|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Rok 2021 se chýlí ke konci, negativního toho bylo kolem nás opravdu dost, ale o to více se můžeme těšit na ten přicházející. Co bude dál, je prý jen ve hvězdách….:)) A to je dobře, pro většinu znamení to totiž vůbec nevypadá špatně a pokud hvězdám půjdeme trochu naproti, bude to jen lepší! 

 

 

Kozoroh

Rok 2022 pro vás, milí Kozorozi, bude naprosto výjimečný! Budete se cítit skvěle a konečně najdete v životě skutečné štěstí, úspěch a spokojenost. Bude to nejen díky přízni Štěstěny, ale taky díky tomu, že si postupně uvědomíte, že překážky na cestě k úspěchu jsou ve skutečnosti mnohem menší, než jste si mysleli, a najdete si své způsoby, jak se s nimi vypořádat. Vybudujete si sebedůvěru, s jejíž pomocí bude hned všechno snazší, a půjdete si vytrvale za naplněním svých cílů, až dokud se vám to nepovede! Skutečná změna k lepšímu však nevyplyne z toho, že by vám osud snad seslal nějaké zázraky na počkání, ale z vašeho vlastního nitra – budete se cítit jinak a lépe, a to se pak projeví i navenek! A za toto všechno můžete vděčit hlavně dvojici Uran a Pluto! Dlouhodobě prochází vaším znamením Kozoroha a otevírá vám brány k vnitřní transformaci. A v příznivé souhře s ním je Uran v Býku, který má na svědomí překvapení v životě, a ty budou nyní pro vás víc než příznivé! Do nového roku vykročíte tou správnou nohou a po celé první dva jeho měsíce vám bude přinášet do života radost Venuše v Kozorohu.

Vodnář

Milý Vodnáři, stojíte na prahu roku téměř neomezených možností! Čeká vás aktivní, úspěšný a šťastný rok pod ochranou mocného Saturnu, jenž po celý rok prochází vašim znamením. Ještě více se vám bude dařit od května do října, když na vás bude pozitivně zářit Jupiter v Beranu, a Štěstěna se na vás usměje v oblasti nových příležitostí. Planetární konstelace vám slibují pozitivní změny, ze kterých budete mít radost. Jen nezapomínejte na to, promyslet si věci dřív, než se do nich pustíte, protože spontánnost je vaše silná stránka, ale všeho moc škodí, takže někdy není od věci na chvíli se zastavit a zvážit si plusy a mínusy plánované akce. Pak vám budou věci vycházet ještě lépe a vaše energie se zaměří tím správným směrem! Máte totiž hodně nápadů a velké ambice, ale nelze stíhat všechno, takže je pro vás nejlepší, když se zaměříte na to určit si, co jsou vaše největší priority! Vaší silnou stránkou je schopnost mít skvělé tvořivé nápady, a právě tímto směrem se vám vyplatí zaměřit a přinese vám to největší úspěch a radost.

Úspěšné a velmi energetické období se u vás začíná hned na začátku roku, takže žádný zimní spánek, naopak pořád budete mít chuť se do něčeho pouštět.

 

Ryby

Milé Rybky, letos je ve vašem znamení planet hodně požehnaně, takže stojíte na prahu významného a důležitého roku nejen pro váš osobnostní růst, ale ve vašem životě celkově. Váš nebeský vládce Neptun prochází dlouhodobě vaším znamením Ryb, kde je, jak se říká, doma, a tento jeho pozitivní vliv je cítit již delší čas. V roce 2022 bude Neptun působit nejsilněji na Rybky narozené kolem poloviny března. A copak to znamená? Je to planeta snů a pocitů, intuice, ale taky iluzí, na to pozor. Je čas plnit si své sny a proměňovat je ve skutečnost, aby vám přinesly štěstí, ale na druhé straně hrozí, že si budete až příliš stavět vzdušné zámky. S Neptunem se po velkou část roku 2022 setkává v Rybách další veledůležitá planeta Jupiter, a jejich konjunkce přinese do vašeho života hodně zajímavých příležitostí, ale taky výzev a nástrah. Celé to bude o tom, jak proměnit své sny na reálně hmatatelnou skutečnost, zachovat si u toho všeho krásného snění, smysl pro realitu a zůstat nohama na pevné zemi. A to chce samozřejmě hodně tvrdé práce, ať se vám to líbí nebo nikoliv.

