← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

V květnu otevře své dveře nový hotel The Cloud One, který se nachází v ulici Hybernská, nedaleko Masarykova nádraží v Praze. Tato moderní stavba, inspirovaná ikonickou newyorskou Flatiron Building, nabídne 382 pokojů i služby v podobě wellness a luxusní restauraci. Unikátní bude možnost navštívit hotelovou střešní terasu s barem, která bude otevřena i pro veřejnost a nabízí dechberoucí výhledy na Staré Město, Hradčany i na Vítkov.

The Cloud One je výsledkem spolupráce mezi developerskou společností Penta Real Estate a hotelovým řetězcem Motel One. Investice do hotelu dosáhla výše jedné a půl miliardy korun a výsledek stojí za to. Jako hosté hotelu zaplatíte kolem 4000 Kč za jednu noc a čeká na vás bohatá snídaně ve formě bufetu, kde budou kontinentální i vegetariánské varianty. 

Zajímavé památky jako Pražský orloj a Staroměstské náměstí jsou od hotelu v docházkové vzdálenosti. 

Plány na budoucí rozvoj a přístupnost

Kromě luxusních ubytovacích a stravovacích služeb hotel přispívá k inovaci celého okolí. Nově vybudovaná ulice pro pěší a cyklisty mezi hotelovým komplexem a plánovaným železničním muzeem směřuje k dalšímu rozvoji této části města. Tato trasa by v budoucnu mohla vést až na Vítkov, což by efektivně spojilo Žižkov s centrem Prahy. Změny se dotknou i rušné křižovatky U Bulhara, kde hlavní město plánuje zklidnění a zvýšení bezpečnosti, což je důležité pro komfort obyvatel i návštěvníků.

Zdroj Forbes.cz

Tým Dream Job s.r.o.

Hotel The Cloud One