food-festival-logo|food-festival-logo|festival-exoticke-tance|hmyz-festival-olomouc|festival-hmyz-olomouc|hmyz-festival-olomouc

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Lákají vás exotické chutě? Nebojíte se vyzkoušet extrémní styly moderní gastronomie? Pak je tento festival v Olomouci tou pravou volbou, jak strávit nadcházející víkend! Agentura Dream Job vám přináší více informací o této ojedinělé akci.

Již tento víkend v sobotu 21. 9. 2019 se v prostorách olomouckého Letního kina
uskuteční čtvrtý ročník Extrem food festivalu s cestovatelským nádechem kuchyň z mnoha koutů světa. Návštěvníky zde potěší především velký výběr exotických pokrmů včetně specialit z hmyzu, čili, ale i spoustou exotického ovoce, které jste doposud nepoznali.

Dalším zajímavým bodem programu budou cestovatelské přednášky. Se zkušenými cestovateli se nejen za gastronomií vydáme například do Nepálu, Ekvádoru, Bornea, ale i napříč USA. Zda si troufáte změřit své síly s jinými účastníky festivalu, můžete si vyzkoušet soutěže v pojídání Surströmmingu nebo čili. Pokud hledáte jiné vyžití, na konci dne se zde koná soutěž v házení sekerou

Jestli milujete tanec a hudbu, máme pro vás připravenou celou řadu tanečních vystoupení. O hudební
doprovod se postarají vybrané kapely s tematicky laděnými písněmi. Neváhejte tuto akci navštívit i s dětmi, pro které bude přichystaný zábavný doprovodný program.

A pokud jste olomouckou akci propásli, nezoufejte. Na konci října tento festival
přivítá své nadšence i v Ostravě!

 

 

 

Zdroj: www.extremfood.cz

 

Tereza Miksová
Administrative Assistant

Extrem food a travel festival v Olomouci