Po cely rok budete nabití pozitivní energií a motivací, i když praktické okolnosti nebudou vždy zrovna nejrůžovější.


Beran

Milí Berani, máme pro vás skvělé zprávy, v roce 2022 budete skutečnými miláčky zvěrokruhu! Máte před sebou extrémně úspěšný a činorodý rok, který je jako stvořený pro vaše plány a nové projekty! Jupiter se Saturnem vám svítí příznivým světlem a pomohou vám spojit nadšení s vytrvalostí, takže hravě zvládnete všechno, co si jen zamanete! Během roku 2022 se vám budou otevírat nové možnosti jako na běžícím pásu, už jen chytnout se té správné příležitosti a vytěžit z ní maximum! Přichází rok činů, nikoliv dlouhého přemýšlení, a připraveným bude Štěstěna přát vskutku mimořádně!
Nejlepší období z celého roku očekávejte od 11. května do 28. října. Královská planeta Jupiter bude touto dobou procházet vašim znamením Berana a udělá z vás ty nejúspěšnější a nejšťastnější lidi pod Sluncem!

Od 4. června do 23. října si dávejte větší pozor na neshody s autoritami, k nim jako horkokrevní Berani přece jen míváte občas sklon.

 

 

Býk

Milí Býci, rok 2022 pro vás bude rokem pozitivních změn! Ponese se ve znamení nových nápadů, zkoušení jiných přístupů a způsobů, jak věci dělat, zkrátka dovolíte si příjemně vybočit ze zajetých kolejí. Ačkoliv jako Býci máte stereotyp docela rádi, protože vám nabízí stabilitu, kterou máte tolik rádi, nyní už přece jen cítíte, že co je moc, to je příliš, a už by to chtělo svěží vánek do života. Tento pocit však není zas úplná novinka roku 2022, ale provází vás již tři roky, protože Uran ve vašem znamení se hýbe po obloze pomalu a jeho vlivy jsou dlouhodobé. A Uran, to je právě planeta změn a překvapení! A protože je ve znamení Býka, značí to, že tyto změny pro vás budou velmi prospěšné a osvobozující!

Rok 2022 je rokem, kdy se můžete podívat na svůj život a položit si otázku, v čem chcete pokračovat a co toužíte změnit. Nebojte se mít odvážné sny, čas uzrál na to posunout se kupředu.

 

 

Blíženci

Milí Blíženci, rok 2022 je jako stvořený na to, abyste si dobře promysleli důležité otázky ve vašem praktickém životě. Vydáte se na cestu za splněním vašich snů, ale k tomu, aby se vám to povedlo, je nejprve nezbytné mít jasno ve vašich prioritách. A když už to budete mít sami pro sebe vyřešené a vaše cíle budou jasné, nejlepší bude bez obav a jasně je sdělit i vašemu okolí. Nenechejte se svést světem iluzí a přeludů, kterému letos vládne Neptun v Rybách a který není v souladu s vaším vnitřním JÁ. Raději využijte pozitivní vliv Saturna ve Vodnáři, který nad vámi drží po celý rok ochrannou ruku a připomíná vám, že k dosažení toho, po čem toužíte, je nezbytný cílevědomý přístup a sebedisciplina. To možná nejsou nejsilnější stránky vás, rozlétaných Blíženců, ale právě v této oblasti máte v roce 2022 největší potenciál se zdokonalovat.

