holiday-world-logo|holiday-world-logo|holiday-world-logo|holiday-world-logo

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Přinášíme Vám další aktualitu v novém roce 2020. V únoru, konkrétně ve dnech 13. – 16. 2. 2020 se v Praze uskuteční Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD. Tato prestižní akce je nejvýznamnější svého druhu, a to nejen pro své působení v České republice, ale dokonce i v regionu střední Evropy. Místem konání bude pražský areál PVA EXPO Letňany a akce již teď očekává vysokou účast!

holiday-world-logoS ohlédnutím na předcházející rok, musíme konstatovat, že úspěšný veletrh představil téměř celý svět. Nechyběly národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Na turistické zážitky lákaly regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídly desítky cestovních kanceláří a agentur.

Navazující ročník úspěšného veletrhu

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 bylo spojení s veletrhem PAMÁTKYMUZEAŘEMESLA, který představil nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak došlo k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem – spojení památek a turistiky.

Cílem spojení jednotlivých veletrhů je poukázat na vzájemné souvislosti mezi světy cestování a památkových objektů a představit je v co nejširší paletě odborníkům i laikům.

holiday-world-logoProgram veletrhu nabízí přehlídku cestovních kanceláří

Holiday World představí nejen širokou škálu prezentací mnoha zahraničních zemí, ale i velké zastoupení domácích regionů. Hlavním bodem programu bude především přehlídka cestovních kanceláří, domácích českých regionů, národních turistických centrál cestovního ruchu a dalších služeb turistického průmyslu ve střední Evropě. Návštěvníci však okusí i mnoho dalšího.

I tento ročník, v pořadí už 29., je opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost, a to konkrétně ve čtvrtek a v pátek. Naopak v sobotu a v neděli je zvána laická veřejnost. Co se ceny týče, základní vstupné činí pouze 150 Kč.

Pokud Vás program veletrhu Holiday World 2020 dostatečně zaujal a nalákal, neváhejte a přijďte se dozvědět více z oblasti cestovního ruchu a regionální turistiky!

 

 

 

 

Tereza Miksová
Recruitment Coordinator

tereza-foto-profil

 

 

 

 

Holiday World 2020