||||

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Rádi bychom vás informovali o novém termínu tradiční akce HORECA 112, která se původně měla konat na konci října minulého roku, ale z důvodu pandemie byla zrušena. Přestože doba kongresům stále nepřeje, věřme, že nově avizovaný termín 5.5.2021 už vyjde. Než se tak stane, prvními vlaštovkami tohoto roku budou „Diskusní arény“, které se podařilo zorganizovat ve dnech 14.1.2021 a 3.3.2021. První diskuze proběhnou v prostorách restaurace Červený Jelen a aktuálně naléhavých témat bude určitě více než dost!

Účastníky budou jak přední představitelé vlády ČR a odborník na epidemiologii, tak samozřejmě i zástupci našeho oboru a profesionálové na slovo vzatí.

Za 10 let na trhu proběhlo 20 setkání a kongres navštívilo na 8000 účastníků! Díky tomu se vytvořila unikátní platforma pro výměnu zkušeností všech HoReCa profesionálů, kteří jsou aktivní a chtějí o svoje místo na trhu bojovat v časech dobrých i těžkých.

HOREKA 112 je dnes největší a nejoblíbenější B2B akcí na trhu. Kongres vznikl v roce 2009 v reakci na do té doby největší krizi, která zasáhla obor HoReCa. ATOZ HORECA založila tuto unikátní platformu, aby tu pro vás byla v dobách těžkých i zlých a pomohla vám na cestě zpět na vrchol. Za tu dobu obor HoReCa urazil obrovskou cestu a vznikla řada nových, zajímavých a úspěšných podniků. V těchto časech se potýkáme s doposud nejtěžší situací pro celý obor.

Tato akce je tu pro vás a jejím cílem je nabídnout odpovědi na vaše dotazy – registrace na Horeca 112

 

Tým Agentury Dream Job je podporovatelem této akce a pevně věříme, že tato iniciativa pomůže hledat nové cesty, jak celý obor v tomto nepříjemném období podpořit!

 

 

 

 

Hana Patzáková

Recruitment Consultant

Agentura Dream Job s.r.o.

 

 

Zdroj: www.horeca112.cz

HOREKA 112 – Diskuzní Aréna