← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

V minulém týdnu jsme měli možnost uspořádat pro naše kandidáty z řad hospitality profesionálů, rouškám i celkové nepříliš pozitivní situaci navzdory, neformální, ale o to více příjemné a především live setkání u kávy na téma – Situace na trhu práce a možnosti uplatnění mimo obor.  Naše pozvání přijala milá návštěva z prostředí mezinárodního HR, paní Líba Paroubková https://www.linkedin.com/in/libuseparoubkova/, které tímto děkujeme za upřímné sdílení zkušeností z její bohaté praxe, předání tipů i konkrétních rad a doporučení, jak podpořit úspěšnost náročného procesu hledání nového uplatnění – co nepodcenit, na co se zaměřit, čemu se vyhnout a mnoho dalšího…Rádi jsme všechny zúčastněné viděli!:)

Před půl rokem přestal svět cestovního ruchu existovat v podobě, v jaké jsme ho dosud znali a období letní naděje vystřídal další útlum, ze kterého se bude celý segment vzpamatovávat jen velmi pomalu. Souběžně s tímto vývojem se samozřejmě mění i celková situace na trhu práce. Naším cílem je spojovat možnosti a příležitosti, nasloucháme a jsme součástí mnohdy dlouhodobé cesty směrem k tomu pravému dream jobu. Důsledkem krize se stále více lidí dostává do nepříjemné situace, kdy pro jejich profesní background nejsou vhodné nabídky a je třeba hledat možnosti uplatnění jinde.

Naše kandidáty známe a víme, co všechno mohou profesionálové z oboru nabídnout, jaké jsou jejich silné stránky a co jejich práce obnáší….Bohužel, tato kvalifikace nemusí být mnohdy adekvátně vnímána při výběrových řízení v jiných oblastech. Realitu neovlivníme, ale nejste v tom sami a jsme připraveni nabídnout naši podporu.

Je zřejmé, že věnovat čas adekvátní formě prezentace, úpravě CV i profesního LinkedIn profilu je nezbytným krokem, který si zaslouží dostatečný časový prostor. Agentura Dream Job nabízí každému z našich kandidátů osobní přístup a porozumění jeho aktuální situaci tak, abychom pomohli najít či správně nasměrovat jeho další kroky. Individuální konzultace v ceně 1.000,-Kč zahrnují kompletní pomoc s úpravami profesního CV i LinkedIn profilu, doporučení na vhodné formy hledání, zdroje i zaměření na využití všech osobnostních předpokladů pro vhodné uplatnění.

 

V případě Vašeho zájmu se na nás neváhejte obrátit https://dream-job.cz/kontakty/  Budeme se těšit na viděnou a všem přejeme pevné nervy a hodně štěstí!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petra Sudlíková 

Senior Recruitment Consultant 

Agentura Dream Job s.r.o.

Uplatnění mimo obor – hledání možností, konzultace