radisson-blu-logo|petra-foto|radisson-blue-praha

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Portfolio hotelů nejvyšší kategorie v naší metropoli už brzy významně obohatí nový Radisson Blu Hotel, Praha. Podpisem smlouvy na nový hotel se rozšíří portfolio společnosti Radisson Hospitality AB, která už v Praze provozuje oblíbený hotel Park Inn. Naše hlavní město dlouhodobě patří k deseti nejatraktivnějším světovým destinacím, proto je pražská investice této společnosti dalším přirozeným krokem. Otevření nového Radisson Blu Hotelu je plánováno na druhé čtvrtletí 2019. Půjde zcela určitě o významnou změnu „hotelové mapy“. V plánu je rebranding a kompletní rekonstrukce stávajícího hotelu, který byl dosud provozovaného pod značkou jiné a neméně významné mezinárodní sítě – Sheraton – v těsné blízkosti Karlova náměstí.

„Velmi nás těší, že můžeme oznámit podpis smlouvy na nový Radisson Blu Hotel. Tato investice významně upevní vedoucí pozici největší hotelové „upper upscale“ značky Radisson Blu v Evropě, která je atraktivní jak pro investory, tak pro hosty,“ říká Elie Younes, výkonný viceprezident a ředitel pro development společnosti Radisson Hotel Group™.

Nový Radisson Blu Hotel, Praha nabídne kapacitu 160 pokojů včetně apartmánů nejvyšší kategorie. Samozřejmostí bude 5* servis dle nejvyšších standardů společnosti, profesionálně vybavené fitness i wellness centrum s exkluzivním spa programem. Gastronomické umění si budou hosté moci vychutnat mimo jiné také na terase s nádherným výhledem na panorama Prahy. Pro obchodní jednání a společenské eventy ve stylovém prostředí bude k dispozici 6 variabilních konferenčních místností.

Radisson Hotel Group™ (dříve Carlson Rezidor Hotel Group) je jednou z největších světových hotelových skupin s osmi charakteristickými hotelovými značkami a více než 1 400 hotely v provozu a ve výstavbě po celém světě. Radisson Hotel Group zahrnuje Radisson Collection™, Radisson Blu®, Radisson®, Radisson RED®, Park Plaza®, Park Inn® by Radisson, Country Inn & Suites® by Radisson a prizeotel.

 

Jménem Agentury Dream Job přejeme všem příjemné léto a nejen v Radissonu mnoho spokojených hostů! 

 

 

Petra Sudlíková

Recruitment Consultant

 Zdroj: https://www.radissonhotelgroup.com/media_press-releases

Radisson Blu nahradí Sheraton