|||||||||||||

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Rok 2020 se chýlí ke konci a my jsme plni očekávání, co nám nadcházející rok přinese. Tento rok byl zcela jistě rokem zlomovým. Celosvětová pandemie zasáhla všechna odvětví ekonomiky a nikdo z nás nejspíš nebude žít jako dřív. Rok 2021 bude fandit jedincům, kteří jsou houževnatí, pracovití a vytrvale si jdou ke svým cílům. Nebude to cesta jednoduchá, ale odměnou bude lepší ocenění v pracovní oblasti, posun v kariéře, vyšší spokojenost s odvedenou prací a celková pohoda. Nic však není zadarmo a tento rok to bude platit dvojnásob. Pojďme se tedy podívat, jak to vidí hvězdy u jednotlivých znamení zvěrokruhu…..

 

Kozoroh

Pracovní horoskop na rok 2021 uvádí, že Kozorohové se letos konečně dočkají odměny za svou tvrdou práci. Konečně budete sklízet ovoce za poslední měsíce a roky dřiny. Skoro to bude vypadat, že letos budete mít všechno „zadarmo“. Ale není tomu tak. Pokud povolíte, pak vás čeká v půlce září sesun dolů. Držte se tam, kde jste. Vyvarujte se pomluv, soustřeďte se jen na svou práci. V lednu dokonce budete za prací cestovat. Podnikatelé by měli být obezření v uzavírání smluv. Zkontrolujte si dobře i své daňové přiznání. Cokoli byste udělali špatně, se letos velmi rychle zjistí. Zatímco první půlka roku pro vás bude náročnější, v té druhé si více odpočinete.

 

 

Vodnář

Vodnáři letos budou mít průměrný rok, co se kariéry týče. Na pracovišti budou navíc řešit i spoustu problémů, což povede k následnému stresu. Na začátku roku získáte podporu od svých kolegů, budou vám nápomocni. Uvažujete-li o změně zaměstnání, pak nejvhodnějšími měsíci jsou leden, duben a květen. Pracovní horoskop na rok 2021 uvádí, že v jiné měsíce byste to neměli ani zkoušet. Až v prosinci nabere vaše práce tempo a začnou se hýbat ledy. Zde pak máte připraveny opravdu velké změny. Pokud podnikáte, připravte si na větší vydání z peněz. Ale odjinud se vám zase vrátí, takže ve ztrátě rozhodně nebudete. Skvělé výsledky v podnikání budete mít především v červenci, srpnu a v prosinci. To se k vám zaslouženě dostane i větší peněžní obnos.

 

 

Ryby

Příznivé postavení planety Mars Jupiter ve vašem znamení pomůže rozšířit vaše podnikání a podpoří vás na každém vašem kroku. Povedou se vám plodné obchodní strategie, díky kterým hodně získáte. Podnikání, do kterého jste se pustili – nebo se možná teprve pustíte – bude pro vás tím pravým. Bude to oblast, která vás opravdu baví. Přinese vám peníze a zbaví vás stresu a napětí. Konečně se osamostatníte a nebudete řešit peníze. Jste-li zaměstnaní, pak i zde budete mít šanci na kariérní postup, ale bude to vyžadovat vaši tvrdou práciMezi dubnem a zářím budete mít možnost vydat se na pracovní cestu do zahraničí. Pracovní horoskop na rok 2021 vidí celý tento rok pro Ryby jako velmi příznivý.

 

 

Beran

Berani budou mít v tomto roce pravděpodobně spoustu možností na kariérní postup. Je to dáno především planetou Saturn, která bude po celý rok v desátém domě. Díky tomu se vám bude v kariéře dařit a budete mít možnost splnit si své sny a cíle. Pracovní horoskop na rok 2021 předpovídá, že se k vám dostane i nějaká nabídka ze zahraničí, budete ji zvažovat. Pokud přijmete, rozhodně neprohloupíte. Náročným obdobím pro vás však bude čas od půlky února do půlky března, kdy budete čelit nějakým problémům v práci.

