Barbora Syrová - Recruitment Consultant

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Poznejte naší Barču

Barbora Syrová je naším novým Recruitment Consultantem a u nás v Agentuře Dream Job zastává klíčovou roli v poskytování profesionálních služeb v oblasti náboru. Připojila se k našemu týmu před půl rokem a od té doby se neustále ukazuje jako nepostradatelný člen našeho kolektivu. Její schopnost budovat upřímné a profesionální vztahy, spolu s jejím přátelským a pozitivním přístupem, z ní činí skvělou poradkyni pro naše klienty i kandidáty.

Její cesta k nám byla zajímavá a rozmanitá. Před deseti lety si Barbora splnila svůj sen a vyrazila do zahraničí, konkrétně do Kanady, kde zažila práci v luxusní čokoládovně a patiseerii ve Vancouveru. Tato zkušenost jí nejen umožnila poznat lidi z různých koutů světa a zdokonalit se v angličtině, ale také být součástí skvělého pracovního týmu. Po návratu do České republiky získala inženýrský titul v oboru ekonomie a marketing na VŠFS a své zkušenosti rozšířila v marketingu, plánování a realizaci eventů a společenských akcí.

Přestože se její profesní cesta na chvíli ubírala směrem k engineeringové společnosti zaměřené na letectví a strojírenství, kde se vypracovala z pozice asistentky obchodního ředitele na marketingového partnera, vždy cítila, že toto není její pravé povolání. Nyní je Barbora součástí našeho týmu, kde může využít své zkušenosti a vášeň pro obor hospitality a gastronomie, a pomáhat profesionálům najít práci jejich snů.

Kromě své profesní kariéry je Barbora také hrdou maminkou dvou dětí a ve svém volném čase miluje cestování a čas strávený s rodinou a přáteli. Její nadšení pro objevování nových kultur a zážitků se promítá i do její práce v naší agentuře, kde se snaží najít pro každého kandidáta tu pravou pracovní příležitost.

Jsme nadšeni, že Barbora je nyní součástí našeho týmu, a věříme, že její zkušenosti, profesionalita a přístup přinesou našim klientům a kandidátům velkou hodnotu. Vítejte v týmu!

Tým Agentury Dream Job s.r.o.

Recruitment Consultant – Barbora Syrová