||

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie
Celodenní kongres na podporu pohostinství v České republice HOREKA 112 je jedinečným místem, kde se setkávají majitelé a manažeři restaurací, hotelů a penzionů z různých koutů země, dodavatelé a zástupci profesních organizací. Letos bude vše trochu jinak….

HOREKA 112 je jednou z největších a nejoblíbenějších B2B akcí na trhu. Kongres HOREKA 112 vznikl v roce 2009 v reakci na do té doby největší krizi, která zasáhla obor HoReCa. Za 10 let na trhu proběhlo 20 setkání a kongres navštívilo na 8 000 účastníků! Jde o unikátní platformu pro výměnu zkušeností všech HoReCa profesionálů, kteří jsou aktivní a chtějí o svoje místo na trhu bojovat v časech dobrých i zlých….Za tuto dobu obor urazil obrovskou cestu a vznikla řada nových, zajímavých a úspěšných podniků. Aktuálně se potýkáme s dosud nejtěžší situací a výzvou pro celý obor a HOREKA 112 chce nabídnout odpovědi na vaše dotazy.

Nikdo z nás tuto situaci nečekal a nebyl na ní připravený. Přinese hodně změn nejen pro nás, zástupce oboru, ale i pro naše zákazníky. Buďme připraveni a hlavně, bojujme společně! Tak zní heslo, které je spojeno s blížící se akcí, která se bude snažit zodpovědět řadu otázek, které stále více rezonují…

Co bude s oborem, vámi i vašimi zaměstnanci? Jak se k situaci postavil stát, kde žádat o podporu a jak dlouho bude trvat cesta zpět?

 

Koronavirová epidemie vyžaduje promptní jednání. Plánovaný jarní kongres se bohužel v dubnovém termínu uskutečnit nemohl, ale místo něj je připravena panelová diskuze s ministry a to už 23.6.2020. Neváhejte se zaregistrovat, zapojte se a buďte u živého vysílání! https://www.horeka112.cz/registrace/

Setkat se budete moci s ministryní financí Alenou Schillerovou a ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem. Do vstupů se zapojí lídři z oboru pohostinství a půjde jistě o ještě dynamičtější akci než kdykoliv jindy!

 

Tradiční 21. kongres HOREKA 112 – snad už opět naživo se uskuteční v náhradním termínu 22. října 2020 v Praze.   

 

 

 

 

Budeme se těšit a věřme, že podzim nepřinese další pandemii a nejen v našem oboru bude už veseleji!:)

 

 

 

 

 

 

Petra Sudlíková
Senior Recruitment Consultant

consultant@dream-job.cz

 

zdroj: https://www.horeka112.cz/

HOREKA 112 – letos trochu jinak