|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Po úspěšném vstupu do Mariánských Lázních, kde dnes najdete pod značkou OREA Hotels & Resorts hned několik populárních hotelů, pokračuje dynamická expanze známého řetězce do další tradiční lázeňské destinace. Před pár týdny rozšířila společnost OREA svým nejnovějším openingem nabídku ubytování v Karlových Varech. Aktuálně své služby nabízí již ve dvou desítkách ubytovacích zařízení po celé ČR a určitě na tomto čísle neskončí. „OREA se neustále snaží zvyšovat hodnotu, kterou svým klientům nabízí. Chceme na trhu patřit mezi značky, které se odlišují zákaznickou zkušeností. Máme radost, že námi nabízené hodnoty, jako jsou skvělý zákaznický servis, digitální služby nebo obchodní síla, investoři vnímají pozitivně a jejich zájem o naši značku se neustále zvyšuje. Momentálně jednáme o pár dalších projektech a doufáme, že brzy naše portfolio rozšíříme i o další hotely,” říká generální ředitel skupiny, pan Gorjan Lazarov.

 

Samoobslužný hotel na dohled slavnému Vřídlu

OREA Place Carlsbad se nachází v centru lázeňské zóny města, v bezprostřední blízkosti Vřídla a jedná se o další provoz  OREA v podobě atraktivního samoobslužného konceptu. Krásy populárního lázeňského města si tedy můžete vychutnat v komfortu maximálního soukromí, ve vlastní režii. Hotel vznikl spojením a rekonstrukcí dvou objektů – novorenesančního domu „U dvou mořských panen“ z roku 1887 a Domem „Esplanade“ z roku 1909 ve stylu umírněné secese. Nabízí celkem 46 pokojů zahrnující ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi, které jsou vhodné jak pro krátké pobyty, tak dovolené.

Zaměstnanci OREA vytvářejí pro naše hosty místa, na která se lidé milují vracet. Počet loajálních klientů roste, a proto chceme zvyšovat také počet lokalit, ve kterých nabízíme naše služby. OREA Place je koncept, který skvěle doplňuje naše portfolio. Jedná se o menší provozy, v nichž si host zařídí vše převážně online. Tento koncept nabízí snídaně, ale na rozdíl od našich hotelů nemá například wellness nebo klasickou restauraci,” doplňuje Gorjan Lazarov.

 

Přejeme hodně spokojených hostů a příjemné zážitky z letního cestování všem! 

Tým Agentury Dream Job s.r.o.

 

Zdroj: ttg.cz, orea.cz

OREA nově i v Karlových Varech