|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

21.6. 2023 proběhne slavnostní vyhlášení vítěze 8. ročníku soutěže Franchisa roku a stále je možné hlasovat v kategorii Franchisor roku – Cena veřejnosti. Záměrem soutěže je představit a ocenit nejkvalitnější franchisové koncepty působící na českém trhu a popularizovat franchisový způsob podnikání. Soutěž chce cíleně udělit ocenění těm konceptům, které představují kvalitu na trhu, mají dobré výsledky a dodržují pravidla Evropského kodexu etiky franchisingu.

Kategorie je určena pro všechny fyzické i právnické osoby – franchisory a master-franchisanty. Důraz je kladen na přínos veřejnosti, odpovědnost vůči životnímu prostředí, podpora zaměstnaneckých, studentských, motivačních a dalších inovačních projektů, vnímání značky jako takové, apod. Standardně jsou nominováni členové asociace franchisingu, v případě, že chcete hlasovat pro koncept – nečlena ČAF, kontaktujte ČAF. Pro Váš business mohou hlasovat fanoušci, spokojení zákazníci, známí i kamarádi do 19.6.2023 ZDE 

Organizátorem soutěže je nezisková profesní organizace Česká asociace franchisingu, která na národní úrovni sdružuje poskytovatele franchisingu a jeho odborníky.
Jsme velice rádi, že i letos se nám do soutěže přihlásily kvalitní franchisové koncepty, které jsou na českém trhu opravdu vidět a jsou veřejností oblíbené. Gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem odvážným účastníkům soutěže. Velice děkujeme porotě, která nám věnovala část svého volného času. Věříme, že zájem o soutěž a franchising samotný bude stoupat a těšíme se na další úspěšné koncepty,“ shrnuje Jan Gonda, prezident České asociace franchisingu.

V minulém, 7. ročníku se vítězem stal po absolvování osobní obhajoby před porotci soutěže franchisový koncept DODO

Náš franšízový program DODO Partner jsme spouštěli před rokem a půl, a to primárně s cílem zefektivnit expanzi a připravit firmu na další udržitelný růst se zachováním maximální kvality služeb Ačkoli jsme s programem měli velké ambice, výsledky dalece předčily očekávání. Franšíza má skvělý ohlas mezi franšízovými partnery i kurýry a pozitivní výsledky se jasně odrážejí i v číslech, která ukazují znatelné nárůsty efektivity i pokles nehodovosti. Ocenění odborné veřejnosti, navíc v ostré konkurenci, je pro nás skvělým bonusem, který dále potvrzuje, že jsme se vydali správnou cestou,“ popisuje COO DODO Group Martin Marek.

Cenu veřejnosti získal franchisový koncept RE/MAX a ocenění si odnesly i koncepty OK Point nebo BENU lékárny.

 

Hlasujte pro své favority a hodně štěstí!  

 

Agentura Dream Job s.r.o.

Zdroj: www.czech-franchise.cz

Franchisa roku – 8. ročník soutěže podporující zajímavé koncepty