dotcomhotel-conference-prague|dotcomhotel-konference-praha|dotcomhotel-konference-praha|dotcomhotel-konference-praha|tereza-foto-profil

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

dotcomhotel-konference-praha

Přicházíme s pozvánkou na každoročně pořádanou událost od společnosti Pomáháme hoteliérům s názvem Dotcomhotel konference. Očekávaná akce proběhne hned ve dvou dnech podle příslušných jazyků. Konference v češtině se bude konat v úterý
19. 11. a hned den poté ve středu 20. 11. v angličtině. Pokud máte za sebou léta praxe, vedete dobře fungující hotel nebo jen hledáte inspiraci, jakou inovaci přivést do svého hotelu, tato akce je přímo pro vás!

Program prvního dne konference bude nabitý a každý z návštěvníků si jistě přijde na své. Hned ze začátku bude prezentováno téma automatizace svého vlastního obchodu a marketingu, které spadá do oblasti přímých rezervací. V dalších hodinách proběhnou dva zcela mimořádné workshopy. Tématem prvního z nich je Google Analytics, na kterém vystoupí Michal Blažek, dlouhodobý spolupracovník pořadatele. Dále se uskuteční copywriting pod názvem „Pište jako pornomagnát„. Cílem workshopů bude po praktické stránce předvést, jak číst údaje v Google Analytics.
Otto Bohuš, který je mimo jiné expertem přes copywriting, návštěvníkům poradí, jak se naučit dostat emoce na web, a předvede praktické příklady na konkrétních hotelech.

Konference v angličtině má taktéž lákavý program. Účastníkům bude představeno velké množství novinek z oblasti recenzí. Zaměříme se i na PSD2 (včetně panelové diskuze s těmi nejpovolanějšími, kteří o této problematice vědí nejvíce). V rozvrhu odpoledních hodin je připraven i interaktivní program, na kterém se mohou podílet dokonce sami návštěvníci. Jde o jedinečnou novinku ve spolupráci s Hospitality Industry Club.
Oba dny nabízí širokou škálu inspirativních přednášek, prezentací, panelových diskuzí nebo případových studií. Nově se představí začínající řečníci i zkušení hoteliéři.

Rezervaci účasti na akci je možné provést přímo na webových stránkách. Je zde i časově omezená zvýhodněná cena při nákupu dvou vstupenek. Proto nepropásněte jedinečnou šanci a staňte se součástí velkolepé konference celosvětového formátu!

 

 

 

 

Tereza Miksová
Recruitment Coordinator

tereza-foto-profil

 

 

 

 

Dotcomhotel konference v Praze