horoskop-logo-2020|kozoroh-horoskop-capricorn|vodnar-horoskop-aquarius|ryby-horoskop-pisces|new-job-career|strelec-horoskop-sagittarius|panna-horoskop-virgo|lev-horoskop-leo|rak-horoskop-cancer|vahy-horoskop-libra|stir-horoskop-scorpio|beran-horoskop-aries|byk-horoskop-taurus|blizenci-horoskop-gemini

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Jak do nového roku vkročit co nejlépe, jistě zajímá nejednoho z nás. Někdo na horoskopy nevěří, někdo si naopak přeje vědět, kam ho nohy ponesou či kdo nový mu do života vstoupí. Z pohledu personální agentury se nový rok jeví jako ideální čas odstartovat kariéru v novém zaměstnání. Pojďte se proto podívat, jaké příležitosti i křižovatky vám do pracovního života vnese právě nadcházející rok 2020.

kozoroh-horoskop-capricornKOZOROH

22. 12. – 20. 1.
V novém roce se můžete těšit na velké změny, co se osobního i pracovního života týče. Očekávejte závan lásky nebo spojení s životním partnerem. Ve vaší kariéře se to pak výrazně odrazí na nových příležitostech v podobě povolání či podnikání, díky kterým se vám bude mimořádně dařit. Nic ale není zadarmo a pro svou práci snů budete muset vynaložit velké úsilí, protože sama se u vás nepřihlásí…

Ideální profese: podnikání, svobodná povolání a živnosti – v těchto oblastech se budete cítit svoji. Hledáte volnou ruku, možnost vyvážit resty z minulých let a proměnit své počiny v úspěch. Velký start je pro vás tím nejlepším řešením. Otevřít novou kapitolu života či dokončit rozpracované projekty – to je směr, kterým se budete ubírat.

VODNÁŘvodnar-horoskop-aquarius

21. 1. – 20. 2.
Nový rok 2020 přeje nejvíce zcela novým nabídkám, oborům i zvratům, o kterých se vám ani nezdá. Pracovní život se ponese na vlně velkých změn. Mohla by se však u vás objevit menší krize v podobě neshod se zaměstnanci, kterou budete nuceni rázně řešit. Ovšem z rytmu se nenecháte rozhodit a půjdete si odhodlaně za svými cíli.

Ideální profese: střední až vyšší manažerské pozice – speciálně u těch, kteří jsou v nadřízené pozici, sami sobě pánem nebo svou činností ovlivňují velký počet lidí. Otevřeni budete i skvělým inovacím, které se budou v pravý čas jen hrnout. Nebojte se však změn v pracovním týmu, naopak rozšiřte kruh svých zaměstnanců o schopné pracovníky s jasnou vizí.

ryby-horoskop-pisces
RYBY

21. 2. – 20. 3.
Pracovní horoskop 2020 říká, že se Ryby rozhodují o nějakém odvážném podniku. Nový rok se totiž ponese v duchu riskování. U změn buďte velmi obezřetní a dávejte si pozor na podvody, které se zpočátku nemusí úplně projevit. Na druhou stranu, pokud cítíte, že určitý velký krok potřebujete, riskněte to, ale buďte vždy trpěliví.

Ideální profese: všechny typy profesí, které se zaměřují na pomoc lidem v nouzi – Ryby mají dar prozíravosti a dobrého slova v pravý čas. Dokážou vycítit, když se blíží příliš nebezpečný krok, a v danou chvíli rychle zareagovat na problém a pomoci ostatním. Ovšem i v nabízení pomocné ruky druhým je třeba být obezřetný.

beran-horoskop-ariesBERAN

21. 3. – 20. 4.
V novém roce budou mít Berani mnoho možností využít v pracovní oblasti své znalosti, zkušenosti či moudrost. Zúročit můžete i své studium, samostudium nebo se jednoduše vydat tím směrem, kde se cítíte silní v kramflecích. Vyplatí se vám proto pracovat především sami na sobě a čerpat od inspirativních lidí zkušenosti, které v budoucnu dále předáte.

