|||||

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Největší vepřové hody pod širým nebem.. 
Pro návštěvníky budou samozřejmě připraveny klasické zabíjačkové speciality, jako je jitrnice, jelito, prejt, tlačenka, prdelačka nebo ovar. Těšit se mohou také na dobroty z udíren jako klobásy, špeky nebo uzené šunky. Na rožni se boudou točit selátka, a tak se budou ochutnávat různé pečené pochoutky. Nebude chybět pečené koleno, bůček, žebírka a škvarky. Kuchaři vám dále naservírují speciality jako trhané vepřové, porchettu, plněné pelmeně nebo segedínský guláš. Návštěvníci také ochutnají maďarskou mangalicu, italské prosciutto, španělský salchichon či iberskou šunku. Sladkou tečkou budou kynuté buchty, koláče a frgály.
Kdy: 26.2.2022 od 10:00 do 18:00
Kde: Smíchovská náplavka, vstup: ZDARMA

 

Další ročník oblíbeného Polívkování..
Zahřejí vás nejen polévky tuzemské jako například bramboračka, kulajda, zelňačka, čočková, dýňová, prdelačka, knedlíčková, dršťková či poctivé vývary, tak polévky z celého světa jako ruský boršč, mexické chipotle, malajská laksa, francouzská bouillabaisse, vietnamské pho, marocká harira nebo stále více populární japonský ramen. Pro ty z vás, kteří příliš neholdují masu, bude připravený pestrý výběr zeleninových krémů a luštěninových polévek. Zajídat se bude křupavými rohlíčky, čerstvým domácím chlebem a jinými druhy slaného pečiva.
Nebudou chybět ani sladké dobroty.
Kdy: 12.3.2022 od 10:00 do 18:00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží, vstup: ZDARMA

 

To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte na Smíchovské náplavce…
Přijďte si užít den do společnosti dobrého jídla na pražský hot spot. Vybírat budete ze široké nabídky streetfoodových specialit, čerstvých ryb i šťavnatých burgerů. Ochutnáte tradiční pokrmy Srí Lanky a zjistíte, co se vaří v Africe. V nabídce bude také pikantní pljeskavica, pálivé dobroty bohaté na chilli a dokonce i hmyz.
Potrpí si váš zmlsaný jazýček spíše na sladkosti? Pak vám chutě budou dělat třeba dozlatova usmažené koblížky, křehké vafle, lehké makronky, ledové nanuky nebo pestrá paleta sladkého pečiva a dezertů.

Kdy: 26.3.2022 od 10:00 do 18:00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží, vstup: ZDARMA

 

Hned několik oblíbených středozemních destinací na jednom místě…
V pohodové atmosféře typické pro jižní Evropu vám čerstvé ryby, ústřice i mořské plody budou zvlášť chutnat.
Užijete si ale i bohatou nabídku dalších středomořských specialit – třeba sýrů, uzenin, oliv, olivových olejů a sladkostí.
Přijďte si s námi připomenout, jak chutná dovolená.

Kdy: 9.4.2022 od 10:00 do 19:00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží, vstup: ZDARMA

 

Z prostor Smíchovské náplavky se v sobotu 23.4. stane obří grilovací zóna, kde si všichni milovníci grilování a barbecue budou připadat jako v nebi (nebo pekle).
Návštěvníci budou mít možnost ochutnat grilované selátko na rožni, steaky, burgery, žebra apod. Na své si však přijdou i ti, kteří masu dvakrát neholdují. Na ně čeká výběr grilovaných sýrů, zeleniny nebo vegetariánských burgerů. Kromě klasických, nám známých grilovaných pochutin, budou na menu také peruánské, kubánské či gruzínské speciality.
Nenechte si ujít tento neobyčejný zážitek a přijďte se naladit na grilovací sezónu a načerpat novou inspiraci.

Kdy: 23.4.2022 od 10:00 do 19:00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží, vstup: ZDARMA

 

Srdečně vás zveme a BON APPÉTIT 🙂

 

 

Tým Dream Job 

Zdroj: www.foodevent.cz

Food akce na Náplavce