pva-expo-praha

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

S příchodem chladného a pochmurného počasí možná přemýšlíte nad tím, co s volným časem. Pokud jste se třeba rozhodli, že spolu s podzimním počasím začnete se změnami a zútulněním svého domova, máme pro vás inspiraci jak spojit příjemné s užitečným!

Náš tým měl možnost, být součástí 10. ročníku veletrhu FOR INTERIOR a 8. ročníku FOR GASTRO & HOTEL v pražském veletržních areálu Letňany. Veletrh FOR INTERIOR je určený pro ty, které baví stylové bydlení nebo třeba hledají nový nápad jak u sebe doma něco pozměnit. Každý si zde přijde na své. Nabízí se zde široká nabídka nábytku či bytových doplňků. Můžete se těšit také na doprovodný program, který nabízí například Zónu zdravého a kvalitního spánku, Zónu vintage nebo tzv. staré v novém

Tento veletrh je propojen také s akcí FOR GASTRO & HOTEL u které jsme, vzhledem k našemu zaměření, nesměli chybět. Zajímalo nás finále cukrářské soutěže, dny španělské kuchyně, degustace nebo třeba přehlídka barmanského umění. Pro aktivní návštěvníky se nabízí možnost, vyzkoušet si čepování piva.

Obě akce, potrvají až do neděle 7. října do 17:00 hodin.

 

S radostí Vám oba veletrhy srdečně doporučujeme a přejeme všem příjemný a pohodový víkend!

Dominika Březinová

Researcher

Zdroj: http://forinterior.cz/http://for-gastro.cz/

 

Inspirace podzimních veletrhů