← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Investiční příležitost: unikátní hotelový komplex k prodeji

Nabízíme krásný hotelový komplex na pozemku rozkládajícím se na 8 000 m². Nemovitost otevírá skvělou investiční příležitost pro ty, kteří hledají perspektivní podnikání a investice. 

Lokalita: Výhody snadné dostupnosti

Jednou z klíčových výhod tohoto komplexu je jeho snadná dostupnost z Prahy. Strategicky umístěný hotel, nabízí pohodlný a rychlý přístup z hlavního města, což z něj činí lákavou destinaci pro široké spektrum návštěvníků a obchodních partnerů.

Vybavení: Více než jen hotelové pokoje

S přibližně 25 pokoji nabízí tento komplex nejen luxusní ubytování, ale také restauraci a venkovní posezení. Tyto prostory jsou ideální pro pořádání společenských akcí či neformálních setkání v příjemném prostředí.

Firemní akce a konference: Moderní konferenční prostory

Konferenční prostory tohoto hotelového komplexu jsou vybaveny pro uspokojení potřeb firemních akcí a konferencí pro až 150 osob. Komplex nabízí kompletní vybavení pro efektivní průběh těchto událostí.

 

Energetická efektivita a variabilita využití

Co dělá tuto nemovitost ještě zajímavější je její energetická soběstačnost a možnost přestavby. Areál je navržen s ohledem na energetickou efektivitu a zároveň nabízí možnost přeměny na sociální zařízení, jako je domov pro seniory a další…

Turistická lokalita a investiční příležitost

Umístění tohoto hotelového komplexu v turisticky atraktivní oblasti spolu s jeho výhodnou cenou tvoří neodolatelnou nabídku pro investory i provozovatele.

Pokud vás tato příležitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace a to na pavla@dream-job.cz. 

Nehledáte již zaměstnání, ale vlastní hotel?