horoskop 2024

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Horoskop pro rok 2024: Jaké vás čekají pracovní výzvy?

Astrologie je fascinující téma, které někteří lidé berou jako zábavu a inspiraci pro svůj život, zatímco jiní zůstávají skeptičtí. Bez ohledu na to, do jaké skupiny patříte, vypsali jsme pro vás seznam astrologických předpovědí pro rok 2024 z hlediska pracovního života pro jednotlivá znamení. Tak ať už si to přečtete jen pro zábavu nebo dáte jednotlivým předpovědím určitou váhu, přejeme příjemné počtení a hlavně do nového roku hodně štěstí a zdraví – ostatně to je to nejdůležitější.

BERAN

21. 3. – 20. 4.
Pro Berany bude rok 2024 o nových začátcích. Možná se objeví nové pracovní příležitosti, projekty nebo role, které vám přinesou nové výzvy a inspiraci. Mějte na paměti, že vytrvalost a odhodlání povedou k úspěchu. Ti, kteří pracují v cestovním ruchu, se mohou připravit na vlnu změn, které budou pozitivního rázu a povedou ke stabilnější rovnováze. Úspěšné kroky, které podniknete, vám zajistí respekt a uznání ze strany vašich nadřízených v práci. 

Ideální profese: učitelé, lektoři, koučové, ale i lékaři nebo pracovníci ve službách. Nejlépe na tom zkrátka budou lidé, kteří jakýmkoliv způsobem předávají své znalosti dále a snaží se motivovat druhé. To vše se špetkou soucitu a empatie bude tvořit skvělý dojem na okolní prostředí.

BÝK

21. 4. – 21. 5.
Býci by se měli v roce 2024 zaměřit na posílení stability ve své práci. Je čas stavět pevné základy a pracovat na dlouhodobých cílech. V novém roce můžete očekávat skvělé pracovní výsledky, které se budou odrážet i po finanční stránce. Na pracovní úspěchy se můžete těšit především mezi březnem a dubnem.

Ideální profese: jakákoliv. Důležitá je pro vás jediná věc. Dejte o sobě vědět, nabízejte se a nebojte se prodat vaše zkušenosti na maximum. Važte si sami sebe a buďte pyšní na své úspěchy. Využijte trpělivosti a uvidíte, že si vás někdo zvenčí všimne a nabídne takovou pozici, nebo řešení vaší situace, že budete zírat.  

BLÍŽENCI

22. 5. – 21. 6.
Blíženci mohou využít rok 2024 k propojování s lidmi a rozvíjení komunikačních schopností. Networking může otevřít nové pracovní příležitosti. V novém roce se vyplatí pracovat s velkým nasazením a nevyhledávat žádné “zkratky” – ty by se vám nemusely nijak vyplatit. Celkově by se vám po pracovní stránce mělo dařit a neváhejte mířit i po kariérním žebříčku výš. Pokud toužíte po změně zaměstnání, to se vám nejvíce vyplatí v březnu a pak i během září a října.

Ideální profese: vysněné profese. Ty, o kterých dlouhou dobu pouze přemýšlíte. Mohou se k vám navrátit již brzy a to i ve chvílích, kdy je budete nejméně čekat. Také zpozorněte, když vám osud nabídne změnu směru, pracovního zaměření, nového kolegu či zcela nový typ klientů, pokud podnikáte. Je v tom totiž ukryté zlato.  

RAK

22. 6. – 22. 7.
Lidé ve znamení raka by měli v roce 2024 hledat rovnováhu mezi prací a osobním životem. Zaměřte se na osobní rozvoj a péči o sebe. Objeví se vám nové pracovní příležitosti, ve kterých work-life balance budete hledat mnohem lépe. Během roku budete dost soupeřit i s prokrastinací, kterou když porazíte, bude na vás čekat velká odměna. Úspěchů jak pracovních, tak osobních očekávejte v novém roce více než v roce 2023.

Ideální profese: emocionálně či fyzicky velmi vyčerpávající profese. Na pracovníky v těchto pozicích bude v novém roce vyvíjen veliký tlak. Bude proto potřeba zastavit se a rozmyslet si, co dál. Pomáhající profese si budou muset odpočinout nebo přehodnotit energii, která je do práce vkládána.  

