|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

 

Když už jsme si mysleli, že po letech pandemických nemůže přijít snad nic horšího, minulý rok nám ukázal, že tomu tak není… Vidět do budoucna bohužel nikdo z nás nedokáže, a proto se už od pradávna lidstvo obrací raději k obloze. Podle historiků první z takovýchto předpovědí sestavili už babylónští kněží asi 400 let před naším letopočtem. A jak to tedy vidí hvězdy u jednotlivých znamení zvěrokruhu pro startující rok 2023 po pracovní i osobní stránce?

 

 

 

Kozoroh

V roce 2023 se vám může naskytnout příležitost k uzavření velice lukrativní smlouvy. Buďte proto připravení a otevřeni novým možnostem. Ať už se svými penězi naložíte jakkoliv, vše se vám bude dařit. Začátek roku bude dařit kariéře. Ve vašem domově bude panovat klid a štěstí. Pokud jste zvažovali založení rodiny, pak právě tento rok bude tím pravým. Po většinu roku se budete cítit fantasticky a budete překypovat optimismem. Díky tomu bude zvládat všechny výzvy s lehkostí a nadhledem. Studenti by měli být ve svém studiu aktivní a naslouchat svým vyučujícím.

Přepnout ze svátečního do pracovního režimu se podaří až po 12. lednu, jako by vaše podvědomí tušilo, že až do konce roku to bude neuvěřitelný fičák! Do konce března totiž bude v zaměstnání většina z vás „sedět na dvou židlích“. Například převezmete část povinností ze nemocného kolegu, případně si najdete vedlejšák. Nezaměstnaní dostanou vícero nabídek uplatnění, takže budou „lítat“ od jednoho pohovoru k druhému. Až kolem 27. února se objeví profese jakoby ušitá vám na míru. Mírné zemětřesení na domácí půdě vás nemine kolem 20. března, během prstencového zatmění Slunce, ale výměna názorů pročistí v rodině vzduch a poté bude klid. Vzhůru nohama obrátí váš život (a zejména to, jak nakládáte s volným časem) Jupiter, který v polovině května vstoupí do vašeho sektoru radosti. Odkryje totiž vaše spící nebo skryté talenty a vy, nejambicióznější znamení zodiaku, si konečně vyšetříte čas na kreativní zálibu.

Šťastná čísla: 9, 11

Vodnář

Rok 2023 pro vás rokem, kdy se budete cítit plni energie. Začátek roku bude náročný v práci, ale velmi brzo můžete dostat přidáno, nebo být povýšeni. Váš nadřízený si uvědomí vaši hodnotu a ocení, čeho se vám podařilo ve vašem oboru dosáhnout. Aby vám energie vydržela po celý rok, nepřetěžujte se a nechoďte za hranice svých fyzických sil. Kvůli pracovnímu vytížení nebudete mít dostatek času na rodinu a přátele. V první polovině roku to nebude snadné ani ve vztazích, ale díky pozitivnímu myšlení se vám podaří toto období překonat.

V lednu vás nemine šok. Patrně pracovně se totiž budete nuceni setkávat s člověkem, jímž hluboce pohrdáte, a nebude možné se tomu vyhnout. Naštěstí vám hvězdy propůjčí obrovskou míru sebeovládání, takže to zvládnete na výbornou. V únoru nastane přechod Slunce přes Saturna ve Vodnáři, což bude rekapitulace všeho, co vás v životě brzdí. Je-li to nevyhovující profese, během jara absolvujete rekvalifikaci, a nemáte-li řidičské oprávnění a jste závislí na hromadné dopravě, přihlásíte se do autoškoly. Případné pokřivené vztahy na domácí půdě začne narovnávat Jupiter, který 16. května vkročí do vašeho sektoru rodiny. Bydlíte-li ve stísněných nebo nevyhovujících poměrech, přinutí vás to konečně začít řešit. V říjnu nastane solární zatmění ve vašem sektoru životní filozofie, a pokud jste v minulých letech uvěřili nějakému bludu nebo falešným idejím, prozřete! Budete-li na přelomu podzimu a zimy řešit soudní spor a nedopadne ve váš prospěch, nevzdávejte to, odvolejte se, spravedlnosti se dočkáte u vyšší instance.

