new-com-au-logo

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

O nejlepší hotelech jsme vás již informovali, nyní přišly na řadu ty nejhorší. Tento výběr nám přináší news.com.au, který vytvořil výběr nejhorších hotelů podle cestovatelů TripAdvisor. Naše Agentura Dream Job vám teď umožní nahlédnout do seznamu nejhorších 6 hotelů z března 2018.

  • BERKELEY COURT HOTEL, LONDÝN, UK

Berkeley Court Hotel se nachází jen 4 minuty chůze od stanice metra Marble Arch a nabízí ubytování s 24 hodinovou recepcí v centru Londýna. Bohužel umístění hotelu je podle recenzí návštěvníků jediný klad. Návštěvníci si nejvíce stěžují na špinavé chodby, schody, koupelny, skvrny na závěsech a mnoho dalšího. 206 recenzentů označilo hotel za příšerný.

www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g186338-d199110-Reviews-Berkeley_Court-London_England.html

  • POCONO PLAZA INN, STROUDSBURG, USA

Pocono Plaza Inn se nachází v srdci malebného Pocono Mountains, jen tři míle od East Stroudsburg University. Návštěvníci si nejčastěji stěžují na úklid, o který si museli návštěvníci sami říkat, především na nevysáté pokoje, nedoplněné ručníky, nepřevlečené postele a nevynesené odpadky. Dále si recenzenti stěžují na studenou vodu, díry ve zdech a vypadávající zámky u dveří. Tento hotel označilo za příšerný 136 návštěvníků.

www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g53776-d102141-Reviews-Pocono_Plaza_Inn-Stroudsburg_Pocono_Mountains_Region_Pennsylvania.html

  • GRAND HOTEL PRISTINA, PRISTINA, KOSOVO

Grand Hotel Prishtina je hotel se nachází v Theresa Boulevard Matky v centru Prištiny, hlavního města Kosova. Hotel postupně chátrá, nepřichází žádná modernizace. Lidé si především stěžují na nepořádek v hotelu, ošizené nápoje, vysoké ceny za služby a spousta hluku. Naopak si zde chválí personál, který je milý a ochotný.

www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g295385-d317286-Reviews-Grand_Hotel_Pristina-Pristina.html

  • HOTEL PRINTANIA PORTE DE VERSAILLES, PARIS, FRANCIE

Hotel Printania je dvou hvězdičkový hotel, v blízkosti Porte de Versailles a Parc des Expositions s přímým přístupem na Montparnasse, Concorde, Saint Lazare, Montmartre. Tento hotel moc kladných recenzí na TripAdvisor nemá, bohužel je tomu naopak. Většina recenzentů označilo hotel za příšerný, nejčastěji si návštěvníci stěžovali na zápach z cigaret, špinavé pokoje, koupelny a toalety, velký hluk, placenou wifi, zkreslující a falešné inzerce.

www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g187147-d282418-Reviews-Hotel_Printania_Porte_de_Versailles-Paris_Ile_de_France.html

  • MERCHANTS HOTEL, MANCHESTER, Velká Británie

Tento hotel se nachází v centru Manchesteru. Návštěvníci si nejčastěji stěžují na špinavé či rozbité koupelny, špinavé a páchnoucí místnosti. Z 502 recenzentů 343 označilo hotel za příšerný.

www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g187069-d254980-Reviews-The_Merchants_Hotel-Manchester_Greater_Manchester_England.html#REVIEWS

  • HOTEL MANHATTAN, BRUSEL, BELGIE

Hotel Manhattan se nachází v historickém centru Bruselu, nedaleko od náměstí Grand Place i sošky Manneken Pis. Recenzenti nejčastěji kritizovali špinavé pokoje, staré a nepohodlné vybavení hotelu, dále si stěžovali také na skvrny na koberci, špinavé záclony a podobně.

www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g188644-d248906-Reviews-Manhattan_Hotel-Brussels.html

Kamila Šromotová
Administrative Assistant

 

 

 

 

 

 

Zdroj: www.news.com.au/travel/travel-updates/incidents/these-are-the-worlds-worst-hotels-according-to-tripadvisor-travellers/news-story/f775f2acc7283cbe28ba01d130aaa4a4

Nejhorší hotely světa