Ideální profese: učitelé, lektoři, koučové, ale i lékaři nebo pracovníci ve službách. Nejlépe na tom zkrátka budou lidé, kteří jakýmkoliv způsobem předávají své znalosti dále a snaží se motivovat druhé. To vše se špetkou soucitu a empatie bude tvořit skvělý dojem na okolní prostředí.

BÝKbyk-horoskop-taurus

21. 4. – 21. 5.
Horoskop 2020 přináší Býkům rozřešení pracovních témat, nad kterými už dlouho uvažují, nebo slepých uliček let minulých. V prvních měsících můžete působit trochu zmateně a přemýšlet o bankrotu nebo nezaměstnanosti. Úspěch vám přinese spíše druhá polovina roku, kde na vás čeká výrazné zlepšení situace. Nezoufejte proto a těžké časy prožijte v hledání sebe samotných.

Ideální profese: jakákoliv. Důležitá je pro vás jediná věc. Dejte o sobě vědět, nabízejte se a nebojte se prodat vaše zkušenosti na maximum. Važte si sami sebe a buďte pyšní na své úspěchy. Využijte trpělivosti a uvidíte, že si vás někdo zvenčí všimne a nabídne takovou pozici, nebo řešení vaší situace, že budete zírat.

BLÍŽENCIblizenci-horoskop-gemini

22. 5. – 21. 6.
Váš pracovní horoskop doslova křičí, abyste oprášili všechny nerealizované sny, zmařené pracovní šance a možnosti, kterých jste doposud nevyužili. Prastaré plány jsou pokropeny živou vodou! U vás bude jistojistě platit, že vám tyto skutečnosti ovlivní i osobní život. Vyplatí se také mít odvahu skončit s tím, co vás vyčerpává, a rozběhnout se za novými nabídkami.

Ideální profese: vysněné profese. Ty, o kterých dlouhou dobu pouze přemýšlíte. Mohou se k vám navrátit již brzy a to i ve chvílích, kdy je budete nejméně čekat. Také zpozorněte, když vám osud nabídne změnu směru, pracovního zaměření, nového kolegu či zcela nový typ klientů, pokud podnikáte. Je v tom totiž ukryté zlato.

RAKrak-horoskop-cancer

22. 6. – 22. 7.
Pro Raky je pracovní horoskop 2020 hlavně o vybírání si fungujících principů ve svém pracovním životě. Už nelze snít, ale začít skutečně žít. Vyrovnávat to, co nebylo v rovnováze. Vaše pracovní změny budou spíše o tom, abyste skloubili svou spokojenost a výdělek. Práci a osobní život. Nebojte se proto ve svém životě najít balanc.

Ideální profese: emocionálně či fyzicky velmi vyčerpávající profese. Na pracovníky v těchto pozicích bude v novém roce vyvíjen veliký tlak. Bude proto potřeba zastavit se a rozmyslet si, co dál. Pomáhající profese si budou muset odpočinout nebo přehodnotit energii, která je do práce vkládána.

LEVlev-horoskop-leo

23. 7. – 22. 8.
Všem nadřízeným ve znamení Lva se bude v roce 2020 mimořádně dařit. Pracovní horoskop slibuje úspěch, na co sáhnete. Jste-li v podřízené pozici, můžete k ruce získat šéfa, který vás podpoří a motivuje k úspěchu. Neváhejte do práce vkládat i své vlastní vize, budete prospěšní v zájmu celé firmy a vaše nové nápady budou s radostí vyslyšeny.

Ideální profese: samozřejmě ty manažerské a nadřízené. Kromě šéfů se bude dařit i podnikatelům nebo profesím na volné noze. Jednoduše ve všech zaměstnáních, kde budete moci být svým pánem, si přijdete na své a úspěchy se budou jen hrnout. Hlavně se nebojte prosadit svá slova a získat si přirozený respekt.