Šťastná čísla: 5, 9

Ryby

Rok 2023 bude rokem splněných přání. Podaří se vám najít nové příležitosti ve všech oblastech života. Díky tomu se začnete cítit znovu lépe a budete se rychleji a snadněji rozhodovat. Podnikatele čeká v prvním pololetí expanze a úspěch. Během své cesty narazíte na nové inspirativní osobnosti. Nezpochybňujte svá rozhodnutí v oblasti kariéry, v druhé polovině roku se mohou objevit lepší pracovní příležitosti a každou z nich pečlivě zvažte, ať později nelitujete promarněné šance. Pokud jste se svým přítelem či přítelkyní ve vztahu již delší dobu, měli byste sebrat odvahu a odhodlat se ke sňatku. Váš rodinný život bude díky vašemu úsilí nadále vzkvétat.

Letos velmi často nebudete vědět, kam dřív skočit, protože se dá do pohybu vše, kde jste už dávno měli konat, ale pořád jste otáleli s vidinou, že se to nějak vyřeší samo. Možná i proto vám planety zkraje roku zprostředkují zábavu a zároveň vytvoří prostor pro dokonalou relaxaci. Po 7. březnu, kdy do vašeho znamení vstoupí planeta životních lekcí Saturn, se zmobilizují vaše psychické a fyzické síly, začnete být rozumní, praktičtí, důslední a poradíte si i v situacích, které vás minulé roky emočně srážely na kolena. V tom vám bude nápomocen i klasický vládce vašeho znamení Jupiter, který vás od 16. května začne učit komunikovat s lidmi a říkat bez okolků „NE“ těm, kdo vás využívají. V kariéře mnozí zazáří v listopadu nebo v první polovině prosince, podnikatelé v tomto období dají konečně na frak konkurenci.

Šťastná čísla: 2, 6

 

Beran

Je na čase nechat minulost za sebou a začít znovu. Pokud hledáte nové příležitosti, zkuste o nich přemýšlet jinak než dosud. Ve druhém čtvrtletí nového roku se vám naskytnou nové možnosti. Rok 2023 také přeje novým podnikatelským záměrům. Úspěch lze očekávat také v investicích. Začátek roku bude nakloněn romantice a budování nových vztahů. V první polovině roku věnujte zvýšenou pozornost svému zdraví, v následujícím období se vaše zdraví začne zlepšovat. Dejte si pozor na stres, který by vám příliš neprospěl.

Až do 12. ledna budete trochu líní, nicméně tyto dny budou ideální k rekapitulaci nezdarů a restů z loňska. Poté začne úřadovat planeta zázraků Jupiter, ještě ke všemu se 7. března usadí ve vašem sektoru minulosti a skrytých záležitostí Saturn a s pomocí těchto dvou planet dokážete dohnat čas, a vyřešit vše, co se nepovedlo i zbavit se toho, co vás svazuje…(nevyjímaje povahové nešvary) K tomu pomůže 20. dubna i hybridní zatmění Slunce ve vašem znamení. Po 23. 3. začne být nebývale pestrý váš společenský život! O to se zasadí planeta Pluto. S jeho přispěním se většina z vás seznámí s někým mocným či slavným a zároveň pomůže otevřít oči, abyste rozpoznali, které rádoby kamarádské vztahy či spolky vás brzdí a jednou provždy se z nich vymaníte.

 

Šťastná čísla: 2, 5

Býk

Býky čeká nový začátek a úspěšný rok. Cestou budete čelit nemalým překážkám, ale odměna bude stát za to. V roce 2023 byste neměli nic uspěchat, uzavírat rizikové investice, ani utrácet za zbytečnosti. Dbejte raději na dobré rodinné vztahy. Svých cílů z oblasti kondice dosáhnete, pokud budete pravidelně sportovat a stravovat se vyváženě. Začátkem nového roku se budete muset vypořádat s problémy v milostných vztazích, nakonec ale tato změna bude skvělá. Pozor si dávejte na možné podvody ve smlouvách, ať se vyhnete možným potížím.

