← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

GastroTek: Krok do budoucnosti české gastronomie


V O2 Universum se chystá událost, která rozezní novou éru v české gastronomii – GastroTek. Tato konference slibuje být místem setkání vůdčích osobností, inspirativních témat a vizionářských nápadů. Během dvou dnů se účastníci ponoří do dynamických prezentací plných moderních témat a vizí.

Řečníci a program konference

Mezi významnými řečníky, kteří se chopí mikrofonu, nebudou chybět osobnosti jako Jiří Nehasil – výkonný ředitel Makra, Luboš Kaster z Food´n Beverage Foundation Czech, Lukáš Kovanda – hlavní ekonom ve společnosti Trinity Bank, Petr Mára – průkopník v oblasti technologií, Tomáš Prouza – viceprezident Hospodářské komory ČR, či Petr Šmíd – Country Marketing manager v Google a spoustu dalších.

Na GastroTek nebudou chybět diskuze o tématech, která rezonují s každým, kdo má zájem o gastronomii. Jedním z nich bude zkoumání role umělé inteligence v gastronomickém světě a její potenciální dopad na způsob, jakým připravujeme a prezentujeme jídlo. Dalším důležitým tématem bude analýza fenoménu Michelinských hvězd a toho, jaký vliv mají na podobu a kvalitu gastronomického průmyslu.

Celkově jsou témata konference navržena tak, aby rozvíjela porozumění a přispěla k budoucímu směřování české gastronomické scény.

GastroTek slibuje být inspirativní událostí, která přivede dohromady vášeň, znalosti a touhu po inovaci v české gastronomii.

Dorazte do O2 Universum i vy a to 12. až 13.4. 2024. Vstupenky můžete zakoupit zde. My za Dream Job ve složení – Pavla Hodinková (majitelka), Barbora Syrová (HR konzultant) a Lucie Čermáková (marketing) tam budeme také a moc se na vás těšíme.

GastroTek