|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie
Rádi se opět dělíme o několik tipů, kde si v srpnu můžete užít pohodovou venkovní atmosféru, fajn jídlo i dobré pití… Pokud ještě nemáte program, street food akce jsou tu pro vás!:)
V sobotu 6.8. bude na Smíchovské náplavce k ochutnání to nejlepší z FRESH FOOD + STREET FOOD
Najdete tady široký výběr seafood specialit, grilované ryby, středomořskou kuchyni, kuchyni blízkého východu, hummus, falafel, kebab, havajské poké, asijské jarní závitky, sushi, veganské a vegetariánské pokrmy. Potrpí si váš jazýček spíše na sladkosti? Pak vám chutě budou dělat třeba křehké vafle, lehké makronky nebo rolovaná zmrzlina. Těšíme se na vás!
Kdy: 6.8.2022 
Čas: 10:00 – 19:00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží – Praha 5
Vstup: ZDARMA
 
Akce pro milovníky craftových piv a kvalitního street foodu také již tuto sobotu v NYMBURKU

Pivo poteče proudem a k tomu jen ten nejlepší street food. Nadupané burgery, grill ze všech koutů světa, belgické hranolky, jamajský street food, mexický street food a další. Těšit se můžete na spousty malých pivovarů a ochutnat tak jejich pivní speciály. Kdo neholduje pivu, bude zde i dobré vínko, domácí limonády či výběrová káva se sladkým.
Kdy: 6.8.2022
Čas: 10:00-20:00
Kde: Nymburská Špička, vstup zdarma

Beer & Food Fest je součástí Přístavní slavnosti (https://www.facebook.com/events/441519871141626/), která bude probíhat naproti v Parku pod Hradbami
2. ročník Street food festiválku v SEDLČANECH
Přijďte ochutnat moderní i nemoderní gastronomii a zažít, co je to street food. Těšit se můžete na mix chutí světových kuchyní ale i té české, dorazí i tolik oblíbené food trucky. K dobrému jídlu patří samozřejmě i skvělé víno či pivo z malých pivovarů. K sladkému zase jen ta nejlepší výběrová káva. Na to všechno se můžete těšit za pár týdnů na náměstí T. G. Masaryka. Doražte ochutnat pochoutky připravované přímo před vašimi zraky!

Kdy: 20.8.2022
Čas: 10:00 – 20:00
Kde: náměstí T. G. Masaryka, Sedlčany, vstup zdarma


To nejlepší ze světového street foodu opět ochutnáte v sobotu 20.srpna v pivovaru VELKÉ POPOVICE

Přijďte si užít letní den do společnosti dobrého jídla a pití. Vybírat budete ze široké nabídky asijských specialit, čerstvých ryb nebo šťavnatých burgerů. Ochutnáte tradiční pokrmy z dalekých zemí a také hmyz a exotická masa. Sladké bude také – churros a rolovaná zmrzlina a postaráno bude pochopitelně i o pitný režim. Je libo to nejlepší pivo? Těšíme se na vás! Přidat můžete i prohlídku pivovaru viz https://tickets.prazdroj.cz/prohlidka-pivovaru-po-stopach…VLAKEM Z PRAHY – KOZEL EXPRES)
Kdy: 20.8. 2022
Čas: 10:00 – 17:00 hodin

Kde: pivovar Velké Popovice
Vstup na street food akci: ZDARMA

 

Street food festival zakončí léto v TŘEBONI

Jižní Čechy čeká ta správná street food atmosféra koncem prázdnin a i tady se můžete těšit na mix chutí domácích i ze světa, foodtracky, vínko, pivo z minipivovarů a nejlepší kávu ke sladkým dobrotám. Zakončete léto pohodou!:)

Kdy: 27.8.2022
Čas: 10:00 – 20:00
Kde: Masarykovo náměstí, Třeboň
Vstup Zdarma
Přejeme všem krásný a pohodový zbytek léta! 
Tým Agentury Dream Job s.r.o.

Street food tipy na srpen