Pokud jste loni měli pocit, že si na vás zasedla bohyně smůly Lakšmí, tak letos si na štěstí a úžasné příležitosti nebudete mít důvod stěžovat. Do jara se zaměstnancům podaří získat přízeň nadřízených, podnikatelé si vybudují dobré jméno, veřejně činní získají na svou stranu vlivné lidi. To vše zúročíte po 16. květnu, kdy do vašeho znamení vkročí Jupiter, což znamená start nové, lepší životní éry! Podpoří vás i vládkyně znamení Býka Venuše, díky které si mezi 23. 7. až 4. 9. uděláte rekapitulaci minulosti a možná vás přinutí zapátrat i v historii předků. Jejich životní peripetie vám zvýší sebevědomí, probudí hrdost na původ, a mnoho z vás dokonce motivuje navázat na jejich tradici, což může znamenat, že na podzim založíte firmu! Aby vás nikdo neodrazoval od skvělých plánů, o to se postará Saturn. Ze života se vám v druhé polovině roku s jeho přispěním ztratí lidé, kteří už z něho měli odejít dávno…

Šťastná čísla: 1, 9

Blíženci

Na Blížence se usměje v novém roce štěstí. V práci se dočkáte vyřešení potíží. Láska vám jen pokvete. I přes možné drobné zdravotní komplikace v první polovině roku se při zdravém životním stylu zdraví výrazně zlepší a budete se cítit plní energie. V letošním roce vás čeká také vyřešení vleklých právních záležitostí z oblasti dědictví. Bude vás čekat také mnoho zahraničních obchodních pracovních cest, které však přinesou své ovoce. Studenti budou úspěšní u zkoušek a čeká je produktivní akademický rok. Závěr roku bude ve znamení nečekaných příjmů, skvělých příležitostí k ukládání peněz a zisků.

Zkraje roku si užijte klidu, o který se vám postará retrográdní Mars ve vašem znamení Blíženců. Jakmile se 12. ledna otočí do přímého směru, až do konce února nebudete vědět, kam dřív skočit. Kromě spousty denních povinností totiž budete muset buď opakovaně cestovat na delší vzdálenost, nebo řešit nepříjemnou právní záležitost, někteří budou skládat zkoušky „odborné způsobilosti“. Ať se ale bude dít cokoliv, náladu vám vždy nějakým způsobem zlepší Jupiter. S jeho přispěním se do 16. 5. seznámíte s vtipnými a chytrými jedinci a většina z vás naváže celoživotní přátelství. Tápete-li ve zvolené profesi (nebo do zaměstnání chodíte s nechutí), správný směr vám pomůže najít Saturn, který se v březnu ujme vlády nad vaším sektorem kariéry. Probudí vaše ambice a pomůže dosáhnout vysněné kariérní mety nebo profesní změny a výsledky toho, co letos zasejete, budete sklízet v následných letech.

Šťastná čísla: 6, 8

Rak

Nový rok 2023 budu pro vás fantastický. Čeká vás povýšení, nebo zvýšení platu. V posledním čtvrtletí roku můžete čekat raketový úspěch a materiální hojnost. Nečekejte však rychlé a snadné zbohatnutí. Abyste těchto cílů dosáhli, je zapotřebí soustavného malého úsilí v průběhu celého roku. Vaše vztahy s blízkými budou poměrně vyrovnané. Jen počítejte s tím, že občas budete muset udělat drobné ústupky. Na konci roku věnujte zvýšenou pozornost svému zdraví. Rok 2023 bude přát také studijním úspěchům a doporučuje se i nákup nemovitosti, tento krok však dobře zvažte, ať neuděláte unáhlené rozhodnutí.

V pracovní oblasti se Raci konečně dočkají ocenění a kariérního vzestupu, a to i věční smolaři… Mrkvičku lidově řečeno ostrouhají pouze jedinci živící se profesí, která je nenaplňuje (nebo na vyšší post nemají patřičné vědomosti či zkušenosti). Těm ale půjde na ruku Saturn, který 7. března vstoupí do jejich sektoru vzdělávání. Pomůže jim zorientovat se a najít si obor, který je bude bavit, vytvoří jim příležitost k dalšímu studiu nebo vycestování za zkušenostmi za hranice. Ti, kteří kdysi nedotáhli studium k akademickému titulu, to nyní dovedou – buď letos, nebo v dalších dvou letech. Toužíte-li po svobodném povolání nebo podnikání na vlastní pěst, vyčkejte do června. To již bude Jupiter ve vašem sektoru svobody a ideálů a pomůže vám stát se šéfem sebe sama a pracovat dle vlastních pravidel…

 

Šťastná čísla: 7, 11


Lev

Lvy čeká v novém roce spousta příležitostí. Pokud jich chcete náležitě využít, je potřeba zachovat klid, soustředěnost a chladnou hlavu. Kariérní postup bude záviset na tvrdé práci. Pracujte na navazování nových pracovních i osobních kontaktů. První polovina roku bude přát investicím a také vztahy s vašimi blízkými budou harmonické. Mezi priority zařaďte rozhodně zdravý životní styl a péči o své tělo i duši. Studenti mohou být nuceni vycestovat daleko, aby získali vytoužené znalosti a dovednosti.

