Milano spritzer italian alcoholic cocktail

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Karlovarský filmový festival (KVIFF) 2024 (28.6. – 06.07.2024) přináší nejen filmové lahůdky, ale i bohaté gurmánské zážitky. Mezi hlavní gastronomické atrakce patří luxusní restaurace a pup-up stánky, které nabízejí pestrou paletu jídel a nápojů. Festival klade důraz na kvalitní suroviny, a lokální produkty. Můžete ochutnat vybrané druhy masa, čerstvé ryby, delikatesy z farmářských trhů, ale i vegetariánská a veganská jídla připravená renomovanými kuchaři.


Velké zastoupení mají také různé kavárny a lounge bary. Například Caffé Vergnano lounge láká na pravé italské espresso a exkluzivní alkoholické a nealkoholické nápoje. Hosté se zde mohou zapojit do kávových workshopů a soutěží. Další zajímavou atrakcí je BMW Lounge, které kromě automobilových novinek nabízí i kavárnu, kde si můžete odpočinout a vychutnat si svůj oblíbený nápoj.


Pokud jde o nápoje, v popředí zájmu je Campari Lounge, kde návštěvníci mohou ochutnat oficiální drink festivalu, jako je osvěžující Campari Spritz nebo legendární Negroni. Lounge nabízí také další koktejly a je místem večerní zábavy s živou hudbou a DJ sety. Na festivalu jsou dále oblíbené špičkové české pivovary, které představují své nejlepší produkty. Milovníci vína mohou vybírat z pestré nabídky moravských i zahraničních vín, zatímco koktejlové bary servírují kreativní míchané nápoje připravené nejlepšími barmany.


KVIFF 2024 je tedy nejen kulturní událostí ale i oslavou chutí a kulinářských umění, která nabízí neopakovatelný zážitek pro všechny smysly.

Pro více informací o festivalu se můžete podívat zde.

KVIFF 2024 jako gurmánská Odyssea plná kreativních koktejlů a kulinářských skvostů