|

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie


Máme pro vás malý tip na víkendové ochlazení – už zítra potečou na poděbradské kolonádě proudem i trochu jiné minerální vody, než na které jsme tam zvyklí…:) Pokud budete mít chuť výletovat, Poděbrady mohou být ideálním cílem.

Již tuto sobotu 23. července se na kolonádu v Poděbradech sjedou řemeslné pivovary z celého Česka. Spodně či svrchně kvašená piva? Tmavá či světlá? Co pivovar, to jiná chuť!

Srdečně zveme na 2. ročník akce Craft Beer Fest!

Těšit se můžete na 18 skvělých výrobců craftového piva ze všech koutů naší vlasti, skvělý street food a doprovodný kulturní program. Po celý den budou na pódiu probíhat zajímavé soutěže s pivní tematikou a rozhovory s jednotlivými sládky, kteří stojí za výrobou lahodného pivního moku.

Pivo se bude čepovat výhradně do skla. Festivalová sklenice, která bude sloužit jako vstupenka na akci, bude k zakoupení přímo v místě konání za cenu 120 Kč.

Proč tomu tak je? Cílem je zamezit velké spotřebě plastů, zajistit co nejlepší chuťový zážitek – to, že pivo chutná mnohem lépe ze sklenice než z plastového kelímku je určitě jasné a je také potřeba vybrat nějaké koruny na hudební program, který vás na této akci čeká.

 

Přejeme fajn léto všem a „Na zdraví“ nejen příznivcům našeho národního nápoje!

 

Tým Agentury Dream Job s.r.o.

 

Zdroj: www.foodfestivaly.cz

Craft Beer Fest Poděbrady – sobota 23. července 2022