V tomto roce vás více než obvykle poškádlí couvající planety. Ty přináší období, kdy není příliš snadné začínat nové věci, a ani se to vůbec nedoporučuje. Naopak je vhodné dodělat si staré resty a obrátit se více dovnitř, udělat si jasno v záležitostech, které jste třeba nějakou dobu zanedbávali.

 

Rak

Milí Raci, pro vás má rok 2022 připravené zajímavé možnosti hlavně v pracovní sféře. Trochu proto vykouknete z ulity své domácí a rodinné pohody a prozkoumáte, co si pro vás osud připravil tam venku. Vaše pracovní úspěchy budou slibné, ale přece jen počítejte s tím, že Štěstěna se na vás bude usmívat trošku proměnlivým stylem. Přece jen teď nemáte ve svém znamení žádnou ze vzdálenějších planet, takže se bude jednat spíš o běžný průměrný rok, kdy se výjimečné dny střídají s těmi nevýraznými. Jako Raci jste taky hodně navázáni na energie Luny, a při absenci mocnějších planetárních vlivů si můžete víc všimnout, jak na vás působí lunární kalendář a cykly Měsíce.

Planeta štěstí Jupiter se na vás usmívá ze spřízněného znamení Ryb od začátku roku až do 11. května, a pak se tam ještě jednou vrátí od 28. října až do konce roku. Díky tomu pro vás budou první třetina roku a pak jeho závěr mimořádně příjemné a úspěšné.

 


Lev

Milí Lvi, už si pamatujete i aktivnější roky, než bude ten s letopočtem 2022. Hvězdy vám věští, že místo honění se za úspěchem a velkými ambicemi bude mnohem lepší věnovat tento rok seberozvoji a taky si trochu více odpočinout. Zjistíte, že mnohem důležitější je zabývat se věcmi, které vás baví, i kdyby to nebylo nic extra bombastické, než se snažit udělat díru do světa a být ve všem, pokud možno nejlepší. To si se svou sebevědomou lví povahou občas jen neradi přiznáváte, ale Saturn ve Vodnáři je po celý rok k vašemu znamení v opozici a bude vám to připomínat. Jeho poselství zní posunout se dál a dát šanci aktivitám, o kterých byste si nemysleli, že se jim někdy budete věnovat. Cítíte ovšem, že v směru, kterým jste se ubírali v životě doposud, už nechcete beze změny pokračovat, že vás to příliš nebaví, a i když to slyšíte neradi, tak jste se dostali do stereotypu, který vás ubíjel.

Nyní přichází čas objevovat nové možnosti a odhalit, co ve vás vzbuzuje takové nadšení a vášeň, že vás to bude skutečně naplňovat. Znamená to ovšem nechat na chvíli kariérní růst a soutěživost plavat, a místo toho se zaměřit na váš vnitřní pocit štěstí a spokojenosti.

 

Panna

Milé Panny, na rok 2022 se můžete těšit s očekáváním úspěchu! Pokud lze o tomto roce něco říct, tak je to především rok mimořádně úspěšné práce – všechno, do čeho se pustíte, se vám bude dařit a v materiální i kariérní sféře si hodně polepšíte. Chce to ovšem vaši iniciativu a rozhodnost. Potřebujete si ujasnit, za čím si jdete, abyste mohli využít své síly efektivně a cílevědomě. Toto nebude odpočinkový rok, a možná budete mít docela problém najít si čas na dovolenou a relaxaci. Ale i přesto se vám bude dařit rovněž v osobních vztazích, a samozřejmě vaše práce se odrazí na lepších výdělcích, což vám otevře nové možnosti i ve sféře bydlení.Vašimi planetárními spojenci jsou po celý rok Pluto v Kozorohu a Uran v Býku. Jejich příznivá souhra vám otevírá možnosti k pozitivním změnám ve vašem životě. Ty se budou týkat především majetkových záležitostí a všeho, co souvisí s hmotnou stránkou života.

Pluto však naznačuje, že s proměnami ve vnějším světě nedílně souvisí i vaše vnitřní transformace a příležitost stát se lepším člověkem, zapracovat na zbavení se negativních vlastností a zvyků.

