|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Street food na Náplavce
Kdy: 22.7.2023, 10:00 – 19:00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží, Praha 5
Vstup: zdarma
To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte v sobotu 22.července na Smíchovské náplavce. Přijďte si užít den do společnosti dobrého jídla na pražský hot spot.
Vybírat budete ze široké nabídky street foodových specialit, čerstvých ryb i šťavnatých burgerů. Ochutnáte tradiční pokrmy Srí Lanky a zjistíte, co se vaří v Africe. V nabídce bude také pikantní pljeskavica, pálivé dobroty bohaté na chilli a dokonce i hmyz. Potrpí si váš zmlsaný jazýček spíše na sladkosti? Pak vám chutě budou dělat třeba dozlatova usmažené koblížky, křehké vafle či lehké makronky.

Španělská kuchyně / sobotní brunchŠpanělská kuchyně na Vysočině – sobotní brunch
Kdy: 22.7.2023, 10:30 – 23:59
Kde: Park Stromovka, Kamarytova, Humpolec
Cena vstupenky: 145 Kč
PAELLA KUŘECÍ: Paella don Olino je připravována na pánvi o průměru 1,3 metru, díky tomu je dosaženo nejen výjimečného zážitku gastronomického, ale také vizuálního, paellu vaříme s kuřecím masem, množstvím zeleniny a španělské kulatozrnné rýže. PAELLA BEZ MASA: na menší pánvi nabízíme také paellu bez masa, tím si mohou přijít na své i vegani, náš pokrm je vhodný pro bezlepkovou i bezlaktózovou dietu.
Přijďte ochutnat něco, co jste ještě neměli!

 

Gulášfest 2023 v LánechGulášfest 2023 v Lánech
Kdy: 22.7.2023, 13:00 – 23:00
Kde: Lány ( náměstí před restaurací Narpa )
Obec Lány srdečně zve všechny gurmány na 10. ročník soutěžního klání kuchařů – amatérů ve vaření guláše GULÁŠfest 2023. Přijďte fandit, nasávat vůně, ochutnávat a bavit se.
Všichni přítomní budou moci po vyhlášení výsledků sami posoudit, nakolik se sešli s hodnocením poroty. Co se uvaří, to se na náměstí s gustem sní. Guláš budou účastníci soutěže vařit přímo před zraky všech přítomných. Vařiče budou zapnuty ve 13:00 hodin a vypnuty v 17:00 hodin. Poté začne lákavě vonící výsledky hodnotit pětičlenná porota složená z profesionálů, vítěze ročníku 2022 i z přítomných diváků a bude vyhlášen Vítěz GULÁŠfestu 2023.

Street food Lanškroun
Kdy: neděle 23.7.2023 od 10:00 do 17:00
Kde: Multifunkční centrum LArt, Nádražní 335, Lanškroun
Vstup: zdarma
To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte v neděli 23.července v Lanškrouně v rámci multižánrového festivalu FreshDance fest. Přijďte si užít letní den do společnosti dobrého jídla a pití.
Vybírat budete ze široké nabídky streetfoodových specialit. Ochutnáte tradiční Indonésie a zjistíte, co se vaří v Africe.V nabídce bude mexické tacos, kubánský sendvič, švýcarský raclette či belgické hranolky. Potrpí si váš zmlsaný jazýček spíše na sladkosti? Pak vám chutě budou dělat třeba dozlatova usmažené španělské churros nebo rolovaná zmrzlina. K pití si můžete dát piva z malých pivovarů, víno, kávu a nealko nápoje.

 

Letní perlení na Střeleckém ostrověLetní perlení na Střeleckém ostrově
Kdy: 28.7.– 30.7.2023,12 – 21:00
Kde: Střelecký ostrov, Praha
Cena vstupenky: degustační sklenka 100 Kč
Bublinky, šampaňské, prosecca, sekty, frizzante a nejen to se opět představí na oblíbeném Střeleckém ostrově. Zastavte se na orosený pohárek při toulkách letní Prahou a seznamte se s různými styly perlivých vín. Ta nejlepší vína z jižní moravy se zde představí po boku zahraniční tvorby, můžete tak porovnat kvalitu našich vín se světem. Prezentujeme malé rodinné vinaře nejen z jižní Moravy, ale i z oblasti starého a nového světa, jejichž produkci běžně neochutnáte. Co vinař a co láhev to originál, klademe důraz na minimální produkci výroby, kde vinař uzavírá do lahve nejen víno, ale i své srdce.

Zámecký večer s vínem a cimbálovkou 
Kdy: 29.7.2023, 17:00 – 23:59
Kde: Moravské Budějovice – zámek
Cena vstupenky: 120 Kč
Vinařský spolek Moravské Budějovice a MKS Beseda Vás srdečně zvou na sedmý ročník letní ochutnávky vín. 
Součástí akce je výstava kreslených vtipů s vinařskou tematikou s prezentací autora Milana Kocmánka (rodáka z Moravských Budějovic) v zámeckých konírnách.

 

Street food + Minipivovary ve Veselí 
Kdy: sobota 29.7.2023, 14-22 hod
Kde: Veselí nad Moravou, náměstí
Vstup: zdarma
Přijďte si užít den do společnosti dobrého jídla a PIVA. Vybírat budete ze široké nabídky streetfoodových specialit. Ochutnáte šťavnaté klobásky, raclette, makrely na grilu, langoše, speciality z Indonésie, Afriky a Egypta.
Piva z malých okolních i vzdálenějších minipivovarů potečou proudem, na výběr bude 9 značek. 

Karlínský letní piknik festival
Kdy: 30.7.2023, 11:00 – 19:00
Kde: Karlínské náměstí, Praha
Srdečně vás zveme na Karlínský letní piknik festival, který proběhne na Karlínském náměstí. Těšit se můžete na skvělé letní grilované dobroty, ústřice, čerstvé ovoce a mnoho dalšího. Samozřejmě nebude chybět spousty parádních a osvěžujících letních drinků, bohatá nabídka českých i zahraničních vín a prosecca. O pohodovou muziku se tentokrát postará duo Farhia a Petr a celý den se ponese v duchu soulu, popu a Rn´B. 

 

Přejeme všem pohodové letní dny! 

 

Tým Agentury Dream Job s.r.o.

 

Zdroj: www.foodevent.cz,www.kdykde.cz

 

 

Street food / gastro akce v červenci