aicr-logo|aicr-logo

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

V rámci našich aktualit bychom vás tímto, jménem Agentury Dream Job, rádi pozvali k účasti na známé a mezinárodně respektované soutěži mladých profesionálů, kteří se rozhodli svoji kariéru odstartovat z pozic Front Officu 4 a 5 hvězdičkových hotelů. Soutěž už minulý rok překročila druhou dvacítku a letošní ročník národního kola proběhne dne 17. 11. 2018 v hotelu Vienna House Diplomat Prague v Praze 6.

Pořadatelem národního kola je Česká sekce A.I.C.R. = Amicale Internationale des Chefs de Réception, která ve spolupráci se svými členy a za podpory Asociací hotelů a restaurací ČR, každoročně hrdě podporuje vítěze při následné cestě na světové finále„David Campbell Trophy“. Zde už vítězové jednotlivých národních kol reprezentují svou zemi na mezinárodní úrovni v rámci kongresu nebo výroční konference. Finále soutěže za rok 2018 se bude tentokrát odehrávat v Londýně, v termínu 23.1.2019 – 27.1.2019. Pro mladé recepční je to obrovská výzva a zároveň příležitost poznat nové kolegy ze všech koutů dnes již nejen Evropy, ale i celého světa, pobytový balíček je pro našeho zástupce hrazen ze zdrojů AICR.

Pokud máte zájem vyslat do boje své zástupce z řad usměvavých recepčních, kteří mohou reprezentovat váš hotel tím nejlepším možným způsobem a předvést své komunikační schopnosti a přirozený smysl pro nejvyšší level zákaznického servisu v modelové situaci, podpořte je!:)

Přihlášky je možné odevzdat nejpozději do 7. 11. 2018 k rukám pana Romana Talmana, prezidenta AICR (Hotel Adria Praha).

AICR – v únoru 1973 byl na prvním mezinárodním kongresu ve švýcarském Lausanne ohlášen zrod mezinárodního sdružení – „Amicale International des Sous-Directeurs et Chef de Reception des Grand Hotels“ (AICR). Otto BERGER, šéf recepce BELLEVUE PALACE Hotel v Bernu se stal prvním zvoleným mezinárodním presidentem AICR. Od té doby se k myšlenkám a cílům postupně připojily i ostatní evropské země a jejich národní sekce se staly součástí Amicale. První „neevropskou“ asijskou členskou zemí se stal v roce 1991 Singapur. Česká sekce byla přijata v roce 1993, v roce 1997 se v Praze konal mezinárodní kongres a roce 1999.

Přejeme hodně štěstí všem soutěžícím! 

Petra Sudlíková

Recruitment Consultant

Zdroj: http://www.aicr.cz/, http://www.ahr.cz/

Discover our AICR Leadership Qualification

„Mladý recepční roku 2018“ (David Campbell Trophy)