|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Agentura Dream Job je tu pro vás už téměř 10 let a po celou dobu zůstáváme věrni naší specializaci – náboru manažerských pozic v oblasti Hospitality & Gastronomy.

Před půl rokem přestal svět cestovního ruchu existovat v podobě, v jaké jsme ho dosud znali a období letní naděje vystřídal další útlum, ze kterého se bude celý segment vzpamatovávat jen velmi pomalu. Souběžně s tímto vývojem se samozřejmě mění i celková situace na trhu práce. Naším cílem je spojovat možnosti a příležitosti, nasloucháme a jsme součástí mnohdy dlouhodobé cesty směrem k tomu pravému dream jobu. Děláme vše proto, aby to tak i nadále zůstalo a nabízíme pomocnou ruku všem našim kandidátům, jejichž spolupráce si velmi vážíme!

Důsledkem krize se stále více lidí dostává do nepříjemné situace, kdy pro jejich profesní background nejsou vhodné nabídky a je třeba hledat možnosti uplatnění jinde.

Naše kandidáty známe a víme, co všechno mohou profesionálové z oboru nabídnout, jaké jsou jejich silné stránky a co jejich práce obnáší….Bohužel, tato kvalifikace nemusí být mnohdy adekvátně vnímána při výběrových řízení v jiných oblastech. Realitu neovlivníme, ale nejste v tom sami a chceme nabídnout naši podporu. Už zítra se těšíme na první neformální setkání u kávy s našimi kandidáty na téma – Situace na trhu práce a možnosti uplatnění mimo obor.

 

Jsme rádi, že naše pozvání přijala milá dáma a HR odbornice s velkým přesahem, paní Líba Paroubková – https://www.linkedin.com/in/libuseparoubkova/, která se podělí o své bohaté zkušenosti a poskytne jistě řadu užitečných rad:)

 

Těšíme se na setkání a pokud Vás téma zajímá, dejte nám vědět, budeme pokračovat!

 

 

 

 

 

 

 

 

Petra Sudlíková 

Senior Recruitment Consultant 

Agentura Dream Job s.r.o.

Situace na trhu práce a možnosti uplatnění mimo obor