Vzdělávejte se, zdokonalujte ve své profesi, protože 16. května se Jupiter přesune do vašeho sektoru povolání a veřejné pověsti, což značí růst v kariéře a můžete se dostat až na samý vrchol. Ale bez předchozí přípravy se nestane nic! V čem se zlepšit, stejně tak na koho z kolegů nebo z podnikatelské konkurence si musíte dávat pozor, pomůže odhalit retrográdní Merkur v době od 21. 4. do 15. 5. Kolem 14. října, kdy nastane zatmění Slunce, čtěte pečlivě veškerou korespondenci, tedy i maily, aby vám neunikla velmi důležitá informace. Zda jste kariéru uchopili za správný konec, se dozvíte během lunárního zatmění 28. října. Po 13. prosinci se ve vašem sektoru práce otočí do retrográdního směru Merkur a naznačuje, že mnoho z vás bude přeřazeno na jinou pozici nebo dostane neplacené volno. Půjde ale o dočasné opatření, v závěru roku se vše vrátí do zajetých kolejí, tak se tím nestresujte!

Šťastná čísla: 18, 22

 

Panna

Panny, rok 2023 bude váš. Hned v první polovině roku se vám mohou naskytnout nové příležitosti, které budou začátkem pro něco zcela nového. Pečlivé finanční plánování přinese své ovoce a profesní život se vám v tomto roce také značně zlepší. Dělejte chytrá rozhodnutí ohledně své kariéry a svých cílů. Pokud si chcete udržet svou konkurenceschopnost, vzdělávejte se a rozšiřujte své dovednosti. Na domácí půdě bude panovat klid. Věnujte dostatek času těm, na kterým vám záleží. V novém roce máte také velkou šanci získat dědictví. Jestliže se plánujete usadit v zahraničí, rozhodně tak učiňte. Bude to správné rozhodnutí.

Vaše znamení vkročí do roku 2023 velkolepě! Pokud vás totiž loni někdo zákeřně připravil o dobré jméno, kariérní post či práci, vaše čest bude do konce března očištěna, vrátíte se na původní místo. Povšechně se dočkáte zaslouženého uznání, a dokonce v dubnu se mnozí ocitnete mezi elitou ve své profesi… Kolem 5. května se vyhýbejte lidem, se kterými názorově nesouzníte. Po 16. květnu splní Jupiter přání jedincům, kteří už dlouho prahnou po práci v zahraničí, zejména se to týká kuchařů, zahradníků a degustátorů, a po tomto datu se bude dařit i majitelům cestovek a bio farem. V bytě řešte problémy hned, jak nastanou, a sjednejte si elektrickou revizi, jinak vám v posledních dvou měsících roku něco spadne na hlavu nebo vás v horším případě nemine ani menší rekonstrukce.

Šťastná čísla: 4, 8


Váhy

V tomto roce budete mít šanci dosáhnout svých cílů, materiálního blahobytu i možnosti profesního růstu. Vaše snaha o nahromadění úspor na důchod se vám může bohatě vyplatit. V rodinném životě můžete zažít vrcholy i pády. Romantici narození v tomto znamení mohou mít ve vztahu určité potíže. Pokud trpíte chronickými nemocemi, měli byste se držet na pozoru a věnovat svému zdraví zvýšenou pozornost. Pokud je to možné, cestujte. Zážitky z cest vás velmi obohatí a vzpomínky z dovolené přispějí k vaší psychické pohodě.

