horoskop

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Kozorohové mohou být velmi úspěšní

Kozorohové nebudou zcela spokojeni se svým zaměstnáním. Důvodem je to, že stále nevědí, co by chtěli dělat a co by je opravdu naplňovalo. Zkuste se nad tím na chvíli zamyslet a pokud zjistíte, že zrovna neděláte vysněnou práci, podívejte se v klidu na několik jiných pracovních nabídek. Pokud si totiž vyberete to pravé ořechové, stanou se z vás úspěšní lidé. Každý zaměstnavatel by byl za vás rád a bral by vás všemi deseti. Rozhodně ale nedávejte výpověď ze dne na den. Nebuďte horliví a vše si promyslete, abyste rozhodnutí nelitovali. Jakmile se ale jednou rozhodnete, budete spokojeni.

Střelec (23.11. – 21.12)

Střelci, pozor na workoholismus

Lidé narození ve znamení Střelec jsou typičtí kariéristé. Pokud se rozhodnou pro nějakou práci a nadchnou se, dokáží si za ní jít mnohdy i přes mrtvoly. Ve své práci jsou perfektní, důslední a spolehliví. Díky vaší skvělé komunikativní schopnosti a příjemnému vystupování si zajistíte velmi dobré postavení, po kterém přijdou i velmi dobré finanční benefity. Pozor ale na to, abyste neupřednostňovali práci před osobním životem. Workoholismus nejde příliš dohromady se šťastným vztahem.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Vaše pracovní aktivita bude proměnlivá

Vaše pracovní aktivita bude po celý rok 2019 pěkně kolísat. Jednou přijdete do práce zcela natěšeni a plní energie, druhý den se vám nebude chtít ani vstávat a práci budete proklínat. V tomto ohledu si dávejte pozor na to, aby zaměstnavatel neprokouknul vaše pracovní nálady a změny pracovního tempa. Nikdo nestojí o lenochy, kteří se celý den poflakují. Mohlo by se vám snadno stát, že dostanete upomínku.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ryby, učte se novým věcem

Pracovní horoskop Rybám radí, aby si vybírali jen tu práci, která je opravdu baví. Jen tak mohou být spokojeni. I když se neradi učíte novým věcem, je potřeba čas od času ustoupit a podívat se na věci z jiného úhlu a perspektivy. Rozhodně nepatříte mezi workoholiky, protože přednější pro vás bude vždy rodina než nějaká kariéra. Lehce však můžete sklouznout k tomu, že budete chtít trávit více času doma než v práci, a to se vám může poté negativně projevit na bankovním účtu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Hledejte na své práci pozitiva

Berani pro úspěch a finanční zajištění potřebují, aby je práce nadchla. Jestli vykonáváte práci, která vás netěší, vaše pracovní snaha je na bodě mrazu. Nemůžete tak nikdy počítat s povýšením nebo lepším výdělkem. Zkuste si na práci najít něco pozitivního, co vás bude hnát každé ráno z postele. Pokud jste ale v zaměstnání opravdu nespokojeni, pak se poohlédněte po lepší práci. Není potřeba, abyste celý život strávili někde, kde vás to nebaví a unavuje.

Býk (21.4. – 20.5.)

Konec roku bude časově náročný

Býci se vždy ke všem úkolům stavějí zodpovědně a je na ně spolehnutí. To oceňují všichni zaměstnavatelé. Pokud hledáte nové zaměstnání, nemusíte se bát, že budete dlouho hledat. Doslova se o vás díky nabytému životopisu plném pozitivních vlastností a praxí poperou. Nebuďte však zbytečně vybíraví, abyste nepřebrali. Ke konci roku se to na vás bude vše valit a vy nebudete vědět, kam dřív skočit. Když si ale práci dobře rozvrhnete a naplánujete, vše půjde jako po másle.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

Zkuste s kolegy více spolupracovat

Blížencům pracovní horoskop 2019 radí, aby se v práci trochu vzchopili, jinak budete mít problémy s kolegy i s nadřízeným. Váš největší problém je, že si věci raději děláte sami, pomaličku a v klidu. Někdy ale vaše zaměstnání vyžaduje skupinovou práci, kde se musíte s ostatními dohodnout a komunikovat s nimi. Nebraňte se tomu. Vylezte ze své pohodlné ulity a ukažte, že na to máte. Pokud zaberete, uděláte dojem hlavně na své kolegy, se kterými budete mnohem lépe vycházet. A příjemná pracovní atmosféra je přeci vždy výhodou.

