo 750 Kč – nově stačí zakoupit jediný čip na dobíjecím místě za 190 Kč pro celou rodinu nebo i partu přátel.

 

 

Tým Agentury Dream Job přeje všem příjemný zbytek léta a dobrou chuť! 

 

 

Petra Sudlíková
Senior Recruitment Consultant
Agentura Dream Job s.r.o.

 

 

Zdroj: foodfestivaly.cz

Street food AKCE – last minute pozvánka