petra-foto

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Mé jméno je Petra Sudlíková a velmi ráda jsem přijala příležitost stát se součástí týmu Agentury Dream Job.

Když jsem před lety, s čerstvou maturitou v ruce, opouštěla střední hotelovou školu v Podskalské ulici v Praze, byla jsem si naprosto jistá, že mne už nikdy nikdo neuvidí běhat po place, stát za recepcí nebo jakýmkoliv způsobem “sloužit” hostům…Jsem opravdu vděčná za to, že mi mé tehdejší plány nevyšly, protože vše, čím jsem ve světě cestovního ruchu prošla během své dvacetileté praxe mne přesvědčilo, že jsem si vybrala správně.

Začínala jsem od začátku, snažila se učit od svých zkušenějších kolegů a jsem moc rada, že jsem i přes mnohá rozčarování, poznala i skutečné profesionály, kteří svoji práci dělali s chutí.

Mám zkušenosti jak z přímého provozu, tak z manažerských pozic v oblasti salesu i operations, poznala jsem práci v korporátním prostředí i mimo něj a každá zkušenost byla velkým přínosem. Naučila jsem se naslouchat všem ve svém okolí, nikoho nepodceňovat, pozorovat, plánovat i vyhodnocovat. Mám velký respekt ke všem, kteří dělají svoji profesi poctivě a bude mi ctí pomoci najít jejich práci snů, protože …sny se mají plnit…

Mám práci, ve které mohu pokračovat v tom, co dělám nejraději – pracovat s lidmi a poskytovat kvalitní služby.

Když nejsem v práci, funguji jako maminka, mám ráda společné rodinné večeře, italskou kuchyni a dokumentární filmy. Snažím se být pozitivním realistou a úsměv považuji za tu nejsilnější zbraň.

Petra Sudlíková
Recruitment Consultant

Posila týmu Agentury Dream Job