bidfood expo 2024

← Zpět

Datum zveřejnění
Kategorie

Největší gastronomická událost roku se blíží!

Již za pár dní (od 21. do 23. května 2024) se v Praze na výstavišti PVA Expo uskuteční největší gastronomická událost roku pro odbornou veřejnost. Bidfood Expo 2024 představuje inovace, trendy a novinky v oblasti potravinářství, gastronomie a hostinských služeb. Každoročně přitahuje tisíce účastníků z řad dodavatelů, restaurací, hotelů a dalších profesionálů z gastrosektoru.

Program

Návštěvníky čeká nabitý program plný zážitků. Na více jak 150 expozicích předních českých a zahraničních dodavatelů potravin, nápojů a gastronomického vybavení se budou prezentovat ty nejzajímavější novinky a inovace. Nebude chybět ani pestrá paleta kuchařských show, ve kterých předvedou své umění hvězdní kuchaři, včetně držitele tří michelinských hvězd. Vrcholem programu budou soutěže a prestižní gastronomické tituly Kuchař a Cukrář roku 2024, které zajišťuje Asociace kuchařů a cukrářů ČR. Atmosféru doplní bohatý doprovodný program s workshopy a degustacemi, které zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Příležitosti na Bidfood Expo 2024

Bidfood Expo 2024 nabízí jedinečnou příležitost načerpat inspiraci, navázat kontakty
a zdokonalovat své dovednosti v inspirativním prostředí plném gurmánských zážitků. Ať už se zajímáte o nejnovější trendy v gastronomii, hledáte spolehlivé dodavatele, nebo se chcete jednoduše setkat s kolegy z oboru, Bidfood Expo 2024 vám zaručeně nabídne vše, co hledáte.

Neváhejte a zaregistrujte se již dnes, ať vám neunikne nic z bohatého programu této gastronomické události roku!

Pro více informací a zakoupení lístků se můžete podívat zde.

Bidfood Expo 2024