← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Představení ITB Berlín 2024

Nadcházející ročník jednoho z největších veletrhů cestovního ruchu na světě se bude konat od 5. do 7. března 2024 na veletrhu Messe Berlín. Veletrh se koná pravidelně od roku 1966, vždy počátkem března a svým komplexním sortimentem přiláká přibližně 1000 mezinárodních vystavovatelů a více než 160 000 odborných návštěvníků z celého světa. Veletrh si zakládá převážně na poznávání lidí z celého světa a výměně názorů a zkušeností mezi experty. Veletrh také nabízí řadu prezentací odborníků a společenských akcí, takže budete mít příležitost vytvořit pro své zákazníky špičkový zážitek. S ITB Berlín můžete získat konkurenční výhodu na trhu cestovního ruchu.

ITB Berlín bude doprovázet množství speciálních show, jako jsou ITB Book Awards a ITB MICE Forum. Ty vytvoří jedinečné prostředí pro všechny návštěvníky, aby si užili a získali důležité zkušenosti, stejně jako pro uzavírání smluv v nové obchodní sezóně.

ITB Berlín je B2B platforma, kde se můžete setkávat s průmyslovými partnery, prozkoumat informační stánky, hotely a nabídky nemovitostí, které budou obsahovat více než 180 cestovních destinací. ITB Berlín je uspořádána do různých segmentů výstavní plochy, aby bylo možné zahrnout řadu produktů a služeb jako jsou např: služební cesty, kariérní centrum, LGBT + cestovní ruch, luxusní cestování, zdravotní turistika, dobrodružné cestování, odpovědný cestovní ruch, cestování mládeže a další.
Pro více informací a zakoupení lístků se můžete podívat zde.

ITB Berlín 2024