LEV

23. 7. – 22. 8.
Pro Lvy bude rok 2024 nabízet možnosti pro rozvoj kreativity a talentu. Hledejte příležitosti, které podporují vaši tvořivost. Rok 2024 si pro vás připravil různé výzvy, které nebudou jednoduché, nicméně s vaším nasazením a vytrvalostí nakonec sklidíte ovoce. V roce 2024 budete pracovně velice vytíženi a máte šanci na zajímavou pracovní cestu.

Ideální profese: samozřejmě ty manažerské a nadřízené. Kromě šéfů se bude dařit i podnikatelům nebo profesím na volné noze. Jednoduše ve všech zaměstnáních, kde budete moci být svým pánem, si přijdete na své a úspěchy se budou jen hrnout. Hlavně se nebojte prosadit svá slova a získat si přirozený respekt.  

PANNA

23. 8. – 22. 9.
V roce 2024 mohou Panny vyniknout díky svým organizačním schopnostem. Pracovat byste měli na zdokonalení dovedností a efektivitě. Vaše kariéra se v následujícím roce posune výrazně dopředu a to hlavně díky výzvám, která vás čekají – nicméně ty dobře zvládnete. Nově budete čelit i vzniklým sporům na pracovišti, kterých byste se měli vyhýbat a soustředit se především na svoji práci. V roce 2024 vás čekají i velké pracovní změny.

Ideální profese: jakékoliv profese, ve kterých se budete umět prosadit. Nejvíce úspěchu získáte tam, kde si řeknete své, nebo z nevhodného místa odejdete. V tomto roce budete chtít komunikovat, hýbat se, chcete, aby se v práci něco dělo. Aby se spolupracovalo. Budete motorem kolektivů.  

VÁHY

23. 9. – 23. 10.
V práci se vám v roce 2024 otevřou dveře k novým příležitostem, které vás mohou posunout vpřed. Budete mít možnost prozkoumat nové oblasti nebo se ponořit do projektů, které vám poskytnou inspiraci a nové perspektivy. I přes menší pády, které se mohou vyskytnout, si budete moci být jisti, že vás tyto zkušenosti pouze posílí. Z chyb se hodně poučíte a povedou vás správným směrem. Znovu získáte ztracennou vášeň pro práci, což vám dodá energii pro nové výzvy. Nezapomeňte však také dbát o své osobní potřeby a věnovat čas rodině, přátelům a aktivitám, které vám přinášejí radost a vyváženost.

Ideální profese: podnikání, svobodná povolání a živnosti – to jsou obory, které vám budou nejvíce vyhovovat a v nichž okusíte živé vody. Potřebujete volnost a vyvážení restů minulých let. Dokončit projekty, uvést je v život, nebo začít novou kapitolu svého pracovního života. Nebojte se proto velkých kroků, ale zároveň myslete na svůj vnitřní klid.  

ŠTÍR

24. 10. – 22. 11.
Pro Štíry bude rok 2024 ve znamení tvrdé práce a minimálního odpočinku. Do své současné práce se ponoříte opravdu až po uši a budete sklízet velké uznání od ostatních a to i od vašich nadřízených. V novém roce byste se neměli pouštět do žádných velkých pracovních změn a dělat to, v čem jste dobří a v čem vynikáte. Tento focus na vaše silné stránky se opravdu vyplatí a vy docílíte vytoužené profesionality ve vašem oboru. Vaše pracovní kroky dobře promýšlejte a nedělejte nic bez rozmyslu.

Ideální profese: Nejvíce úspěchu a zadostiučinění mohou zažívat všichni, kteří se ve svém zaměstnání zabývají mediací lidí a vztahů. Ti, co dávají něco do pořádku, pomáhají ostatním s tím, aby jejich život fungoval a necítili se na všechno sami. Pro tyto dobré duše nový rok přichystal jen samé dobré věci.  

STŘELEC

23. 11. – 21. 12.
Na začátku nového roku se může ve vašem pracovním životě objevit pocit beznaděje. Možná obdržíte lákavou pracovní nabídku, ale nebudete si jisti, jak ji přesně přijmout či jak se s ní vypořádat. Tento pocit zmatku a nejistoty vás na chvíli zavalí, ale brzy se všechno obrátí k lepšímu. Postupně si uvědomíte, že se vám otvírají nové dveře k lepším příležitostem. Ve druhé polovině roku se pracovní dny prodlouží a odpočinek se stane vzácným. Na konci roku se můžete těšit na jistotu v práci. Pokud jste do té doby neměli pevně stanovené pracovní místo, pravděpodobně se vám tato příležitost nabídne. Celkově se práce stane zdrojem velkého potěšení a naplnění.