Rak (22.6. – 22.7.)

Raky čeká zajímavá pracovní nabídka

Raci patří mezi znamení horoskopu, které pracuje jen pro peníze. I když je práce nebaví, budou do ní stále chodit, jen aby uživili rodinu a uspokojili svoje potřeby. Na chvíli se ale zastavte a zkuste zapřemýšlet, jestli by vám v jiném zaměstnání nebylo lépe. Není přeci důvod dělat něco jen a jen kvůli penězům, pokud vás práce ubíjí. Buďte trochu sobečtí a dejte šanci i vlastním snům a zájmům. I když se změny obáváte, možná na vás čeká příjemná a zajímavá pracovní nabídka, kterou jen tak neodmítnete. Nevíte, na jaké povolání se vlastně hodíte?

Lev (23.7. – 23.8.)

Lvi, naslouchejte svým kolegům

Lvi jsou od přírody vůdci, kteří mají skvělé organizační schopnosti. Dokáží motivovat tým k práci a jejich vedení se ukazuje býti velmi efektivní. Sami ale vědí, že vyjít s nimi není vždy lehké, protože jejich vůdcovský smysl může někdy vypadat jako arogance a povýšenost. Zaměřte se v práci více na to, abyste nechali mluvit i jiné. Vyslechněte si názory druhých a zamyslete se, zda není jejich nápad přeci jen o kapku lepší. Asi uprostřed roku vás stihne nemoc, kvůli které budete delší dobu mimo hru. Když se do práce opět vrátíte, zvolněte tempo a zapojujte se pomaleji a nechte se od kolegů trochu vést.

Panna (24.8. – 23.9.)

Začátek roku přeje úspěchu

Díky své dochvilnosti, píli a nekonfliktnosti jsou Panny velmi oblíbení jak v kolektivu zaměstnanců, tak u zaměstnavatelů. Nesmí je ale nic vytočit, jinak se dokáží pěkně hlasitě projevit. Hlavně začátek roku pro vás bude velmi úspěšný, bude se vám dařit vše, na co sáhnete. To se nedá říci o konci roku, kdy na vás dopadne únava a stres. Klidně si vezměte dva dny na oddych a relaxaci, abyste se z toho nezbláznili. Pozor si dejte na svoji vstřícnost a dobrosrdečnost, které bude chtít někdo využít. Myslete i na své potřeba a zájmy a nerozdávejte se lidem jen tak.

Váhy (24.9 – 23.10.)

Změňte svůj přístup k práci

Váhy patří mezi naprosto průměrné pracovníky, kteří nikdy příliš nevynikají. Možná je ale načase s tím roce 2019 něco udělat. Povýšení se nedočkáte, pokud nebudete pracovat na plné otáčky. Nahněvaní tak můžete být při neúspěchu jen sami na sebe, protože váš přístup k práci vám brání dostat se na výslunní. Místo toho, abyste si prodloužili pauzu na oběd, raději tento čas využijte smysluplně a efektivně. Pokud zaberete a změníte svou pracovní filosofii, budete překvapeni, jak málo stačí k úspěchu. Všimnou si vás ti správní lidé, kteří mohou rozhodovat o vaší budoucnosti.

Štír (24.10. – 22.11)

Lenost už nelze dále skrývat

Štíři patří snad mezi největší lenochy, co se práce týče. Nejraději by jen leželi v posteli a čekali, až se jim posypou peníze. Tento přístup vám ale nemůže vydržet dlouho. Lenost sice umíte dobře skrývat, ale brzy vás všude prokouknou a budou si na vás dávat pozor. Místo vymýšlení, kde byste si mohli nahnat minuty odpočinku, byste měli zaměřit své síly na to, aby byla vaše práce odvedena precizně a ke spokojenosti všech okolo. Jestli nezměníte svoje pracovní návyky, můžete se potýkat s nepříjemným pracovním prostředím a při nejhorším i s vyhazovem.

 

Ať už je ve hvězdách napsáno cokoliv, největším tvůrcem naší budoucnosti zůstáváme jen my…

Celý tým Agentury Dream Job s.r.o. přeje všem znamením horoskopu ty nejkrásnější Vánoce a vše nejlepší do Nového roku!:)

 

zdroj: www.spektrumzdravi.cz

 

 

Pracovní horoskop 2019