makro-akademie|makro-akademie

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Je mi potěšením Vám, jménem Agentury Dream Job, přinášet krátké aktuality z dění v našem gastrosvětě a cestovním ruchu. Přestože nebude možná následující informace pro mnohé novinkou, myslím, že relativně nový projekt společnosti Makro, stojí za pozornost.

Nikomu netřeba představovat hlavní činnost Makra resp. Metra ve slovenské verzi, protože už pěknou řadu let jsou pro mnohé provozy zásadním dodavatelem kvalitních surovin. Přidanou hodnotou této značky se zcela určitě stala jejich „Akademie“. Celková plocha pro školení a semináře je úctyhodných 1200m2 ve čtyřech místnostech s kapacitou až 100 osob.

V jejich areálu v Praze ve Stodůlkách vyrostl velmi unikátní interaktivní prostor doslova nabitý profi technologiemi a nabízející ideální místo pro všechny profíky, kteří mají chuť naučit se něco nového, oprášit zapomenuté anebo si prostě jen vyměnit zkušenosti s kolegy. Pro zájemce ze strany široké veřejnosti se na kurzech otevřela možnost seznámit se s taji kuchařského řemesla, zjistit, jak se správně míchají drinky nebo se dozvědět vše o kávě. Výběr je velmi slušný a kapacita vždy jen taková, aby byl individuální prostor pro každého dostatečný a všichni se cítili komfortně.

V neposlední řadě se určitě jedná také o příležitost pro zaměstnavatele, kteří mají zájem dál vzdělávat svůj tým a mohou tuto službu nabídnout třeba jako fajn bonus ke spokojenosti všech stran.

V nejbližší době se můžete seznámit třeba s rumy, jak je neznáte, s alternativní přípravou kávy anebo se na sezónu připravit na kurzech grilování….

Vždy budete prováděni předními odborníky a to, jak v kuchařských rondonech, tak za barovým pultem, kteří mají rozhodně co nabídnout – viz https://www.makro.cz/makro-akademie/nas-tym.

Přejeme tímto Makro Akademii hodně zajímavých kurzů, které budou vzdělávat a hlavně i bavit! 🙂

 

 

 

 

 

 

Petra Sudlíková

Recruitment Consultant

Makro Akademie