Do roku 2023 vkročíte velkolepě! Kolem 6. ledna totiž většina Vah oslaví pracovní úspěch či získání mocného společenského postu, u podnikatelů se patrně bude jednat o veřejnou zakázku. Do 18. ledna nevyhazujte žádné listiny, s retrográdním Merkurem by mohly skončit na skládce i ty, které budete během roku potřebovat. Po tomto plonkovém období začnete být bystří, za svým si dokážete jít nebývale bojovně, nikým a ničím se nenecháte zahnat do kouta, což se týká i případných právních sporů, prostě co vám náleží, to si slovně „vyboxujete“. Užitečnou změnu do vašeho pracovního i denního režimu vnese postupně Saturn. Naučí vás efektivně nakládat s časem a neplýtvat energií. Zároveň budete k povinnostem v zaměstnání přistupovat zodpovědněji, čímž si posílíte pozici a zvýšíte respekt, přát bude i jedincům bez práce. Mírně vám zatopí pod kotlem říjnové prstencové solární zatmění. Připomene vám všechny přešlapy minulých let, ale vytvoří i dostatečný prostor pro nápravu. Tak si opakujte, že „nic není tak horké, jak se uvaří“…

Šťastná čísla: 11, 17

Štír

Vaší mantrou pro rok 2023 bude „změna“. Zlepší se vaše finanční situace a vlastníci firem budou mít nebývalé možnosti růstu. Velmi úspěšné bude zejména poslední čtvrtletí roku. Po většinu roku bude doma panovat klid a pohodě, ale v druhé polovině roku zažijete řadu zkoušek. Jedincům hledající lásku se v novém roce bude dařit. Udržujte si čistou mysl a věnujte se třeba józe, nebo meditaci.

Do poloviny března se bude vše točit kolem vaší rodiny a prostředí, ve kterém žijete. Pokud marně něco prodáváte nebo vám někdo dluží (instituce nevyjímaje), obrat nastane po 12. lednu, kdy se ve vašem sektoru peněz z cizích zdrojů otočí do přímého směru Mars: do závěru března vám budou splaceny dluhy, dividendy z akcií a dědictví. Vyřeší se případné, a to i hodně staré sváry a křivdy mezi jejími členy, a máte-li v úmyslu pořídit si vlastní byt či nemovitost, najdete objekt dle svých představ. Pokud hrajete v práci druhé housle, změní se to po 5. 2. Tento den nastane úplněk ve vašem sektoru profesních ambicí a jeho další konstelace naznačují, že vzroste váš vliv a většina zaměstnanců se konečně dočká kariérního vzestupu. Nebudete-li spokojeni se svým platem, ideální čas popovídat si na toto téma s šéfem nastane pro vaše znamení začátkem června. Budete výřeční a on vaše argumenty „uslyší“. V listopadu neřešte osobní problémy v práci, připravili byste se o vánoční prémie!

 

Šťastná čísla: 18, 22

Střelec

Na rok 2023 se můžete těšit. Je velká šance, že dosáhnete nových úspěchů. V zaměstnání vás čekají nové projekty a bude se vám dařit i díky vašim kolegům, kteří vám budou oporou. Ve finančních záležitostech vsaďte na svůj instinkt. Nový rok bude přát i vašim vztahům. Rodina vám bude oporou a v případě nenadálých potíží se na ně můžete spolehnout. Ve druhé polovině roku se budete cítit vyrovnaněji, což vám přinese pohodu i v partnerských vztazích. Věnujte čas také relaxačním aktivitám, které vám pohodou vyrovnat se se stresem.

V tomto roce bude hlavním tématem Střelců zodpovědnost. V lednu vrátíte vypůjčené věci a urovnáte pošramocené mezilidské vztahy. Máte-li vůz bez patřičné technické kontroly, i to napravíte. V březnu započne tříletou pouť vaším sektorem rodiny Saturn a motivuje vás k úpravám bydlení, mnozí dokonce zahájíte rekonstrukci. V druhé polovině května se změní i vás přístup k pracovním povinnostem. Začnete být svědomití a stanete se pohonným motorem pro kolegy, takže většina z vás velmi často uslyší pochvalu, uznání, mnozí se svým způsobem stanou nepostradatelnými. Podnikáte-li, vyplatí se vám rozšířit sortiment zboží/služeb, prostě expandovat, budete mít totiž přímo geniální čich na to, na čem vyděláte a co by byl naopak naprostý propadák. Štěstí si sedne na rameno i dlouhodoběji nezaměstnaným – najdou práci, která je nejen slušně uživí, ale bude je i bavit.

 

Šťastná čísla: 1,8

Tým Agentury Dream Job vám přeje úspěšný vstup do roku 2023 a pojďme hvězdám naproti!

 

 

Agentura Dream Job s.r.o. 

 

 

Zdroj: www.denik.cz

Horoskop 2023 – jak to vidí hvězdy?