← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Hotel Jezerka na Seči bude 31. srpna a 1. září dějištěm již V. ročníku letních Tourism X Games. V polovině června byla spuštěna registrace na letní Tourism X Games v Pardubickém kraji a již je přihlášeno 32 týmů. Mezi nimi je i několik slovenských týmů. „Za posledních pět let jsme organizovali hry již v osmi krajích, účastníci tak mají možnost každý rok poznat jinou část republiky a vyzkoušet si místní služby. Těším se již na konec srpna na sečskou přehradu, kde od začátku června začínáme s organizačním týmem přípravy a testování jednotlivých sportů. Letošní letní hry budou pokračovat v duchu 100 let výročí Česko-Slovenska. Jsem zvědavý, jestli se podaří na české půdě získat první místo českému týmu nebo obhájí prvenství ministerstvo dopravy Slovenské republiky ze zimních her“, dodává Filip Remenec, organizátor akce.

V pátek 31. srpna začnou registrace v 8:00 a v 10:00 bude zahájen sportovní den, kdy čeká na účastníky i několik vodních aktivit například závod na šlapadlech. Nebo si vyzkouší svou šikovnost na elektro koloběžkách, turnaj v líném tenise či otestují svou přesnost na střelnici. Letošní hry budou mít 8 sportovních aktivit.

Ve spolupráci s Pardubickým krajem je připravována večerní speciální show a také sobotní doprovodný program.

Více o sportech a registrace je na webových stránkách projektu (www.tourismxgames.cz) či jeho facebookových stránkách (www.facebook.com/tourismxgames).

Tým Agentury Dream Job se také chystá na klání, držte nám palce a nebo se tam třeba potkáme……

 

 

Letní Tourism X Games