||Noc hotelu 2|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Noc hotelu blue

Opět se můžete těšit na unikátní akci Noc Hotelů – 11.6.2021. Letos je to již popáté, co obyvatelům měst, děkují hoteliéři touto formou zážitku za podporu cestovního ruchu.

Zapojilo se 42 měst, 155 ubytovacích zařízení a ve hře je 2153 pokojů. Jedna noc za symbolickou cenu 777,- Kč, 999,- Kč nebo 1.111,- Kč (vč. DPH). Cena zahrnuje ubytování ve dvojlůžkovém pokoji na jednu noc se snídaní. Kromě hotelů ve velkých městech jako je Praha, Brno či Hradec Králové, jsou v nabídce i hotely a penziony z měst menších, které jsou vždy něčím unikátní.

Noc hotelu 2Mezi taková města patří třeba Cvikov. Zde si milovníci piva mohou v místním pivovaru vychutnat plnými doušky nepasterované pivo z českého sladu, chmele, kvasnic a místní vody z úpatí Lužických hor. Pivovar nabízí i stylové a moderní ubytování. Pro milovníky historie a zámeckých objektů je v nabídce hotel Maxmilian Lifestyle ResortLoučni. Hotelová nabídka je přímo pohádková od klasického pokoje po pokoj zámecký včetně stylového interiéru, kterému vévodí křišťálový lustr. Celý komplex je propojen se zámkem a tolik známým Labyrintáriem. Kdo preferuje jižní Moravu, toho zaujmou Velké Bílovice. Vinaři vědí, ti, kteří tuto oblast neznají by neměli váhat a do hotelu Akademie vyrazit. Hotel se nachází nedaleko Lednicko-valtického areálu, což je ideální startovací bod pro výlety do okolí.

To byla jen malá ochutnávka toho, co letos tato akce nabízí. Zajímavostí letošního ročníku jsou novinky v podobě doprovodného programu. Za zvýhodněnou cenu (většinou sleva až 50% z plného vstupného) je možno navštívit pražské památky jako jsou Staroměstská radnice, Prašná brána, Petřínská rozhledna se zrcadlovým bludištěm, Staroměstská a Malostranská mostecká věž, Svatomikulášská městská zvonice či Novomlýnská vodárenská věž. Dokonce i Muzeum hlavního města Prahy, Zámecký areál Ctěnice, Podskalská celnice na Výtoni, dům U Zlatého prstenu a jako vrchol nabídky je zde Národní galerie Praha. V Galerii se expozice „Staří mistři“ nachází ve Schwarzenberském paláci. Vše se odehraje ve dnech 11.6. až 13.6.2021 a slevové kartičky obdrží hosté po příjezdu do hotelu či penzionu.   

A jaké jsou aktuální podmínky „COVID“ pro pobytové služby:

  • Potvrzení že máte alespoň 3 týdny po 1.očkování
  • Antigenní test s potvrzením (ne starší 3 dnů)
  • PCR test (ne starší 7 dnů)
  • Samotest (přinést s sebou a aplikovat na hotelové recepci)
  • Respirátor je nadále povinný ve všech vnitřních prostorách

 

Tak neváhejte a zapojte se do této akce, kapacity jsou omezené?.

 

Hana Patzáková

Recruitment Consultant

recruiter@dream-job.cz

 

Zdroj: https://nochotelu.cz/

Noc hotelů