← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Den dětí se slaví každoročně 1. června a je skvělou příležitostí, jak potěšit naše nejmenší a strávit s nimi den plný zábavy. Přinášíme vám tipy na hlavní akce v Praze, kde si děti i rodiče užijí spoustu zábavy a aktivit.

Den dětí v Holešovické tržnici

1. června od 11:00 do 18:00 se v Hale 13 a jejím okolí koná festival plný hravých i edukativních aktivit, jako jsou tvůrčí dílny, cirkusové workshopy, divadelní představení a koncerty. Děti se mohou těšit i na PokéTour a koncert Bombarďáka.

Dětský den v Parku Kampa

června od 9:00 do 16:00 nabídne Park Kampa celodenní program s hrami, výtvarnými dílnami, vystoupením dětského orchestru, kouzelným divadlem, skákacím hradem a malováním na obličej. Vstup je volný.

Den dětí v The Playground

The Playground na adrese Na Příkopě 14 připravilo speciální program na 1. června od 10:00. Tam můžete navštívit Arkádovou hernu, arénu Lasergame a jedinečný Motýlí dům. V přízemí čeká benátský kolotoč a virtuální realita. Navíc se můžete těšit na ochutnávku Pringles, malování na obličej ve stylu Squishmallows, setkání s pohádkovými postavami a mnoho dalšího.

Den dětí na Karlínském náměstí – Řecké báje a pověsti

Pokud se chcete vyhnout davům 1. června, můžete se vydat na Karlínské náměstí hned 2. června od 10:00 do 17:00. Akce vás zavede do antického Řecka, kde vás bájné postavy provedou přes různé úkoly až na Olymp. Kromě skákacího hradu a občerstvení se můžete těšit na pohádky a vystoupení souborů Karlínského Spektra. Akce je díky podpoře Prahy zdarma.

Další akce ve zkratce:

Muzeum fantastických iluzí: Kouzelnický program s Pavlem Kožíškem.
Majaland: Zábavné atrakce a zdobení muffinů.
OC Letňany: Stanoviště s Barbie a Hot Wheels, tombola.
Pohádkový Den dětí ve Westfield Chodov
Dětský den na Pražském hradě

Více informací naleznete na webových stránkách jednotlivých akcí. Užijte si Den dětí plný radosti a zážitků!

Váš tým

Agentury Dream Job s.r.o.

Den dětí v Praze: Kam vyrazit?