 

Váhy

Milé Váhy, můžete se těšit na šťastný a příjemný rok 2022! Bude se vám dařit ve všech oblastech života, a navíc budete mít energie téměř na rozdávání, takže je to ideální čas pustit se do nových aktivit, nebo klidně i do těch dlouho odkládaných. Přichází čas úspěchů a uplatnění vašeho talentu, dost možná i na poli umění. Najednou pocítíte, že uskutečnění vašich snů je reálně možné – vesmír se spojuje, aby vám to umožnil, ale to nejdůležitější budete muset samozřejmě udělat vy sami. A pokud zatím nemáte jasno v tom, kterým směrem vás to nejvíc táhne, teď je čas dát prostor odvážnému snění, které se však již brzy může stát realitou! Seberealizace pro vás bude tento rok na prvním místě, ale hvězdy se na vás usmívají v osobním životě a lásce, kde vám bude taky všechno krásně vycházet! A klapat to bude i v jiných mezilidských vztazích, ať už s kolegy, přáteli, sousedy a tak dále.

Po celý rok vám bude hodně pomáhat v první řadě Saturn ve Vodnáři, který vám pomůže skloubit vaši kreativitu a inspiraci s odpovědným přístupem a vytrvalostí, takže uděláte mílové kroky kupředu v záležitostech, které vás opravdu baví, jsou pro vás důležité a chcete se jim začít věnovat seriózněji než doposud.

 

Štír

Milí Štíři, na rok 2022 si pro vás hvězdy připravily hodně pestře namíchanou nadílku. Některé planety vám velmi přejí, zatímco jiné se vás pro změnu rozhodly poškádlit, takže budete mít střídavě slunečno a oblačno. Nenechejte se střídáním vzestupů a nárazů odradit, jsou zde proto, aby vám pomohly růst a rozvíjet se. A dobrá zpráva je, že i když nebude vždy všechno ideální, nemusíte se obávat žádného zhoršení situace oproti roku 2021, naopak spíš se bude jednat o zlepšení oproti předchozímu roku plnému výzev. A tak zatímco Uran a Saturn se na vás pořád ještě budou mračit, Jupiter vám zasvítí příznivým světlem a nápomocné vám budou i dvě nejvzdálenější planety, Neptun a Pluto. Na příjemné chvíle se můžete těšit hlavně v citovém a osobním životě, zde vás čeká hodně spokojený rok.

Události roku 2022 vám budou často připadat chaotické a těžce se vám v nich bude orientovat. O to důležitější je udělat si jasno ve vašich prioritách a vytyčit si směr.

 

 

Střelec

Rok 2022 bude pro vás, milí Střelci, naplněn nacházením štěstí v drobných věcech. Pro úspěch bude nejdůležitější pamatovat si zkušenosti z minula a řídit se jimi. A taky to bude rok, kdy máte příležitost napravit chybná rozhodnutí z minulosti a jejich důsledky. Nejedná se o žádné veledůležité záležitosti, takových otřesů budete letos ušetřeni a spíš vás budou zajímat každodenní otázky, například jak co nejlépe vyjít s lidmi kolem vás, jak naložit s financemi a rozpočtem, nebo jestli jet na dovolenou do zahraničí nebo nikoliv. Zkrátka běžné věci, ze kterých se ovšem skládá mozaika krásného a spokojeného života, takže je důležité udělat je takovým způsobem, abyste byli spokojeni a všechno bylo v harmonií.

Velmi aktivní bude pro vás začátek roku 2022. Tedy alespoň pokud se rozhodnete, že tuto příležitost využijete a pustíte se do realizace svých plánů, ať už v práci nebo ve volném čase.

 

 

Přejeme všem úspěšný vstup do roku 2022, ať jsou hvězdy na naší straně! 

 

 

Tým Agentury Dream Job s.r.o.

 

 

Zdroj: www.astrohled.cz 

Jak to vidí hvězdy pro rok 2022?