holiday-world-logo|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Od 14. 3. 2022 již nejsou platná  žádná mimořádná opatření proti koronaviru vztahující se na konání veletrhů a dalších akcí. Zrušena tak byla i povinnost nošení respirátorů v uzavřených prostorech.

Veletrhy a další akce se tímto krokem vracejí do podoby, jak jsme je znali před pandemií a jsou zpět v plné parádě. Přijměte naše pozvání na očekávaný, jubilejní 30. ročník tradičních veletrhů HOLIDAY WORLD & REGION WORLD .
Oblíbená akce se uskuteční v areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pořadatelem je společnost ABF.
Termín: 18.–20. března 2022.

 

Veletrhy se tímto krokem po dvouleté odmlce vrací k řádnému termínu konání. Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD jsou nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. Své expozice a stánky letos na veletrzích představí 227 vystavovatelů z 21 zemí, a to na výstavní ploše 5 740 m².

Ať už dáváte přednost objevování krás naší vlasti, nebo si naopak neumíte představit svoji dovolenou bez doteku exotiky, veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD vám mohou úspěšně pomoci s výběrem té pravé a bezpečné dovolené právě pro vás. Najdete zde pestrou paletu evropských zemí a vzdálených destinací – z Ameriky, Asie a Afriky…Ale také bohaté zastoupení tuzemských krajů.
„Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD považujeme za jednu z nejdůležitějších oborových akcí. Pandemie koronaviru bohužel dostala cestovní ruch do velmi tíživé situace. Ty dopady jsou nebývalých rozměrů. Pevně ale věříme, že naše maximální snaha podpořit a restartovat cestovní ruch prostřednictvím konání veletrhů cestovního ruchu je jednou z nezastupitelných cest, jak se z krize pomalu vymanit,“ říká Martin František Přívětivý, generální ředitel pořadatelské společnosti ABF.

 

Přijďte si užít plnohodnotný víkend plný atraktivní zábavy s doprovodným programem nejen pro odbornou veřejnost, ale pro všechny milovníky cestování. Mimo jiné, se zde můžete projet na podmořském šlapacím kole v interaktivní expozici Muzea Karla Zemana, a získat tak na památku fotku ze slavného filmu Vynález zkázy, potkat známého influencera Martina Careva, který se podělí o své zážitky z výpravy po Etiopii, kterou absolvoval jako dočasný člen expedice Tatra kolem světa 2. Cestovatel Jan Hocek na veletrhu představí ucelený, důkladně zmapovaný a podrobně popsaný systém nejdelších turistických a poutních dálkových tras v České republice a vyhlášeny budou i výsledky ankety Kraj mého srdce, kterou tradičně pořádá redakce Kam po Česku.

Pro odborníky

  • Vůbec poprvé se na veletrzích HOLIDAY WORLD & REGION WORLD bude udělovat prestižní ocenění Velká cena cestovního ruchu 2021/2022.
    Organizátor soutěže, komunikační agentura COT group, oznámí vítěze letošního ročníku hned po zahájení veletrhů, v pátek 18. března 2022 v 11 hodin na hlavním pódiu v Hale 6.
    Rekordních 52 projektů se utká v celkem 4 soutěžních kategoriích: Nejlepší turistický produkt, Nejlepší jednotná kampaň, Nejlepší e-projekt a Nejlepší udržitelný projekt.
  • Proběhne také třetí ročník Matchmaking Business Meeting Tourism Prague 2022. Tato řízená B2B jednání mezi českými a zahraničními podnikateli mají velký úspěch. Do letošního ročníku MBM Tourism Prague se přihlásilo 74 účastníků z 20 zemí. Dvoustranná obchodní jednání proběhnou 17. 3. on-line a 18. 3. on-site. Spolupořadatelem této akce je Centrum pro regionální rozvoj České republiky.
  • Na veletrzích se uskuteční také členská schůze České unie cestovního ruchu.

Pevně věříme, že si jubilejní 30. ročník veletrhů cestovního ruchu návštěvníci i vystavovatelé užijí naplno. Rozsahem mohou oslovit opravdu každého, protože tentokrát proběhnou souběžně s úspěšnými výstavami FOR CARAVAN a FOR BOAT. Využijte příležitost a za jedno vstupné navštivte všechny tyto souběžně probíhající akce. Vstupenku v předprodeji za příjemných 150 Kč.

 

Přejeme úspěšný restart všem veletrhům a akcím, kde se můžeme opět potkávat bez omezení:)

 

Tým Agentury Dream Job s.r.o. 

 

Holiday World & Region World 2022 – welcome back