← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Tři novinky, které stojí za pozornost


Český gastro průmysl se neustále vyvíjí a přináší řadu zajímavých inovací. My pro vás sledujeme ty nejzajímavější, které definují současné dění na české gastronomické scéně. Co by vám tedy nemělo utéct?

Zelené odznaky pro gastronomické podniky

Aplikace Mapy.cz již počtvrté ocenila nejlépe hodnocené podniky v České republice zeleným odznakem. Tyto odznaky nejenže pomáhají turistům s výběrem ideálních míst pro návštěvu, ale také zvyšují viditelnost méně známých lokalit, jako jsou pivovary v malých městech nebo historické památky mimo hlavní turistické trasy. Například v letošním roce si tento prestižní odznak odnesly pivovary a hradní zříceniny, které nyní mohou lákat nové návštěvníky svou vysokou kvalitou služeb a jedinečným příběhem. Vyhledávat je můžete přímo v žebříčcích, ve kterých lze filtrovat na základě krajů či měst.

Otevření nové restaurace s pivovarem v Praze

V pražské Masaryčce byla otevřena nová restaurace Fuze, která nabízí unikátní spojení českých a asijských chutí a vlastní pivovar se skleněnou varnou. Kromě tradičního ležáku zde návštěvníci mohou ochutnat i speciální uzené pivo. Ano, čtete správně a to není vše. 🙂 Na menu můžete najít hovězí tatarák se smaženou rýží, mušle, kachní kroketu s kimčchi, ale také dršťky, které tady oproti českému zvyku grilují. Restaurace, která se rozkládá na třech patrech a disponuje rozsáhlými venkovními i vnitřními prostory, je důkazem rostoucí popularity kombinace gastronomie a kvalitního piva v České republice.

Nová gastro kniha od Lukáše Hejlíka

Lukáš Hejlík, známý foodbloger a cestovatel, nedávno vydal knihu zaměřenou na snídaně a brunche po celém Česku. Kniha, která je výsledkem sedmiměsíčního snídaňového maratonu, přináší přehled více než 400 podniků, kde si můžete vychutnat dokonalý začátek dne. Tento průvodce je ideální pro ty, kteří chtějí objevovat nové gastronomické zážitky a začínat den v nejlepších kavárnách a bistrech.

My vám za celý tým Agentury Dream Job přejeme dobrou chuť a spoustu skvelých gastro zážitků.

Tým Dream Job s.r.o.

Česká gastronomie