 

 

 

Býk

U Býků to letos bude 50/ 50. Můžete dosáhnout velkých úspěchů ve své profesi, ale bude vás to stát skutečně velké úsilí. Pokud necháte věci jen tak plynout, pak žádné změny neočekávejte. Spíše naopak. Jestliže však uvažujete o změně zaměstnání, během první půle roku vám budou hvězdy přát a budete mít skutečně šanci polepšit si v této oblasti. Peníze budete mít sice podobné, ale na novém místě by vás čekala kupa příjemných benefitů, které rozhodně nebudou k zahození. Lépe na tom však nebudou podnikatelé, upozorňuje pracovní horoskop na rok 2021. Dávejte si pozor na lidmi, se kterými se pouštíte do obchodů. Hrozí tu nějaký podvod, kvůli kterému byste mohli mít opravdu velké problémy. Podnikáte-li s někým dalším, měli byste urychleně dořešit veškeré smlouvy. Klid budete mít jen mezi dubnem a září, v ostatní měsíce buďte velmi obezřetní.

 

 

Blíženci

Blíženci by se letos měli doslova „držet svého kopyta“. Neuvažuje o žádných pracovních změnách. Buďte rádi za práci, kterou máte. Pracovní horoskop na rok 2021 vám předpovídá, že utrpíte v kariérním životě několik vzestupů i pádů. Kvůli tomu, že planeta Jupiter bude až do dubna v osmém domě vašeho znamení, budete čelit v této době mnoha pádům. Nedejte se, myslete na to, že bude lépe! Snažte se za každé situace zůstat v klidu a soustřeďte se na svůj cíl. O něco lepší situace pro vás bude mezi dubnem a půlkou září, v tento čas se vám v pracovních záležitostech bude dařit. Tak to vidí pracovní horoskop na rok 2021. Pokud byste přeci jen o nějakých změnách chtěli zauvažovat, čiňte tak nejdřív koncem září. Do té doby nic neměňte.

 

 

Rak

 

Raci, hvězdy vám pro tento rok připravili mnoho úspěchů v práci. Budete mít dokonce šanci na kariérní postup. A to velmi reálně. Obzvláště příznivé pro vás bude období od ledna do dubna. V dubnu vás pak nejspíš čeká nějaká zahraniční cesta. A nebude ledajaká – něco se máte po cestě dozvědět nebo naučit. Bude tedy pro vás velmi přínosná. Pracovní horoskop na rok 2021 uvádí, že v následujících měsících byste pak měli být více opatrní. Hrozí vám nějaké sporty a neshody s nadřízenými. Velmi se bude v tomto roce dařit podnikatelům. Budou v zisku a neustále budou chodit nové nabídky na práci.

 

 


Lev

Nadcházející rok bude pro Lvy rokem změn. Ovšem převážně příznivých, což je jistě dobrá zpráva. V první půli roku prokážete, že jste schopní a naprosto samostatní. Přesvědčíte o tom nejen své kolegy, ale především vaše nadřízené. Odměna vás nemine. V jaké formě však bude, to pracovní horoskop na rok 2021 nezmiňuje. Může jít o kariérní postup, finanční ohodnocení nebo i přeřazení na zajímavější a lukrativnější pozici. Ovšem i když to vypadá celé růžově, bude to pro vás velmi náročné. Celý rok je ve znamení stresu. Pravda, někdy zbytečného. Naučte se odpočívat, meditovat a vypustit některé zbytečné věci z hlavy. V dubnu, v červnu nebo v září tu máte cestu spojenou s prací. Bude úspěšná. V případě, že podnikáte, buďte obezřetní, hrozí vám ztráty. Dobře o všem přemýšlejte. Dostanete nabídku na velmi zajímavou investici, avšak nemusí být pro vás příliš přínosná.