Ideální profese: práce s dětmi, s mládeží, nebo pracovní pozice, které jsou vašimi vysněnými od dětství. Tam bude ráj! Stejně jako práce mimo vaše bydliště, spojené s úvahou – stěhovat se? Nebojte se náhlých změn, ne vždy s sebou přináší katastrofy.  

KOZOROH

22. 12. – 20. 1.
Pro Kozorohy bude rok 2024 o budování stability a pevných základů ve své práci. V úvodu roku se ve vás probudí vášeň pro práci a vy se rozhodnete s odhodláním plnit všechny svěřené úkoly. Práce pro vás bude inspirativní a naplňující. Nicméně je důležité myslet i na odpočinek, protože pracovní nasazení může být intenzivní a vy jste schopni se věnovat práci dlouhé hodiny denně. S příchodem jara u vás nastane zlom a vy se naučíte říkat “ne” na ty věci, které vám nedávají pracovně smysl a nepřinášejí vám žádnou hodnotu.

Ideální profese: podnikání, svobodná povolání a živnosti – v těchto oblastech se budete cítit svoji. Hledáte volnou ruku, možnost vyvážit resty z minulých let a proměnit své počiny v úspěch. Velký start je pro vás tím nejlepším řešením. Otevřít novou kapitolu života či dokončit rozpracované projekty – to je směr, kterým se budete ubírat.

VODNÁŘ

21. 1. – 20. 2.
Pro lidi ve znamení Vodnáře bude rok 2024 pracovně přelomový. Na začátku roku se zamyslíte nad svou prací, vaším talentem a tím, co byste skutečně rádi dělali. Postupně si uvědomíte, že se možná snažíte dosahovat něčeho, co ve skutečnosti není tím, co si hluboce přejete. Vaše intuice vám bude napovídat, abyste se zaměřili na změnu práce a hledali to, co vás skutečně naplňuje, ale obavy vás budou nutit setrvat v komfortní zóně.V letních měsících se můžete cítit v práci izolovaně a budete mít pocit nedoceněnosti. Budete mít tendenci spojovat emoce s prací, ale uvědomíte si, že je nutné přijmout změnu. Tuto změnu nakonec přijmete ke konci roku a podniknete kroky správným směrem.

Ideální profese: střední až vyšší manažerské pozice – speciálně u těch, kteří jsou v nadřízené pozici, sami sobě pánem nebo svou činností ovlivňují velký počet lidí. Otevřeni budete i skvělým inovacím, které se budou v pravý čas jen hrnout. Nebojte se však změn v pracovním týmu, naopak rozšiřte kruh svých zaměstnanců o schopné pracovníky s jasnou vizí.

RYBY

21. 2. – 20. 3.
Ryby by mohly v roce 2024 spoléhat na svou intuici a hledat nové inspirace v pracovním životě. Na začátku nového roku konečně doděláte resty, které jste měli na stole už nějakou dobu. Na podzim se připravte na menší i větší konflikty v práci, které ale povedou k vyjasnění určitých situací, které vám dají novou perspektivu. Připravte si na případné organizační změny i možnou změnu pracovního prostředí.

Ideální profese: všechny typy profesí, které se zaměřují na pomoc lidem v nouzi – Ryby mají dar prozíravosti a dobrého slova v pravý čas. Dokážou vycítit, když se blíží příliš nebezpečný krok, a v danou chvíli rychle zareagovat na problém a pomoci ostatním. Ovšem i v nabízení pomocné ruky druhým je třeba být obezřetný.   Ať už je vaše předpověď na rok 2024 jakákoliv, my vám přejeme hlavně hodně zdaru, pracovních úspěchů a hlavně nezapomínejte i na osobní potřeby a úspěchy v tomto směru. 

Šťastný nový rok, 
Agentura Dream Job s.r.o.

Zdroje:
Spektrumzdravi.cz | Astrokarty.cz | Prozeny.cz

Horoskop pro rok 2024