PANNApanna-horoskop-virgo

23. 8. – 22. 9.
Panny budou muset vyřešit dlouhodobé dilema. Pracovní horoskop 2020 mluví o přetížení, těžkých situacích, které budete muset vyřešit tím, že se postavíte sami za sebe. Jedno je jisté, nikdo za vás nic nevyřeší, takže to bude rok poměřování vlastních sil s druhými. Nebojte se sem tam pustit na špacír i emoce, pomůže to.

Ideální profese: jakékoliv profese, ve kterých se budete umět prosadit. Nejvíce úspěchu získáte tam, kde si řeknete své, nebo z nevhodného místa odejdete. V tomto roce budete chtít komunikovat, hýbat se, chcete, aby se v práci něco dělo. Aby se spolupracovalo. Budete motorem kolektivů.

VÁHYvahy-horoskop-libra

23. 9. – 23. 10.
Pracovní horoskop 2020 vám může přinést i velké změny do osobního života. Závan lásky, spojení s životním partnerem? Také to může naznačovat, že najdete povolání či podnikání snů a bude se vám mimořádně dařit. Vaše práce vám bude partnerem. Ale takové „lásky“ budete muset aktivně hledat, patrně nepřijdou samy.

Ideální profese: podnikání, svobodná povolání a živnosti – to jsou obory, které vám budou nejvíce vyhovovat a v nichž okusíte živé vody. Potřebujete volnost a vyvážení restů minulých let. Dokončit projekty, uvést je v život, nebo začít novou kapitolu svého pracovního života. Nebojte se proto velkých kroků, ale zároveň myslete na svůj vnitřní klid.

ŠTÍRstir-horoskop-scorpio

24. 10. – 22. 11.
Zkraje roku můžete ještě řešit nepříjemné problémy hlavně v mezilidských vztazích, ale po létě se vám rok uvolní do úspěchu. Pracovní horoskop 2020 říká, že také velmi dobře zúročíte zkušenosti z povolání, která jste nedělali moc rádi, či z minulosti – nebo okusit úspěch, který vám zahojí staré pocity křivdy.

Ideální profese: Nejvíce úspěchu a zadostiučinění mohou zažívat všichni, kteří se ve svém zaměstnání zabývají mediací lidí a vztahů. Ti, co dávají něco do pořádku, pomáhají ostatním s tím, aby jejich život fungoval a necítili se na všechno sami. Pro tyto dobré duše nový rok přichystal jen samé dobré věci.

STŘELECstrelec-horoskop-sagittarius

23. 11. – 21. 12.
Nabídky a zase nabídky, tvrdí pracovní horoskop 2020. Bude jich kolem vás neskutečné množství, a tak můžete okusit jakékoliv povolání, na které ukážete. Jiní zase ten náhlý déšť pozitivních novinek využijí k rychlému postupu v jejich oboru. Vnášejte do svých povolání i své vlastní vize a nápady, nebojte se klidně i přestěhovat nebo postoupit na jinou pobočku!

Ideální profese: práce s dětmi, s mládeží, nebo pracovní pozice, které jsou vašimi vysněnými od dětství. Tam bude ráj! Stejně jako práce mimo vaše bydliště, spojené s úvahou – stěhovat se? Nebojte se náhlých změn, ne vždy s sebou přináší katastrofy.

new-job-careerNezáleží na tom, zda jste ředitel hotelu, právník, účetní nebo třeba šéfkuchař. Pokud vás vaše práce baví, naplňuje, anebo dokonce dělá šťastným, máte v profesním životě téměř vyhráno. Zdali tomu tak není, nezoufejte, vždycky je správný čas a prostor na změnu! Ať už vám nový rok 2020 přinese jakékoliv pracovní možnosti, nabídky či výzvy, nebojte se jít si za svými cíli a nepolevovat ze svých snů!

Za celý tým Agentury Dream Job vám tímto přejeme krásné Vánoce, a hlavně mnoho pracovních úspěchů do nového roku!

 

 

 

 

Tereza Miksová
Recruitment Coordinator

tereza-foto-profil

 

 

 

 

Pracovní horoskop pro rok 2020