 

Panna

Panny, podmínky pro práci pro vás budou tento rok mírně nepříznivé. Může za to planeta Saturn, která vás bude ponoukat ke změně zaměstnání. Od dubna do září budete hledat novou práci a opouštět vše staré. Ale i v případě, že se skutečně rozhodnete, budou se snažit se vás na současném místě za každou cenu udržet. Když uvidí, že svůj odchod ze zaměstnání myslíte skutečně vážně, budou se snažit dostat vás za každou cenu zpět. Po 20. listopadu se vám nabídne několik příležitostí k posunu ve vašem profesním životě. Zda to bude v současné práci nebo nějaké nové, pracovní horoskop na rok 2021 nezmiňuje. Tato volba totiž bude jen na vašem rozhodnutí. Pokud pracujete sami na sebe, tedy podnikáte, pak vám budou hvězdy v tomto roce přát. Získáte spoustu příležitostí k rozšíření svého podnikání, objeví se i nové zdroje příjmů. Mezi dubnem a 15. zářím budete mít možnost investovat větší peníze. Hvězdy tuto šanci vidí příznivě.

 


Váhy

V letošním roce vám přijde do cesty mnoho nabídek na zajímavou práci, uvádí pracovní horoskop na rok 2021. Všechny pro vás budou zajímavé a ve výsledku by byly i příznivé. Volba je však na vás. Jelikož ani stávající práce není úplně k zahození. Každá z nabídek bude mít jiné podmínky, je tedy výhradně na vašem posouzení, která se bude nejlépe hodit právě pro vás. Nicméně v tomto roce máte možnost dosáhnout pokroku. Budete však čelit i náročnější situaci na pracovišti. Půjde o mezilidské vztahy, možná o pomluvy. Buďte opatrní. Zbytečně kolegům neříkejte to, co nemusíte. Mohlo by vám to uškodit. Podnikatelé by letos měli zůstat u práce, kterou dělají. A to i v případě, že uvažovali o nějaké změně. Směr podnikání se trošku změní, ale k vaší spokojenosti. Těžší období očekávejte jen mezi únorem a dubnem, jinak se vám bude dařit. Nejlepšími měsíci pro vás budou červen a červenec.

 

 

Štír

Štíry čeká v práci náročnější rok, budou čelit mnoha výzvám. A taky budou muset velmi zabrat a vynaložit více úsilí, aby dosáhli příznivých výsledků. Nepřítelem číslo jedna pro vás bude v tomto roce lenost. Nejnáročnější pro vás budou měsíce leden až duben a červen až polovina července. Během této doby nebudete stíhat, budete kritizování za to, že jste pomalí. Musíte zabrat, jinak by to mohlo ohrozit vaši budoucí kariéru. Pozitivní změny vám přinese jen začátek ledna a poté srpen. Na konci roku byste si pak měli vzít delší dovolenou a odjet si nějak odpočinout. Naopak pro osoby samostatně výdělečně činné bude rok dobrý. Velmi příznivé měsíce budou březen, květen až srpen a říjen. Bude vám vycházet všechno, na co sáhnete.   

 

 

 

Střelec

Díky tomu, že jste v minulém roce doslova dřeli, vás letos čeká zasloužená odměna. V práci se vám bude dařit a budete mít obrovskou podporu kolegů. I díky nim vám všechno půjde naprosto skvěle. Vždy vám budou při ruce připraveni pomoci. Po většinu měsíců v roce budete dostávat nové šance – ať už půjde o lepší pozici v současné práci nebo změnu zaměstnání. Nemusíte měnit nic, jestliže nechcete. Pokud se však rozhodnete pro změnu, pak nejlepší bude květen a srpen. V létě si však naplánujte i nějakou pořádnou dovolenou, zasloužíte si ji. A toužíte-li odjet někam hodně daleko, pak k vám přijde nabídka na unikátní pracovní cestu. Rozhodně ji přijměte. Bude to taková „malá dovolená“. A velmi dobrých výsledků letos dosáhnou Střelci, kteří podnikají. Uvádí pracovní horoskop na rok 2021.

 

 

 

Tým Agentury Dream Job vám přeje úspěšný vstup do roku 2021 a pojďme hvězdám naproti!

 

 

 

Hana Patzáková

Recruitment Consultant

Agentura Dream Job s.r.o. 

 

 

Zdroj: www.spektrumzdravi.cz

Pracovní horoskop 2021 – jak to vidí hvězdy…?