|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Před měsícem jsme s Vámi sdíleli využití IQ Testů ZDARMA. Testy mají stále velkou oblibu a proto jsme se rozhodli ukázat Vám další z řady testů k vyplnění zdarma.

V hotelnictví a cestovním ruchu je využití cizího jazyka naprostým denním chlebem a zejména bez angličtiny se neobejdete. Pokud tedy stále patříte mezi neustálé samouky angličtiny a máte s psaním i mluvením potíže, v pohodlí domova kde se cítíte komfortně si můžete rychle vyplnit test angličtiny. Vyplnění tohoto testu Vám pomůže rozluštit, jak na tom s angličtinou doopravdy jste a případně v čem byste se měli zdokonalit.

Na webu www.otestuj-se.cz je dispozici nespočet testů k vyplnění. Jelikož ve valné většině obsazovaných pozic je důležitým požadavkem angličtina, doporučíme Vám 3 základní testy angličtiny z nichž se každý zaměřuje na něco jiného.

První test je orientován na slovní zásobu. Další je zaměřen na dovětky. Třetí část testu z angličtiny se zaobírá časováním. V průměru Vám jedno vyplnění testu zabere asi 20 minut. Začátečníkům bude vyplnění trvat o něco déle.

 

„Inteligence je schopnost, přizpůsobit se změně.“ Stephen Hawking, britský teoretický fyzik zabývající se vznikem vesmíru 1942 – 2018. 

 

So how do you do? 🙂 Pokud s Vašimi výsledky nejste spokojeni – nezoufejte. Stále v našem portfoliu otevřených pozic nabízíme hrstku takových u kterých angličtina není rozhodující. Proto určitě neváhejte a buď prostřednictvím emailu či on-line formuláře se obraťte na naše specialisty z oboru Hotelnictví a Cestovního ruchu.

 

Dominika Březinová
Researcher

Agentura Dream Job

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.otestuj-se.cz

https://citaty.net/

 

 

Otestuj se! Testy angličtiny ZDARMA