← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Účetnictví a daně – pro většinu noční můra, nikoliv však pro UOL – profesionály, které jejich práce baví a o dění ve svém oboru dokáží příjemnou formou i velmi srozumitelně informovat nejen své klienty. Blíží se konec roku, čekají nás novinky v daňové oblasti a možná máte otázky… Rádi proto sdílíme pozvání na bezplatné webináře, které v těchto dnech k aktuálním tématům UOL připravuje. 

 

 

Webinář: Změny v paušální dani od 1.1.2023

Jaké změny se od ledna 2023 chystají v oblasti paušální daně? Do kterého z nově zavedených pásem budete spadat? Kolik si připlatíte na dani? Na co všechno se připravit a na co si dát pozor?

Přihlaste se na náš bezplatný webinář a během chvilky se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Nic už vás tak nepřekvapí a budete usínat s klidnou hlavou. Prostor samozřejmě bude i pro všechny vaše dotazy.

Termín: čtvrtek 20.10. v 10:00

Přihlaste se zde!

 

Webinář: Změny v DPH od 1.1.2023

Jaké změny se od ledna 2023 chystají v oblasti DPH? Jak vysoký bude nový limit obratu pro povinnou registraci k dani? Co dělat, pokud ten stávající překročíte ještě před koncem roku? A na co všechno si dát pozor?

Zveme vás na náš bezplatný webinář, na kterém vás seznámíme se všemi připravovanými novinkami v oblasti daně z přidané hodnoty. Prostor samozřejmě také zůstane na vaše případné dotazy.

Termín: čtvrtek 3.11. v 10:00

Přihlaste se zde!

 

Přejeme daně i účetnictví bez starostí a klidné podzimní dny!

 

Tým Agentury Dream Job s.r.o.

 Zdroj: UOL newsletter 

Daňové změny – pozvánka na webinář UOL